منوی دسته بندی

بهترین ادکلن زنانه با قیمت مناسب و ماندگاری بالا [30 مدل]

یکی از قدرتمندترین حواس انسان‌ها حس بویایی است. تحقیقات ثابت کرده‌اند که انسان‌ها تنها با استفاده از حس بویایی خود می‌توانند فردی خاص، غذایی خوشمزه یا حتی مکانی ویژه را به یاد بیاورند. به همین دلیل انتخاب عطر مناسب، از اهمیت بسزایی برخوردار است. امروزه با وجود تنوع رایحه‌های گوناگون، بسیاری از افراد در انتخاب رایحه مناسب خود دچار سردرگمی می‌شوند. به همین سبب در ادامه این مطلب، راهنمای کاملی برای خرید مناسب‌ترین و بهترین ادکلن زنانه قرار داده‌ایم.

راهنمای مطالعه نمایش

راهنمای خرید ادکلن زنانه

چرخه زندگی رایحه

برای انتخاب ادکلن زنانه پیش از هر چیز باید با ساختار عطرها آشنا شوید. هر رایحه از ترکیب سه بخش متمایز تشکیل شده است. رایحه این سه بخش، هر یک در زمان خاصی پخش می‌شوند و ترکیبات عطری گوناگونی می‌سازند. بنابراین توجه به نت‌های عطر یکی از عوامل مهم در انتخاب بهترین ادکلن زنانه به شمار می‌رود.

  • نت‌های اولیه

نخستین رایحه هر عطر که به محض اسپری کردن به مشام می‌رسد، نت‌ اولیه نامیده می‌شود. نت‌های اولیه معمولا به مدت 15 دقیقه تا 2 ساعت دوام دارند. در واقع هنگام انتخاب بهترین ادکلن زنانه، نت‌های اولیه نخستین تاثیر را در مصرف‌کنندگان دارند.

  • نت‌های میانی یا ثانویه

نت‌های میانی که به قلب رایحه نیز معروف هستند، در بخش دوم ترکیب رایحه به مشام می‌رسند. نت‌های میانی در حقیقت عنصر اصلی عطر را تشکیل می‌دهند. این نت‌ها با از بین رفتن رایحه اولیه خودنمایی می‌کنند و بین 3 تا 5 ساعت دوام دارند.

  • نت‌های پایانی

نت‌های پایانی در آخرین بخش ترکیب از راه می‌رسند و اغلب از رایحه شدید برخوردارند. این نت‌ها در نقش پایه اصلی ترکیب و تعیین کننده دوام نهایی عطر هستند. دوام نت‌های پایانی از 5 تا 10 ساعت متغیر است.

انتخاب ادکلن زنانه بر اساس ساختار رایحه

انتخاب بهترین ادکلن زنانه بر اساس ساختار رایحه

در صنعت عطر و ادکلن طیف بسیار گسترده‌ای از رایحه‌های گوناگون وجود دارد، که در چهار دسته اصلی تقسیم می‌شوند. نت‌های گلی، شرقی، چوبی و تازه چهار خانواده اصلی رایحه‌ها هستند. عطرهای گوناگون از ترکیب نت‌های این چهار خانواده با غلظت‌های متفاوت تشکیل می‌شود. در انتخاب ادکلن زنانه باید نت‌های آن را مورد توجه قرار دهید تا حس خوبی به شما و اطرافیانتان القا ‌کند.

انتخاب ادکلن زنانه بر اساس نوع پوست

توجه به نوع پوست، نکته حائز اهمیت دیگری در انتخاب رایحه است. هر عطری روی پوست بدن افراد مختلف رایحه منحصر به فرد خود را ایجاد می‌کند. در واقع ممکن است یک عطر خاص روی بدن شما رایحه‌ای متمایز از دیگران ایجاد کند. بنابراین برای خرید بهترین ادکلن زنانه باید رایحه‌ای متناسب با عطر طبیعی بدنتان انتخاب کنید.

پرفروش‌ترین ادکلن‌های زنانه

 

انتخاب ادکلن زنانه بر اساس ماندگاری رایحه

ماندگاری رایحه، از عوامل مهم دیگری است که هنگام انتخاب بهترین ادکلن زنانه باید در نظر داشته باشید. این عامل ارتباط مستقیمی با ترکیبات مواد اولیه عطر دارد. عطرها از ترکیب اسانس‌های مختلف با حلال‌هایی از جمله آب و الکل به دست می‌آیند. هر چه غلظت این اسانس بیشتر باشد، رایحه قوی‌تر، بادوام‌تر و در نتیجه گران‌تری تشکیل می‌شود.

به عنوان مثال ادکلن‌ها با 2 تا 4 درصد روغن معطر، از دوام 2 ساعت برخوردارند. اما پرفیوم‌ها با 20 تا 30 درصد اسانس خالص تا 24 ساعت هم ماندگاری دارند. ادوفرش‌ها تنها 1 تا 3 درصد اسانس دارند و دوام آن‌ها حداکثر یک ساعت است. از سوی دیگر ادوتویلت‌ها 5 تا 15 درصد اسانس و حدود 3 ساعت ماندگاری دارند. اما ادوپرفیوم‌ها از 15 تا 20 درصد اسانس و ماندگاری 5 تا 8 ساعت برخوردارند.

