منوی دسته بندی

بهترین اسپرسو ساز خانگی کدام است؟ [17 مدل]

نوشیدن یک فنجان اسپرسوی خوش عطر و خوش‌طعم برای طرفداران قهوه بسیار لذت‌بخش است. به همین دلیل، دستگاه اسپرسو ساز خانگی یکی از محبوب‌ترین قهوه‌سازها در جهان محسوب می‌شود. بسیاری از نوشیدنی‌های پرطرفدار دیگر مانند کافه لاته، کافه ماکیاتو، آمریکانو و کاپوچینو بر پایه اسپرسو تهیه می‌شود. اگر برای شما هم سوال پیش آمده که بهترین اسپرسو ساز خانگی کدام است؟ ما در این بخش لیستی از بهترین اسپرسوساز خانگی را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید با کمی بررسی، یک انتخاب خوب و رضایت‌بخش داشته باشید.

راهنمای مطالعه نمایش

در میان کالاهای متنوع موجود در بازار، بهتر است برای خرید دستگاه اسپرسوساز خانگی؛ به نوع فیلتر، ‌توان، فشار بخار دستگاه و ویژگی‌های جانبی آن مانند داشتن نازل یا گرم‌کن فنجان نیز توجه کنید. در ادامه همراه ما باشید تا به نکات مهم‌تری اشاره کنیم.

راهنمای خرید اسپرسو ساز خانگی

بهترین اسپرسو ساز

زمانی که احساس خستگی می‌کنیم و نیاز به انرژی داریم، قهوه اسپرسو یک راه خوب برای رفع خستگی است و موجب نشاط و شادابی ما می‌شود. اسپرسوها به دلیل فنجان‌های کوچک، بسیار دلپذیر و پر انرژی هستند.

میزان کافئین موجود در قهوه اسپرسو از سایر نوشیدنی‌ها بیشتر بوده و به همین دلیل است که اکثر مواقع در اندازه‌های کوچک سرو می‌شوند. همچنین، قهوه اسپرسو فواید زیادی دارد که موجب تثبیت سلامتی نیز می‌شود.

نام قهوه اسپرسو از کجا آمده است؟

اسپرسو یک نوشیدنی ایتالیایی بوده که از واژه «Express» به معنی سریع و فشرده گرفته شده است. به عبارتی، این نام‌گذاری به علت سریع آماده شدن این قهوه می‌باشد. این قهوه معمولا با دستگاه اسپرسو ساز و یا قهوه ساز آماده می‌شود.

کاربرد دستگاه اسپرسو

همان‌طور که از نام این دستگاه پیداست، اسپرسو ساز (Espresso Machine) دستگاهی است که برای تهیه قهوه اسپرسو، نوعی قهوه غلیظ و دل‌چسب به روشی خاص و با فشار آب جوش استفاده می‌شود. دستگاه اسپرسوساز، آب جوش را با فشار بسیار زیاد از روی پودر قهوه عبور می‌دهد و یک فنجان قهوه با عطر و طعم خاص تولید می‌کند.

اگر دستگاه اسپرسو ساز شما یک دستگاه استاندارد با فشار کافی باشد، قهوه اسپرسو حاصل از آن را می‌توان عصاره قهوه دانست؛ چراکه فشار آب جوش و فشار بخار آب، طعم و عطر واقعی دانه‌های قهوه را استخراج می‌کند.

پرفروش‌ترین اسپرسو ساز بازار

 

انواع دستگاه اسپرسو ساز خانگی

دستگاه‌های اسپرسو ساز در انواع مختلفی از جمله دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک تولید می‌شوند. دستگاه اسپرسو ساز خانگی در ابعاد کوچک‌تری نیست به انواع صنعتی ساخته می‌شود ولی کارکرد آن کاملاً همانند نمونه‌های صنعتی و بزرگ‌تر است.

  • اسپرسو سازهای خانگی دستی:

در این نوع از اسپرسوساز، اهرمی تعبیه شده که به صورت مکانیکی و با نیروی دست، فشار موردنیاز برای عبور آب جوش از میان دانه‌های قهوه را فراهم می‌کند. اسپرسوسازهای دستی نسبت به نوع برقی، بسیار ارزان‌تر و اغلب کوچک‌تر هستند.