انتخاب ادکلن زنانه به تناسب سن

انتخاب ادکلن زنانه به تناسب سن

توجه به رده سنی یکی دیگر از فاکتورهای مهم در انتخاب رایحه بهترین ادکلن زنانه است. هر رایحه‌ مخصوص به گروه سنی خاصی تولید می‌شود. به عنوان مثال عطرهای شیرین و رایحه مرکبات حس جوانی و طراوت را القا می‌کنند و اغلب مناسب نوجوانان هستند. از سوی دیگر خانم‌های رده سنی 20 تا 30 ساله حس ماجراجویی دارند و در انتخاب هر نوعی از رایحه جسارت به خرج می‌دهند.

اما 30 تا 40 ساله‌ها در میان رایحه پرشور 20 سالگی و منطق چهل سالگی سردرگم هستند. خانم‌های 40 سال به بالا هم اغلب امضای شخصی خود را در میان عطرهای گوناگون پیدا کرده‌اند. در این میان خانم‌های 50 ساله به بلوغ و خودباوری کاملی رسیده‌اند. بنابراین در انتخاب رایحه بدون در نظر گرفتن سلیقه دیگران، ‌فقط علایق شخصی خود را در نظر می‌گیرند.

رایحه متناسب با موقعیت

در نظر گرفتن موقعیت، یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب بهترین ادکلن زنانه به شمار می‌رود. به عنوان مثال در جلسات کاری مهم، بهتر است با انتخاب رایحه‌ای جسورانه، قدرت خود را به رخ بکشید. از سوی دیگر رایحه با طراوت و پر انرژی مرکبات، انتخاب مناسبی برای دورهمی‌های دوستانه به شمار می‌رود. همچنین عطرهای تلخ و شیک اغلب مناسب مهمانی‌ها و مجالس رسمی هستند.

انتخاب ادکلن زنانه بر اساس فصل

یکی دیگر از عوامل موثر در انتخاب رایحه فصل‌های مختلف سال هستند. عطرهای خنک مخصوص فصل‌های گرم سال تهیه می‌شوند و حس شادابی و طراوت را القا می‌کنند. برعکس عطرهای گرم، مناسب فصل‌های خنک هستند و گرمای بیشتری القا می‌کنند.

انتخاب ادکلن زنانه بر اساس فصل

جمع‌بندی نکات

در انتخاب ادکلن زنانه مناسب خود دقت زیادی به خرج دهید. فاکتورهای ذکر شده در این مطلب از جمله سن، فصل، موقعیت، نوع پوست، دوام و همچنین ساختار رایحه تاثیر زیادی در انتخاب ادکلن زنانه دارند. بنابراین برای این که بهترین ادکلن زنانه دنیا را از آن خود کنید، به این عوامل توجه داشته باشید.

بهترین ادکلن زنانه با قیمت مناسب و ماندگاری بالا

1. ادو پرفیوم زنانه لالیک مدل Le Parfum

بهترین ادکلن زنانه با قیمت مناسب

این ادو پرفیوم «لو پرفام» (Le Parfum) نام دارد و توسط برند محبوب «لالیک» (Lalique) ساخته شده است. لو پرفام با بوی شیرین، تند و گرمش برای شب‌های سرد و طولانی پاییزی و زمستانی گزینه بسیار خوبی است.

پس از اولین اسپری از Le Parfum روی پوست و محل نبضتان، متوجه بوی فلفل صورتی، نارنج و برگ‌بو خواهید شد. این ترکیب سه‌گانه و تند، شادی و هیجان زیادی را به شما منتقل می‌کند. در ادامه و با گذشت زمان، نت‌های آغازی جای خود را به نت‌های میانی خواهند داد. نت‌های میانی از ترکیب گل یاسمین، آفتاب‌گردان و بادام تشکیل شده‌اند. این نت‌های گلی و تند، اعتمادبه‌نفس بالایی را در شما ایجاد می‌کنند.

همچنین پس از مدتی، نت‌های پایانی از راه رسیده و جای نت‌های میانی را می‌گیرند. این نت‌ها از چوب صندل، دانه‌ی تونکا، گیاه جادویی پاتچولی و وانیل ساخته‌ شده‌اند. این ترکیب چوبی و شیرین به کم شدن استرس و ایجاد آرامش در شما کمک بسیار زیادی می‌کند. اگر قصد خرید بهترین ادکلن زنانه با قیمت مناسب را دارید، این مدل از لالیک گزینه خوبی برای شما است.

ویژگی‌ها
حجم: 100 میلی لیتر
نوع رایحه: شیرین، تند، گرم، خوراکی، طبیعت، شرقی، گل
ساختار رایحه: وانیل، چوب، مرکبات، خاک و زمین، گیاهان معطر، گل
نت آغازی: فلفل صورتی، نارنج و برگ‌بو
نت میانی: گل یاسمین، آفتاب‌گردان و بادام
نت پایانی: چوب صندل، دانه‌ی تونکا، گیاه پاتچولی و وانیل

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

2. تستر ادو پرفیوم زنانه لالیک مدل Amethyst
تستر ادو پرفیوم زنانه لالیک مدل Amethyst با رایحه گل، طبیعت، تند، شیرین

ادوپرفیوم «آمتیست» (Amethyst) توسط برند معروف لالیک تولید و به بازار عرضه شده است. کار طراحی و فرمولاسیون این عطر را «ناتالی لورسون» (Nathalie Lorson) به بهترین شکل ممکن انجام داده است. آمتیست برای قرارهای مهم در عصرهای بهاری، بسیار مناسب به نظر می‌رسد. همچنین با توجه به قیمت منطقی و نه‌چندان بالایش، بهترین گزینه برای هدیه دادن به دوستی است که برای شما ارزش زیادی دارد.

اولین باری که آمتیست را اسپری می‌کنید، بوی انگور سیاه، زغال‌اخته، توت سیاه، شاه‌توت و توت‌فرنگی به سرعت در فضا پخش می‌شود. شیرینی حاصل از این ترکیب باعث ایجاد حس شادی و هیجان در شما و اطرافیانتان می‌شود.

بعد از مدتی، رایحه‌ی ترکیبی گل یاسمن، فلفل، یلانگ‌ یلانگ و گل رز جای نت‌های ابتدایی را می‌گیرد. تندی ملایم این مخلوط جالب، هیجان شما را دوچندان خواهد کرد. بعد از مدتی طولانی، بوی مشک، وانیل و نت‌های چوبی جانشین نت‌های میانی شده و روی لباس و محل نبض شما حس می‌شود. خرید عطر لالیک آمتیست به افرادی توصیه می‌شود که به دنبال بهترین ادکلن زنانه با قیمت مناسب می‌باشند.

ویژگی‌ها
حجم: 100 میلی لیتر
نوع رایحه: گل، طبیعت، تند، شیرین
ساختار رایحه: گل، میوه، ادویه، چوب
نت آغازی: انگور سیاه، زغال اخته، توت سیاه، شاه‌توت و توت‌فرنگی
نت میانی: گل یاسمین، فلفل، یلانگ‌یلانگ و رز
نت پایانی: مشک، وانیل و نت‌های چوبی

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

3. ادو پرفیوم زنانه زارا مدل A PERFUME IN BLUE

ادو پرفیوم زنانه زارا مدل A PERFUME IN BLUE با رایحه گرم و ساختار رایحه ادویه، گل و چای تولید شده است

ویژگی‌ها
حجم: 100 میلی لیتر
نوع رایحه: گرم
ساختار رایحه: ادویه، گل، چای
نت آغازی: گلابی
نت میانی: گل رز
نت پایانی: ادویه

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

4. ادو پرفیوم زنانه لالیک مدل Satine

ادو پرفیوم زنانه لالیک مدل Satine دارای رایحه شرقی، گل، طبیعت و شیرین است و جزو بهترین ادکلن های زنانه با قیمت مناسب به شمار می رود

ادو پرفیوم زنانه لالیک مدل «ساتین» (Satine) با حال و هوای شیرین، چوبی و وانیلی، از بهترین گزینه‌های شما برای انتخاب عطر است. کار فرمولاسیون و طراحی ساتین را عطر ساز مشهور «ناتالی لورسن» (Nathalie Lorson) انجام داده است.

به محض اسپری کردن این لالیک صورتی رنگ روی لباس یا محل نبضتان، بوی گل‌های آفتاب‌گردان و یاسمین در فضای اطراف شما پخش خواهد شد. شیرینی ناشی از این مثلث سرشار از گل، انرژی و شادی مضاعفی به شما خواهد بخشید. پس از گذشت مدتی، این نت‌ها جای خود را به نت‌های میانی می‌دهند. نت‌های میانی از ترکیب فلفل صورتی، وانیل و دانه‌ی تونکا تشکیل شده‌اند. این عناصر شیرینی نت‌های ابتدایی را تقویت می‌کنند.

پس از مدتی طولانی، شاهد جانشینی نت‌های پایانی به‌جای نت‌های میانی خواهید بود. نت‌های پایانی شامل گیاه جادویی پاتچولی، علف وتیور و چوب صندل هستند. همچنین این ادو پرفیوم در گروه بهترین ادکلن زنانه با ماندگاری بالا قرار دارد. گفتنی است حس شرقی حاصل از عناصر طبیعی آن تا انتهای مدت اثرگذاری ساتین روی محل اسپری باقی می‌ماند.

ویژگی‌ها
حجم: 100 میلی لیتر
نوع رایحه: شرقی، گل، طبیعت، شیرین
ساختار رایحه: گل، گیاهان معطر، خاک و زمین، ادویه، وانیل، چوب
نت آغازی: گل یاسمین، گل آفتابی و یاس بنفش
نت میانی: فلفل صورتی، وانیل و دانه تونکا
نت پایانی: گیاه پاتچولی، علف وتیور و چوب صندل

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

5. ادو پرفیوم زنانه لنکوم مدل Amblight
  • پرفروش‌ترین ادکلن زنانه بازار

ادو پرفیوم زنانه لنکوم مدل Amblight با رایحه شیرین، خنک ساخته شده و پرفروش‌ترین ادکلن زنانه بازار ایران است

ادکلن زنانه آمبی لایت یکی دیگر از عطرهای بسیار خوشبو و زیبای شرکت چینی لنکوم Lonkoom است که با داشتن ترکیبات رایحه‌ای گل‌های معطر بهاری، از طبعی شیرین و سرد برخوردار است. ادو پرفیوم لونکوم Ambilight دارای فرمولاسیون لاکچری و طراحی متفاوت و زیبایی می‌باشد و مخصوص خانم‌های شیک پوش و خوش سلیقه است. لازم به ذکر است عطر آمبی لایت از طراحی جعبه شیک و کادویی برخوردار است.

بهترین زمان مصرف ادکلن Lonkoom Ambilight فصول گرم سال است و در تمام طول سال نیز بسیار مناسب خواهد بود. عطر لنکوم آمبی لایت دارای غلظت ادو پرفیوم و در سایز 100 میلی لیتر تولید شده است که در کنار قیمت بسیار مناسب آن از گزینه‌های فوق‌العاده جذاب و عالی برای هدیه و همچنین مصرف روزانه به شمار می‌آید. اگر به دنبال بهترین ادکلن زنانه با قیمت مناسب و ماندگاری بالا می‌باشید، این محصول گزینه مناسبی برای خرید است.