  • دستگاه اسپرسو ساز نیمه اتوماتیک:

این دستگاه‌ها اغلب در اکثر خانه‌ها و کافه‌ها استفاده می‌شود. منظور از نیمه اتوماتیک بودن دستگاه این است که در مرحله آخر و پس از آماده شدن قهوه، کارهایی مانند ترکیب کردن قهوه اسپرسو با شیر، فوم و… به‌صورت دستی انجام می‌شود. بنابراین برای خرید بهترین اسپرسو ساز خانگی، به نوع عملکرد آن نیز دقت نمایید.

  • دستگاه اسپرسو ساز تمام اتوماتیک:

دستگاه‌های تمام اتوماتیک، کلیه مراحل تهیه قهوه را به‌صورت خودکار انجام می‌دهند. تنها کافی است یک دکمه را فشار دهید! همچنین، استفاده از این دستگاه‌ها بسیار آسان است. برای مثال، اگر دوست دارید یک کاپوچینو میل کنید؛ قهوه، آب و شیر را در جای مخصوص خود بریزید؛ از روی دستگاه گزینه کاپوچینو را انتخاب کرده و چند دقیقه منتظر بمانید تا آماده شود.

پرتا فیلتر

پرتا فیلتر از مهم‌ترین اجزای یک دستگاه اسپرسوساز و قالب‌های دسته‌داری است که پودر قهوه را داخل آن می‌ریزند. هرچه پرتا فیلتر از کیفیت بالاتری برخوردار باشد،‌ کیفیت و کرمای قهوه تولید شده نیز بیشتر خواهد بود.

از طرفی پرتا فیلترها ضامن سلامتی دستگاه نیز خواهند بود و هرچه قسمت‌های پلاستیکی و فلزی پرتا فیلتر محکم‌تر و باکیفیت‌تر باشد، استقامت و کارایی دستگاه اسپرسو ساز خانگی شما نیز بیشتر می‌شود.

پرتا فیلترها به‌صورت تک نازل، دو نازل و بدون نازل موجود هستند. بنابراین، می‌توان گفت یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین اسپرسو ساز خانگی، کیفیت بالای پرتا فیلتر (Portafilter) است.

پرتا فیلتر در دستگاه اسپرسو ساز قالب دسته‌داری است که پودر قهوه داخل آن ریخته می شود

توان و فشار بخار؛ مهم‌ترین نکته در خرید دستگاه اسپرسو ساز

توان و فشار بخار دستگاه اسپرسوساز ارتباط مستقیمی با کیفیت و غلظت قهوه دارد. هرچه این توان بیشتر باشد، کیفیت قهوه و کرمای ایجاد شده بر روی آن نیز بیشتر خواهد بود. فشار بخار نیز از این جهت اهمیت دارد که تولید یک قهوه اسپرسوی خوش‌طعم به بخار آب و آب جوش نیاز دارد. این فشار توسط پمپ تولید بخار اسپرسوساز تأمین می‌شود.

توجه کنید که مقدار فشار لازم برای تهیه یک فنجان اسپرسو نباید کمتر از ۱۵ بار باشد؛ و قهوه‌های حاصل‌شده از دستگاه‌هایی با فشار کمتر از ۱۵ بار را نمی‌توان یک اسپرسو نامید. ازاین‌رو، بهترین اسپرسو ساز خانگی توانی بالاتر از ۱۵ بار فشار بخار دارد.

عملکرد دستگاه اسپرسو ساز خانگی

به مجموعه امکانات دستگاه مانند داشتن نازل یا توانایی تهیه انواع نوشیدنی‌های بر پایه اسپرسو «عملکرد» می‌گویند. قهوه اسپرسو به‌صورت خالص و یا به‌صورت ترکیبی مصرف می‌شود. اگر شما انواع ترکیب‌شده اسپرسو مثل قهوه موکا یا کاپوچینو را دوست دارید، بهتر است از انواع اسپرسو ساز خانگی اتوماتیک استفاده کنید.

همچنین، میزان عملکرد دستگاه رابطه مستقیمی با قیمت آن دارد و هرچه دستگاه کارایی و عملکرد بالاتری داشته باشد، قیمت آن نیز افزایش پیدا می‌کند.