ویژگی‌ها
حجم: 100 میلی لیتر
نوع رایحه: شیرین، خنک
ساختار رایحه: گیاهان معطر، گل
نت آغازی: گل یاسمین
نت میانی: گل مریم و یاسمین
نت پایانی: گل رز

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

6. ادو پرفیوم زنانه امپر مدل Gorgeous

ادو پرفیوم زنانه امپر مدل Gorgeous از رایحه شیرین، تند، خوراکی، طبیعت، شرقی و گل بهره می برد و قیمت مناسبی هم دارد

اگر طرفدار عطرهای زنانه‌ خوشبو ولی با قیمت مناسب هستید، یکی از ادو پرفیوم‌های «امپر» (Emper) را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این محصول که «گورجس» (Gorgeous) نام دارد با حال‌و‌هوای شیرین، تند و شرقی‌اش، برای تمامی فصول و روزهای سال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وقتی امپر گورجس را روی پوست و در محل نبضتان اسپری کنید، خیلی زود متوجه بوی شکوفه درخت پرتقال و تمشک خواهید شد. این ترکیب طبیعی، طراوت و تازگی را به شما و کسانی که بوی این عطر را استشمام می‌کنند، منتقل می‌کند. در ادامه متوجه نت‌های میانی که ترکیب گل یاسمین، فریزیا، شمعدانی و عنبر می‌باشند، می‌شوید.

بوی شیرین این گل‌ها، شادی و نشاط زیادی را ایجاد خواهند کرد. پس ‌از مدتی طولانی، نت‌های پایانی با‌وجود وانیل و مشک جای نت‌های میانی را خواهند گرفت. گفتنی است این محصول در گروه بهترین ادکلن زنانه با قیمت مناسب و ماندگاری بالا به شمار می‌رود.

ویژگی‌ها
حجم: 80 میلی لیتر
نوع رایحه: شیرین، تند، خوراکی، طبیعت، شرقی، گل
ساختار رایحه: میوه، وانیل، خاک و زمین، گیاهان معطر، گل
نت آغازی: شکوفه‌ی درخت پرتقال و تمشک
نت میانی: گل یاسمین، فریزیا، شمعدانی و عنبر
نت پایانی: وانیل و مشک

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

7. ادو پرفیوم زنانه لنکوم مدل Blue Lady به همراه اسپری
ادو پرفیوم زنانه لنکوم مدل Blue Lady به همراه اسپری
ویژگی‌ها
حجم ادو پرفیوم: 40 میلی لیتر
حجم اسپری: 50 میلی لیتر
نوع رایحه: گرم، گل
ساختار رایحه: میوه، ادویه، مرکبات
نت آغازی: برگ بنفشه، گل مریم، یلانگ یلانگ و گل پرتقال آفریقایی
نت میانی: هلو، گل یاس، آلو برقانی و گل نرگس
نت پایانی: مشک، خس خس ، کهربا ، وانیل و چوب صندل

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

8. ادو پرفیوم زنانه لنکوم مدل PARIS LOVER

ادو پرفیوم زنانه لنکوم مدل PARIS LOVER با رایحه شرقی

ویژگی‌ها
حجم: 100 میلی لیتر
نوع رایحه: شرقی
ساختار رایحه: میوه، گل
نت آغازی: گل
نت میانی: اناناس
نت پایانی: دانه‌ی تونکا و کاکائو

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

9. ادو پرفیوم زنانه زوا مدل Euphoria Calvin Klein

ادو پرفیوم زنانه زوا مدل Euphoria Calvin Klein دارای رایحهٔ چوبی و گلی می‌باشد و به دلیل ماندگاری طولانی مدت، کیفیت ممتاز و رایحه گرم و شیرین آن در ردهٔ پرفروش‌ترین های این برند قرار دارد.

عطر زنانه زوا ایفوریا (Zeva Euphoria) دارای رایحهٔ چوبی و گلی می‌باشد و به دلیل ماندگاری طولانی مدت، کیفیت ممتاز و رایحه گرم و شیرین آن در ردهٔ پرفروش‌ترین های این برند قرار دارد. این عطر محصولی وسوسه انگیز و شیرینی است که به دلیل ترکیبات خاصش شما را به لذت بردن از زندگی دعوت می‌کند.

رایحه‌ی آن بسیار دلپذیر و جادویی بوده و در بین بانوان بسیار محبوب می‌باشد. زوا ایفوریا کالوین کلین زنانه با طبیعت ملایم و طعم شیرین گزینه‌ای مناسب برای استفاده در فصول سرد می‌باشد. همچنین این رایحه از پخش بوی عالی و ماندگاری خوبی برخوردار است. اگر می‌خواهید بهترین ادکلن زنانه را با قیمت مناسب تهیه کنید، این محصول را نیز مدنظر قرار دهید.

ویژگی‌ها
حجم: 100 میلی لیتر
نوع رایحه: شیرین، گرم
ساختار رایحه: اقیانوس، گل، چای
نت آغازی: فلفل سیاه
نت میانی: گل یاس، ارکیده و نیلوفر آبی
نت پایانی: نعنای هندی، مشک، رایحه چوبی، گل بنفشه، عنبر، مشک و ماهاگونی

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

10. ادو پرفیوم زنانه امپر مدل Chifon
شیشه‌ی صورتی رنگ این عطر، بسیار زیبا و هنرمندانه طراحی شده است. ادو پرفیوم زنانه امپر مدل Chifon یکی از بهترین ادکلن های زنانه قیمت مناسب است

ادوپرفیوم «شیفون» (Chifon) توسط کمپانی اماراتی «امپر» (Emper) طراحی و تولید شده است. شیشه‌ی صورتی رنگ این عطر، بسیار زیبا و هنرمندانه طراحی شده است و میز شما را به بهترین شکل ممکن تزیین می‌کند. دور گردن بطری، پارچه‌ای رنگی به شکل پاپیون قرار گرفته که به نقش گل‌ها مزین شده است. اگر قصد دارید هدیه‌ای برای عزیزانتان تهیه کنید، بدون شک شیفون یکی از انتخاب‌های مناسب شما خواهد بود.