جدیدترین اسپرسو ساز بازار

 

ویژگی‌های جانبی دستگاه اسپرسو ساز

فیلتر آب که طعم و کلر آب را از بین می‌برد و یا آسیاب که دانه‌های کامل قهوه را آسیاب می‌کند، برخی از این ویژگی‌های جانبی است. در بعضی دستگاه‌های اسپرسو ساز، گرم‌کن فنجان تعبیه شده تا زمانی که قهوه حاضر می‌شود، فنجان‌ها نیز گرم بمانند. شما می‌توانید با توجه به نیازهای خودتان، امکانات جانبی دستگاه اسپرسو خانگی را نیز بررسی کنید.

بهترین مارک اسپرسو ساز خانگی

از بهترین برندهای تولیدکننده دستگاه اسپرسو ساز می‌توان به «دلونگی» (Delonghi)، «نسپرسو» (Nespresso)، «نوا» (NOVA) و «مباشی» (Mebashi) اشاره کرد.

مشاهده
بهترین آسیاب قهوه خانگی برقی (9 مدل)

بهترین اسپرسو ساز خانگی

۱. اسپرسو ساز دلونگی BCO420

بهترین اسپرسوساز خانگی

این اسپرسو ساز دلونگی دستگاهی باکیفیت و زیبا است که جنس بدنه آن از استیل می‌باشد. دستگاه فوق امکان تهیه قهوه فرانسه، کاپوچینو و اسپرسو را برای شما فراهم می‌کند. برای تهیه قهوه فرانسه یک مخزن قهوه و آب مجزا در قسمت چپ دستگاه وجود دارد. داخل مخزن قهوه فرانسه نیز یک فیلتر دائمی وجود دارد و به‌راحتی می‌توان آن را با استفاده از دسته‌اش خارج کرد.

شما می‌توانید توسط این دستگاه 10 فنجان قهوه فرانسه تهیه کنید. همچنین، دارای صفحه گرم نگه‌دارنده برای 10 عدد فنجان است و در قسمت زیر نازل اسپرسو، سینی چکه گیر نیز تعبیه شده است.

محصول فوق دارای دو نازل خروجی برای اسپرسو است و در تمپر دستگاه امکان ریختن پودر یا گذاشتن پد مخصوص وجود دارد. شما می‌توانید توسط این دستگاه کف شیر و آب جوش نیز برای خودتان تهیه کنید. برند قدرتمند «دلونگی» جزو تولیدکنندگان بهترین اسپرسو ساز خانگی بوده و طرفداران زیادی در سطح جهان دارد.

ویژگی‌ها
سیستم کاپوچینو ساز: دارد
فیلتر آب: دارد
نازل بخار: دارد
قابلیت تولید کف شیر: دارد
سیستم گرم کردن فنجان: دارد
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو، کاپوچینو، فرانسه
امکان تهیه‌ی 10 فنجان قهوه‌ی فرانسه
صفحه گرم نگه‌دارنده قوری برای داغ نگه‌داشتن قهوه
امکان تهیه همزمان قهوه‌ی اسپرسو و فرانسه (دو مخزن جداگانه)

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

۲. اسپرسو ساز دلونگی مدل ECP35.31

بهترین اسپرسو ساز دلونگی با مدل ECP35.31 و کیفیت عالی

اسپرسو ساز خانگی دلونگی مدل «ECP۳۵»، دارای طراحی و ظاهری زیبا است و در گروه اسپرسو سازهایی قرار می‌گیرد که با پودر قهوه کار می‌کنند. این دستگاه نازل بخار هم دارد و برای تهیه بخار با فشار بالا، نیاز است مخزن ۱.۱ لیتری آب در بالای دستگاه پر شود. محصول فوق مخزن شیر ندارد؛ اما می‌تواند با بخاری که تولید می‌کند، شیر را دارای کف کند.

تعداد نازل‌های قهوه در این مدل دو عدد است که می‌تواند یک یا دو فنجان را برایتان پر کند. همچنین، علاوه‌بر تهیه اسپرسو امکان تهیه ماکیاتو و کاپوچینو را نیز دارد. امکان گرم کردن فنجان‌ها نیز در آن وجود دارد.