ویژگی‌ها
حجم: 100 میلی لیتر
نوع رایحه: شیرین، خنک
ساختار رایحه: چوب
نت آغازی: نارنگی و ترنج
نت میانی: چوب صندل، یاسمن، رز و زنبق زرد
نت پایانی: مشک و وانیل

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

11. ادو پرفیوم زنانه لنکوم مدل Midnigth Fairy
ادو پرفیوم زنانه لنکوم مدل Midnigth Fairy با رایحه شیرین، خنک ساخته شده است
ویژگی‌ها
حجم: 100 میلی لیتر
نوع رایحه: شیرین، خنک
ساختار رایحه: میوه
نت آغازی: هلو , توت فرنگی
نت میانی: لاله , گل سرخ
نت پایانی: کهربا ,چوب صندل , وانیل

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

12. ادو پرفیوم زنانه فراگرنس ورد مدل DIVA GLAMOROUS GIRL

ادو پرفیوم زنانه فراگرنس ورد مدل DIVA GLAMOROUS GIRL از رایحه شیرین، تند، گرم، شرقی و گل بهره می برد

این ادو پرفیوم زنانه عطری با رایحه گرم بوده و کاملاً مناسب برای خانم‌های جوان است. محصول فوق دارای رایحه‌ی شیرین و گرم می‌باشد. زمانی که این ادکلن زنانه را برای اولین بار روی نبضتان اسپری می‌کنید، باعث افزایش انرژی و هیجان در شما می‌گردد. اگر قصد خرید بهترین ادکلن زنانه با قیمت مناسب و ماندگاری بالا را دارید، این مدل گزینه خوبی برایتان می‌باشد.

ویژگی‌ها
حجم: 100 میلی لیتر
نوع رایحه: شیرین، تند، گرم، شرقی، گل
ساختار رایحه: شکلات، میوه، گیاهان معطر، گل
نت آغازی: بادام و قهوه
نت میانی: گل مریم و یاسمین
نت پایانی: دانه‌ی تونکا و کاکائو

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

13. ادو پرفیوم زنانه لنکوم مدل snow fairy

ادو پرفیوم زنانه لنکوم مدل snow fairy با ساختار رایحه مرکبات، گیاهان معطر طرفداران زیادی دارد

ویژگی‌ها
حجم: 100 میلی لیتر
نوع رایحه: شیرین، خنک، ترش
ساختار رایحه: مرکبات، گیاهان معطر
نت آغازی: گریپ فروت، لیمو
نت میانی: مرکبات
نت پایانی: گل رز

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

14. ادو تویلت زنانه مای مدل Nominee

ادو تویلت زنانه مای مدل Nominee با بوی ملایم و خنکش برای استفاده در تمامی فصول سال به‌ غیر از زمستان مناسب است.

یکی از خوش ‌قیمت‌ترین و به‌ صرفه‌ترین ادو تویلت‌های زنانه، این محصول از برند «مای» (MY) است. این عطر با بوی ملایم و خنکش برای استفاده در تمامی فصول سال به‌ غیر از زمستان پیشنهاد می‌شود. پس از اولین اسپری از مای Nominee روی پوست و محل نبضتان بوی اسطوخودوس و گل زنبق را احساس خواهید کرد.

نت‌های میانی این ادکلن از گل موگه تشکیل ‌شده‌اند. با گذشت زمان، نت‌های پایانی پررنگ‌تر از نت‌های میانی ظاهر می‌شوند. این نت‌ها از ترکیب مشک و چوب سدر ساخته شده‌اند. استشمام بوی این نت‌ها، احساس آرامش و تعادل روحی را در شما ایجاد می‌کند. اگر به دنبال بهترین ادکلن زنانه با قیمت مناسب و ماندگاری بالا هستید، این مدل از مای می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

ویژگی‌ها
حجم: 50 میلی لیتر
نوع رایحه: خنک، شیرین
ساختار رایحه: مرکبات، گل، میوه، ادویه، چوب
نت میانی: مرکبات ، چوب ، نیلوفر آبی ، فلفل سبز و مشک

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

15. ادو پرفیوم زنانه نایس پاپت مدل Shiseido Zen با رول ضد تعریق

ادو پرفیوم زنانه نایس پاپت مدل Shiseido Zen همراه با رول ضد تعریق

یکی از عطرهای زنانه با رایحه شیرین و خنک ادو پرفیوم زنانه نایس پاپت (Nice Puppet) مدل «Shiseido Zen» است. ادو پرفیوم زنانه نایس پاپت دارای بوی شیرین و خنکی است و برای تمام فصول سال به ویژه فصل بهار و تابستان مناسب می‌باشد. در تمام مدت استفاده از عطر Shiseido Zen بوی گل، میوه و چوب را به خوبی حس می‌کنید.

این محصول با توجه به پخش بوی قوی، ماندگاری بالا، حجم 82 میلی‌لیتری و قیمت مناسب، برای شما به تجربه‌ای ماندگار تبدیل خواهد شد. البته می‌توانید از Shiseido Zen به عنوان هدیه نیز استفاده کنید. گفتنی است، محصول فوق جزو بهترین ادکلن زنانه ارزان قیمت بازار نیز به شمار می‌آید.

ویژگی‌ها
حجم: 82 میلی لیتر
نوع رایحه: شیرین، خنک
ساختار رایحه: میوه، چوب، مرکبات، گیاهان معطر، گل
نت آغازی: پرتقال، نارنج، گریپ فروت، آناناس و گل رز
نت میانی: گل گاردنیا، بنفشه، زنبق دره، نیلوفر و سیب
نت پایانی: گیاه پاتچولی، چوب سدر، عنبر و مشک
به همراه رول ضد تعریق

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

16. ادو پرفیوم زنانه لنکوم مدل Amblight
  • محبوب‌ترین ادکلن زنانه بازار

ادو پرفیوم زنانه لنکوم مدل Amblight با حجم ۱۰۰ میلی لیتر و رایحه شرق و گل تولید شده است.

ویژگی‌ها
حجم: 100 میلی لیتر
نوع رایحه: شرقی، گل
ساختار رایحه: گل
نت آغازی: گل یاسمن
نت میانی: گل مریم و یاسمین
نت پایانی: گل رز

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

17. ادو پرفیوم زنانه امپر مدل Gorgeous In Red

ادو پرفیوم زنانه امپر مدل Gorgeous In Red دارای رایحه شیرین، تند، خنک، خوراکی، طبیعت، گل می باشد

عطر «گورجس این رد» (Gorgeous In Red) با قیمت نه‌چندان بالا و منطقی خود، می‌تواند برای هدیه به دوستی قدیمی یا مادر شما بهترین گزینه باشد.

اگر Gorgeous In Red‌ را روی پوست و در محل نبض یا روی لباس خود اسپری کنید، بوی پرتقال و تمشک به سرعت در فضای اطراف شما پخش می‌شود. شیرینی این ترکیب دوگانه برای شما و اطرافیانتان بسیار لذت‌بخش خواهد بود. شایان ذکر است، این مدل جزو بهترین ادکلن زنانه با قیمت مناسب قرار دارد.

ویژگی‌ها
حجم: 80 میلی لیتر
نوع رایحه: شیرین، تند، خنک، خوراکی، طبیعت، گل
ساختار رایحه: میوه، وانیل، مرکبات، خاک و زمین، گیاهان معطر، گل
نت آغازی: شکوفه‌ی پرتقال و تمشک
نت میانی: گل یاسمین، فریزیا و عنبر
نت پایانی: وانیل و مشک

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

18. ادو پرفیوم زنانه لنکوم مدل LIFE STYLE

ادو پرفیوم زنانه لنکوم مدل LIFE STYLE رایحه ای گرم و شرقی دارد

ویژگی‌ها
حجم: 100 میلی لیتر
نوع رایحه: گرم، شرقی
ساختار رایحه: گیاهان معطر، گل
نت آغازی: ترنج، گریپ فروت، لیمو
نت میانی: گل مریم و یاسمین
نت پایانی: گل رز

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

19. ادو پرفیوم زنانه تام مدل گوچی فلورا
ادو پرفیوم زنانه تام مدل گوچی فلورا
ویژگی‌ها
حجم: 30 میلی لیتر
نوع رایحه: شیرین، خنک، طبیعت، گل
ساختار رایحه: میوه، ادویه، چوب، مرکبات، گیاهان معطر، گل
نت آغازی: مرکبات، گل صدتومانی و پرتقال ماندارین
نت میانی: گل رز و گیاه اوسمانتوس
نت پایانی: چوب صندل، گیاه پاتچولی و فلفل صورتی

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

20. ادو پرفیوم زنانه لنکوم مدل لایف استایل

ادو پرفیوم زنانه تام مدل گوچی فلورا

ویژگی‌ها
حجم: 100 میلی لیتر
نوع رایحه: شرقی
ساختار رایحه: میوه، گل
نت آغازی: ترنج، لیمو
نت میانی: گل مریم و یاسمین
نت پایانی: مشک

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

21. ادو پرفیوم زنانه امپر مدل Eclipse

ادو پرفیوم زنانه امپر مدل Eclipse دارای بوی شیرین و گرمی است و در فصول بهار، پاییز و زمستان پیشنهاد می‌شود.

عطر «اکلیپس» (Eclipse) دارای بوی شیرین و گرمی است و در فصول بهار، پاییز و زمستان پیشنهاد می‌شود. این‌ عطر مانند دیگر عطرهای امپر شیشه‌ زیبا و شکیلی دارد. بطری Eclipse بسیار خوش‌ دست بوده و به خوبی روی میز می‌ایستد. این عطر حجمی برابر با 75 میلی‌لیتر دارد و به‌خوبی در کیف بانوان جا می‌شود.

پس از اسپری کردن عطر Eclipse روی لباس یا محل نبض، نت‌های میوه‌ای در فضای اطرافتان پخش می‌شود. خرید بهترین ادکلن زنانه امپر Eclipse با توجه به طراحی شیک، بوی گرم، ماندگاری مطلوب و قیمت مناسبش، گزینه خوبی است.

ویژگی‌ها
حجم: 75 میلی لیتر
نوع رایحه: شیرین، گرم، خوراکی، طبیعت، گل
ساختار رایحه: میوه، وانیل، چوب، مرکبات، گل
نت آغازی: نت‌های میوه‌ای
نت میانی: گل شمعدانی، یاسمین و وانیل
نت پایانی: چوب صندل، عنبر و مشک

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

22. عطر زنانه سموا مدل Eau de parfum

عطر زنانه سموا مدل Eau de parfum با رایحه‌ای خنک، شیرین و ماندگار، برای خانم‌های جوان و جذاب مناسب می‌باشد.