علاوه بر پودر قهوه که در تمپر ریخته شده و توسط کاربر صاف و کوبیده می‌شود، می‌توان از پدهای قهوه نیز استفاده کرد. این اسپرسو ساز خانگی دارای دو ترموستات مجزا جهت کنترل دمای قسمت آب و بخار به‌طور جداگانه است.

کار با این دستگاه بسیار ساده است و اگر نوشیدنی روزمره شما اسپرسو یا کاپوچینو است، این مدل می‌تواند برایتان مناسب باشد. دلونگی (Delonghi) از برندهای شناخته‌شده در صنعت قهوه ‌سازها محسوب شده و کیفیت بویلر، آسیاب و سیستم بخاردهی آن نسبت به سایر اسپرسو سازها برتری دارد. اگر قصد خرید بهترین اسپرسو ساز خانگی را دارید، این محصول گزینه مناسبی برای شما است.

ویژگی‌ها
سیستم کاپوچینو ساز: دارد
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو، کاپوچینو، ماکیاتو
قابلیت تولید کف شیر: دارد
نازل بخار: دارد
سیستم گرم کردن فنجان: دارد
قابلیت تولید کف شیر: دارد
مخزن آب شفاف و جدا شدنی
قابلیت استفاده از پودر قهوه (برای یک یا دو فنجان) و پد قهوه (قهوه کیسه‌ای)
کلیدهای مجزا برای حالت خاموش و روشن، انتخاب نوشیدنی اسپرسو یا کاپوچینو
دارای فیلتر برای یک و دو فنجان قهوه و قهوه کیسه‌ای

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

۳. دستگاه اسپرسو ساز نسپرسو مدل Inissia

اسپرسو ساز نسپرسو مدل Inissia، قادر است در کمتر از 30 ثانیه یک قهوه اسپرسو برایتان آماده کند

اسپرسو ساز نسپرسو مدل «Inissia»، از آن دستگاه‌هایی است که ظاهر جذاب آن هر کسی را شیفته خود می‌کند. این محصول تهیه قهوه علاوه بر طراحی منحصربه‌فرد، از کیفیت ساخت بسیار خوبی برخوردار است. مزیت این نوع اسپرسو سازها سادگی کار با آن است. هر کسی بدون داشتن تجربه درست کردن قهوه، می‌تواند به‌راحتی از این دستگاه استفاده کند، زیرا این اسپرسو ساز با کپسول کار می‌کند.

فشار بخار زیاد این مدل از «نسپرسو» سبب بازدهی بالای آن شده که همین عامل موجب می‌شود پس از روشن کردن دستگاه، دمای آن به سرعت بالا رفته و آماده استفاده شود؛ این فرایند در کمتر از ۳۰ ثانیه انجام می‌شود. گفتنی است، بهترین اسپرسو ساز خانگی نسپرسو علاوه بر قهوه اسپرسو، قابلیت تهیه «Lungo» را نیز دارد.

در قسمت کناری دستگاه محل قرارگیری و ذخیره کپسول‌ها قرار گرفته که امکان ذخیره تا ۹ کپسول را به شما می‌دهد. همچنین، سینی چکه گیر از ایجاد لکه جلوگیری کرده و به حفظ نظافت خانه شما کمک نیز می‌کند. نسپرسو (Nespresso) برندی سوئیسی است که در زمینه ساخت دستگاه‌های قهوه ساز، اسپرسو ساز و… فعالیت می‌کند و توانسته طرفداران زیادی در سراسر جهان پیدا کند.

ویژگی‌ها
سیستم کاپوچینو ساز: ندارد
قابلیت تولید کف شیر: ندارد
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو، لانگو
زمان مورد نیاز برای گرم شدن اولیه: 25 ثانیه
قابلیت جایگذاری و خارج‌سازی آسان کپسول
دارای ۲ دکمه قابل برنامه‌ریزی برای آماده‌سازی اسپرسو و Lungo

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

۴. اسپرسوساز نسپرسو مدل Gran Lattissima با مخزن شیر

اسپرسوساز نسپرسو مدل Gran Lattissima جزو بهترین اسپرسو سازهای بازار است.

ویژگی‌ها
نوشیدنی‌های قابل تهیه: آب جوش، اسپرسو، کافه لاته، موکا، کاپوچینو، ماکیاتو، ریسترتو، لانگو، امریکانو و...
وزن: 5 کیلوگرم
نوع اسپرسو ساز: کپسولی
ظرفیت مخزن: 1.2 لیتر
حجم مخزن شیر: 0.5 لیتر
سیستم خاموشی خودکار پس از 9 دقیقه
دارای سیستم هشدار برای رسوب‌زدایی
دارای کلاس انرژی بسیار بهینه و کم‌مصرف

مشاهده قیمت و تصاویر

 

مشاهده
بهترین قهوه ساز خانگی حرفه ای [24 مدل]

 

۵. دستگاه اسپرسو ساز نوا مدل NCM-149EXPF
  • پرفروش‌ترین مدل نوا

بهترین اسپرسو ساز نوا با مدل 149EXPF NOVA و قیمت مناسب

 

اسپرسو ساز نوا (NOVA) مدل «149EXPF»، یک دستگاه پر قدرت، زیبا و کاملاً کاربردی برای مصارف خانگی و یا حتی کافه‌های کوچک است. این دستگاه مجهز به نازل بخار است که برای تهیه کاپوچینو، کف شیر و انواع نوشیدنی‌های گرم قابل استفاده می‌باشد.

حالت آماده‌به‌کار، تمپر قهوه، تولید کف شیر، سینی چکه گیر و نازل بخار از دیگر ویژگی‌های این دستگاه تهیه قهوه اسپرسو می‌باشد. بدنه این اسپرسو ساز از استیل براق ساخته شده که زیبایی آن را دو چندان کرده است. گفتنی است این محصول در گروه بهترین اسپرسو ساز خانگی با قیمت مناسب به شمار می‌رود.

ویژگی‌ها
جنس بدنه: استیل
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو، کافه لاته، موکا و کاپوچینو
توان: 1250 وات
حجم مخزن آب: 1.2 لیتر
تعداد نازل قهوه: یک عدد
سیستم ایمنی: دکمه توقف عملیات
قابلیت تنظیم میزان آب و سیستم شست‌وشوی خودکار

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

۶. اسپرسو ساز نسپرسو مدل Magimix Citiz

اسپرسو ساز نسپرسو مدل Magimix Citiz با قابلیت استفاده آسان

اسپرسو ساز «نسپرسو» (Nespresso) مدل «Magimix Citiz»، دستگاهی کاربردی با عملکرد اتوماتیک برای تهیه نوشیدنی‌های متنوع از کپسول‌های خوش‌طعم نسپرسو است. کافی است پس از گذاشتن لیوان خود زیر خروجی و قرار دادن کپسول دلخواهتان داخل دستگاه، کمی منتظر باشد تا قهوه شما آماده شود و داخل لیوان سرازیر شود.

کار با این اسپرسو ساز بسیار ساده است؛ تنها باید مخزن آب پشت دستگاه به میزان کافی آب داشته باشد و کپسول‌های دلخواه نسپرسو شما در دسترس باشند. همچنین، روند خارج شدن کپسول‌های استفاده‌شده به‌صورت اتوماتیک انجام می‌گیرد. قهوه ساز نسپرسو یکی از بهترین قهوه سازهایی است که برای منزل و محل کار طراحی شده است.

در قهوه سازهای «کروپی» یا «فیلتری» میزان مهارت و تجربه در نتیجه کار تاثیرگذار می‌گذارد، ولی در تهیه قهوه با این دستگاه فرقی نمی‌کند چه کسی این کار را انجام دهد؛ زیرا نتیجه همیشه مطلوب و یکسان خواهد بود.

یکی از ویژگی‌های بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی، طراحی و ظاهر آن است که دستگاه «Nespresso» از طراحی بسیار خوبی برخوردار بوده و می‌تواند به آشپزخانه شما زیبایی خاصی ببخشد. اگر قصد خرید بهترین اسپرسو ساز خانگی با قیمت مناسب را دارید، این محصول گزینه مناسبی برای شما است.

ویژگی‌ها
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو و لانگو
توان: 1260 وات
حجم مخزن آب: 1 لیتر
تعداد نازل قهوه: یک عدد
قابلیت استفاده از کپسول
دارای سیستم خاموشی خودکار
امکان تنظیم فاصله لیوان و نازل

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

۷. دستگاه اسپرسو ساز خانگی دلونگی مدل EC850M

اسپرسو ساز خانگی دلونگی با مدل EC850M برای تهیه انواع قهوه نظیر اسپرسو و کاپوچینو

این اسپرسو ساز خانگی توسط برند محبوب دلونگی (Delonghi) با مدل «EC850M» تولید شده است. دستگاهی حرفه‌ای و فوق‌العاده که برای تهیه انواع قهوه نظیر اسپرسو و کاپوچینو کاربرد دارد. لازم به ذکر است، محصول فوق مخزنی برای نگهداری دانه‌های قهوه نداشته و می‌بایست از قهوه آسیاب شده استفاده نمایید.

از ویژگی‌های بهترین اسپرسو ساز خانگی دلونگی؛ می‌توان به سیستم «ترموبلاک»، بدنه استیل زیبا و مقاوم، مصرف انرژی بسیار پایین و محل نگهداری فنجان‌ها اشاره کرد.

ویژگی‌ها
سیستم کاپوچینو ساز: دارد
قابلیت تولید کف شیر: دارد
قابلیت استفاده از: پودر قهوه
آسیاب قهوه: ندارد
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو، کاپوچینو
قابلیت برنامه‌ریزی: ندارد

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

۸. اسپرسوساز نسپرسو لاتیسیما تاچ مدل Lattissima Touch New EN560

دستگاه اسپرسوساز نسپرسو لاتیسیما تاچ مدل Lattissima Touch New EN560

این دستگاه اسپرسو ساز که مشاهده می‌کنید، توسط برند محبوب «Nespresso» در دو رنگ مشکی متالیک و کرم تولید شده است. وزن محصول فوق برابر با ۴.۵ کیلوگرم بوده و ظرفیت مخزن آن نیز ۰.۹ لیتر می‌باشد. گفتنی است، فشار بخار در این دستگاه ۱۹ بار می‌باشد.

اسپرسوساز نسپرسو مدل «Lattissima Touch-EN560» دارای سیستم قطع خودکار، سینی چکه گیر و حالت آماده‌به‌کار است و همچنین، امکان تنظیم میزان غلظت قهوه را نیز برای شما فراهم می‌کند. اگر قصد تهیه بهترین اسپرسو ساز خانگی «نسپرسو» را دارید، این مدل را نیز مدنظر داشته باشید.

ویژگی‌ها
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو، کافه لاته، کاپوچینو، ماکیاتو، لانگو و شیر گرم
ظرفیت مخزن آب: 0/8 لیتر
فشار بخار: 19 بار
پشتیبانی از انواع کپسول (همراه با 16 کپسول)
دارای مخزن شیر
سیستم شست‌وشوی خودکار
خاموشی خودکار بعد از 9 دقیقه
قرارگیری در حالت Stand by بعد از ۳۰ دقیقه

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

 

۹. اسپرسوساز نسپرسو مدل Essenza Mini Magimix
  • پرفروش‌ترین اسپرسو ساز نسپرسو

بهترین دستگاه اسپرسوساز نسپرسو با مدل Essenza Mini Magimix

دستگاه اسپرسوساز «نسپرسو» مدل «Essenza Mini Magimix»، یکی از فشرده‌ترین و زیباترین محصولات این برند محبوب است. محصول فوق بسیار کم‌حجم بوده و فضای زیادی را اشغال نخواهد کرد. همچنین، با طراحی شیک و زیبایی که دارد، به آشپزخانه‌تان جلوه بهتری می‌دهد.

شما توسط این دستگاه می‌توانید دو فنجان قهوه در سایزهای مختلف برنامه‌ریزی و تهیه کنید. مدل «اسنزا مینی» از کپسول‌های قهوه پشتیبانی می‌کند و ۳ دقیقه پس از بلااستفاده بودن، به‌طور خودکار خاموش می‌شود. در پایان، شاید این دستگاه را بتوان در گروه بهترین اسپرسو ساز خانگی میان‌رده کمپانی «Nespresso» به شمار آورد.

ویژگی‌ها
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو و لانگو
حجم مخزن آب: 0.6 لیتر
نوع اسپرسو ساز: کپسولی
فشار بخار: 19 بار
توان: 1310 وات
همراه با 16 عدد کپسول نسپرسو
وزن: 2.3 کیلوگرم
خاموشی خودکار بعد از 3 دقیقه عدم استفاده

مشاهده قیمت و تصاویر

 

مشاهده
بهترین قهوه جوش دستی و خانگی کدام است؟ (8 مدل)

 

۱۰. دستگاه اسپرسوساز خانگی گوسونیک مدل Gem-867
  • پرفروش‌ترین اسپرسوساز گوسونیک

اسپرسوساز خانگی گوسونیک مدل Gem-867

ویژگی‌ها
سیستم کاپوچینو ساز: دارد
حالت آماده به کار: دارد
فیلتر آب: دارد
تنظیم میزان غلظت قهوه: دارد
قابلیت تولید کف شیر: دارد
قابلیت استفاده از: پودر قهوه
نازل بخار: دارد
قابلیت تهیه قهوه اسپرسو، کافه لاته و کاپوچینو

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

۱۱. اسپرسو ساز خانگی مباشی مدل ECM2016

اسپرسو ساز خانگی مباشی مدل ECM2016 با بدنه استیل ضد زنگ قادر است بهترین قهوه اسپرسو را برای شما تهیه کند

محصولی که مشاهده می‌کنید، توسط برند مباشی (Mebashi) که متخصص تولید انواع دستگاه‌های اسپرسو ساز خانگی می‌باشد، تولید شده است. دستگاه اسپرسو ساز مباشی مدل «ECM2016»، محصولی زیبا و قدرتمند است که دارای بدنه استیل ضد زنگ می‌باشد.

موتور این دستگاه دارای فشار 20 بار بوده و ظرفیت 1350 وات دارد؛ که موجب می‌شود قهوه تهیه‌شده دارای کرمای با غلظت فوق‌العاده باشد. پیچ تنظیم بخار، نشانگر عقربه‌ای دما، صفحه گرم نگه‌دارنده فنجان، بویلر ساخته‌شده از آلیاژ آلومینیوم، نازل بخار قابل چرخش، سینی چکه گیر و سیستم قطع خودکار از ویژگی‌های بارز این دستگاه می‌باشد.

اگر قصد تهیه بهترین اسپرسو ساز خانگی را دارید، این مدل از مباشی می‌تواند نیازهای شما را برطرف سازد. البته این دستگاه برای مصارف خانگی، محل کار، سوپرمارکت و کافی‌شاپ‌های کوچک نیز قابل استفاده است.

ویژگی‌ها
سیستم کاپوچینو ساز: دارد
حالت آماده به کار: دارد
فیلتر آب: دارد
تنظیم میزان غلظت قهوه: دارد
قابلیت تولید کف شیر: دارد
قابلیت استفاده از: پودر قهوه
نازل بخار: دارد
قابلیت تهیه قهوه اسپرسو، کافه لاته، موکا و کاپوچینو
سیستم گرم کردن فنجان: دارد

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

۱۲. اسپرسو ساز نسپرسو مدل En750 Lattissima Pro

اسپرسو ساز نسپرسو با مدل en750 Lattissima Pro یکی از پرفروش ترین دستگاه های اسپرسو در جهان است

ویژگی‌ها
نوشیدنی‌های قابل تهیه: آب جوش، اسپرسو، کافه لاته و کاپوچینو
توان: 1300 وات
قابلیت استفاده از کپسول: دارد
صفحه نمایشگر دیجیتال و کلیدهای لمسی
کف‌ساز با قابلیت تهیه کاپوچینو و لاته
امکان تنظیم میزان غلظت قهوه
دارای مخزن شیر

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

۱۳. دستگاه اسپرسو ساز دلونگی مدل EC9

اسپرسو ساز دلونگی مدل EC9 با سیستم کف سازی فوری

اسپرسو ساز خانگی دلونگی (Delonghi) محصولی ساده، سبک و بسیار کاربردی است. این دستگاه توان مصرفی‌اش پایین بوده و به یک سینی چکه گیر برای نظافت و راحتی بیشتر شما مجهز شده است. یکی از مزیت‌های این محصول، داشتن سیستم «