ادو پرفیوم زنانه سموآ ورسای با رایحه‌ای خنک، شیرین و ماندگار، برای خانم‌های جوان و جذاب مناسب می‌باشد. عطری بی نظیر از عصاره‌های گلهای بنفشه و رز صدتومانی که با رایحه طراوت بخش لیمو و نارنج درآمیخته و حس تازگی را برای خانم‌های جوان به ارمغان می‌آورد.

این عطر دارای بسته بندی بسیار شیک با شیشه‌ای گرد و بلند دارای هارمونی از ترکیب‌های رنگی بنفش، صورتی و مشکی است که بر روی میز آرایش بسیار جذاب به نظر می‌رسد. اگر قصد تهیه بهترین ادکلن زنانه با ماندگاری بالا را دارید، این محصول گزینه خوبی برای خرید است. این مدل ساخت کشور فرانسه است که پخش آن را شرکت مای (MY) بر عهده دارد و نسبت به قیمت آن، از کیفیت بالایی برخوردار است.

ویژگی‌ها
حجم: 100 میلی لیتر
نوع رایحه: شیرین، خنک
ساختار رایحه: میوه، گل
نت آغازی: لیمو، نارنج
نت میانی: بنفشه، گل صد تومانی
نت پایانی: وانیل، چوب صندل

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

23. ادو پرفیوم زنانه لنکوم مدل PROUD

ادو پرفیوم زنانه لنکوم مدل PROUD رایحه تند، تلخ دارد

ویژگی‌ها
حجم: 100 میلی لیتر
نوع رایحه: تند، تلخ
ساختار رایحه: میوه، مرکبات، گیاهان معطر
نت آغازی: اقاقیا
نت میانی: سیب، گل بنفشه
نت پایانی: عنبر، مشک، نعناع هندی، وانیل

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

24. ادو پرفیوم زنانه بیجورکا مدل Miracle

ادو پرفیوم زنانه بیجورکا مدل Miracle با رایحه های شیرین، تند، خنک، خوراکی، طبیعت، گل یکی از بهترین ادکلن های زنانه بازار است

ویژگی‌ها
حجم: 100 میلی لیتر
نوع رایحه: شیرین، تند، خنک، خوراکی، طبیعت، گل
ساختار رایحه: میوه، ادویه، مرکبات، اقیانوس، گیاهان معطر، گل
نت آغازی: لیچی و گل فریزیا
نت میانی: گل مگنولیا، یاسمین، زنجبیل، فلفل و پرتقال ماندارین
نت پایانی: مشک، عنبر و گل یاسمین

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

25. ادو پرفیوم زنانه لنکوم مدل YONG LOVE

ادو پرفیوم زنانه لنکوم مدل YONG LOVE

ویژگی‌ها
حجم: 100 میلی لیتر
نوع رایحه: شیرین، خنک
ساختار رایحه: میوه، گیاهان معطر
نت آغازی: طبیعت
نت میانی: گل مریم و یاسمین
نت پایانی: دانه‌ی تونکا و کاکائو

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

26. ادو پرفیوم زنانه امپر مدل Promises

ادو پرفیوم زنانه امپر مدل Promises با بوی گرمی که دارد، برای فصول سرد سال بسیار مناسب است.

ادو پرفیوم «ویواریا پرامیسز» (Vivarea Promises) از سری جدید محصولات برند امپر (Emper) است. پرامیسز با بوی گرمی که دارد، برای فصول سرد سال بسیار مناسب است. بطری این عطر یک طرح جالب و گیج‌کننده دارد.

اگر مدت زیادی به شیشه‌ی این عطر خیره شوید، پس از چند لحظه خود را در جای دیگری خواهید یافت. این محصول به علت بوی خوش و قیمت مناسبی که دارد، خود را به پرفروش‌ترین و بهترین ادکلن زنانه با قیمت مناسب بدل ساخته است.

به‌ محض اولین اسپری از امپر ویواریا پرامیسز روی پوست و محل نبضتان متوجه بوی گل رز و نارنج خواهید شد. این ترکیب مرکباتی و گلی، شادی و انرژی مثبت را به شما هدیه خواهد کرد. پس از مدتی متوجه نت‌های میانی از چوب درخت کاج، تمشک، گل زنبق و کیکلامن خواهید شد. همچنین پس از مدتی نت‌هایی از وانیل، عنبر و مشک جانشین نت میانی می‌شوند.

ویژگی‌ها
حجم: 100 میلی لیتر
نوع رایحه: شیرین، گرم، خوراکی، طبیعت، گل
ساختار رایحه: وانیل، چوب، مرکبات، گل
نت آغازی: گل رز و نارنج
نت میانی: چوب درخت کاج، تمشک، گل زنبق و کیکلامن
نت پایانی: وانیل، عنبر و مشک

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

27. ادو پرفیوم زنانه زوا مدل LAMOUR Lalique
ادو پرفیوم زنانه زوا مدل LAMOUR Lalique با بوی شیرین و ملایمش که به خنکی نزدیک است، برای روزهای بهاری و تابستانی مناسب است.

ادو پرفیوم «زوا لامور» (L’Amour) در سال 2013 توسط برند فرانسوی و معتبر «LAMOUR Lalique» به عنوان یکی از بهترین عطرهای زنانه‌اش به بازار معرفی شده است. ادکلن لامور با بوی شیرین و ملایمش که به خنکی نزدیک است، برای روزهای بهاری و تابستانی پیشنهاد می‌شود. ادو پرفیوم لامور با رایحه چوب، مرکبات، گیاهان معطر و گل؛ جزو بهترین ادکلن‌های بازار ایران است.

ویژگی‌ها
حجم: 100 میلی لیتر
نوع رایحه: شیرین، خنک، طبیعت
ساختار رایحه: چوب، مرکبات، گیاهان معطر، گل
نت آغازی: گل رز، نارنج و شکوفه‌ی پرتقال
نت میانی: گل مریم، گاردنیا و یاسمین
نت پایانی: چوب صندل، چوب سدر و مشک

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

28. ادو پرفیوم زنانه امپر ویواریا مدل Stylo Pour Femme
ادو پرفیوم زنانه امپر ویواریا مدل Stylo Pour Femme با بوی شیرین، تند و گرمش در فصول سرد سال استفاده‌ی فراوانی دارد.

عطر زنانه «استایلو» (Stylo) با بوی شیرین، تند و گرمش در فصول سرد سال استفاده‌ی فراوانی دارد. طراحی و فرمولاسیون این عطر به شکلی انجام شده که با اولین اسپری، رابطه‌ی خوبی با آن برقرار خواهید کرد.

بطری این عطر به رنگ طلایی بوده و حسی شیک و لوکس را به صاحبش می‌دهد. همچنین، روی بطری فلزی بهترین ادکلن زنانه «استایلو»، یک پوشش متحرک نیز قرار گرفته است.

برای استفاده از این عطر باید پوشش را چرخانده و روی نازل بطری فشار کمی را وارد کنید. خرید عطر امپر ویواریا استایلو با توجه به پخش بوی قوی، بطری زیبا، برند شناخته‌شده و قیمت منطقی و نه‌چندان زیادش برای شما بسیار مقرون‌به‌صرفه است.

ویژگی‌ها
حجم: 80 میلی لیتر
نوع رایحه: شیرین، تند، گرم، خوراکی، طبیعت
ساختار رایحه: میوه، چوب، مرکبات، گیاهان معطر، چرم
نت آغازی: مرکبات، لیمو و سیب سبز
نت میانی: نت‌های چوبی و گیاه پاتچولی
نت پایانی: چرم، عنبر و مشک

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

29. ادو تویلت زنانه مدل هاوایی
ادو تویلت زنانه مدل هاوایی با پخش بوی بالا، قیمت مناسب و ماندگاری زیاد جزو پرفروش‌ترین ادو تویلت‌های زنانه بازار ایران به حساب می‌آید. این محصول با رایحه ملایم و شیرین خود برای فصول سرد سال بسیار مناسب می‌باشد.

عطر هاوایی (Hawaii) با پخش بوی بالا، قیمت مناسب و ماندگاری زیاد جزو پرفروش‌ترین ادو تویلت‌های زنانه بازار ایران به حساب می‌آید. این محصول با رایحه ملایم و شیرین خود برای فصول سرد سال بسیار مناسب می‌باشد.

ویژگی‌ها
حجم: 55 میلی لیتر
نوع رایحه: شیرین، خنک
ساختار رایحه: میوه، گل
نت آغازی: پرتقال و شکوفه
نت میانی: یاسمن و رز
نت پایانی: مشک و چوب

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

30. ادکلن زنانه اسکلاره مدل Figure

ادکلن زنانه اسکلاره مدل Figure با رایحه شیرین خنک یکی از گزینه های خرید ادکلن زنانه با قیمت مناسب می باشد

ویژگی‌ها
حجم: 55 میلی لیتر
نوع رایحه: شیرین، خنک
ساختار رایحه: میوه، وانیل، خاک و زمین، گیاهان معطر
نت آغازی: میوه های بهاری
نت میانی: آب دریا، گل یاسمین، چوب سدر و نعناع
نت پایانی: خس خس ، جوز و گلسنگ

مشاهده قیمت و تصاویر

 

سوالات متداول

چگونه بهترین ادکلن زنانه را انتخاب کنیم؟

اگر قصد خرید یک ادکلن زنانه ماندگار و خوب را دارید، بهتر است علاوه بر مارک ادکلن به ساختار و نوع رایحه، ماندگاری، نت‌های شروع و پایان، حجم، قیمت، اصالت کالا و موقعیتی که از آن استفاده می‌کنید دقت نمایید.

قیمت ادکلن زنانه چقدر است؟

ازآنجاکه قیمت این محصول با توجه به اصالت، برند، رایحه و سایر عوامل متغیر است، نمی‌توان قیمت دقیقی برای آن در نظر گرفت. اما اگر بخواهیم بازه قیمت آن را در نظر داشته باشیم، قیمت ادکلن‌های زنانه در بازار بین ۱۰۰ هزار تومان الی ۵۰ میلیون تومان است. قطعا قیمت ادکلن اورجینال، ۱۰۰ هزار تومان نیست!

ادکلن زنانه خارجی بهتر است یا ایرانی؟

میزان ماندگاری، کیفیت و رایحه‌های ادکلن‌های خارجی به‌مراتب بهتر از نمونه‌های ایرانی است. متاسفانه برندهای ایرانی در تولید و ساخت بهترین ادکلن زنانه، نتوانسته‌اند رضایت مردم را آن‌طور که باید جلب کنند.

 

Promotion
پرفروش‌ترین ادکلن‌های زنانه در بازارمشاهده محصولات

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *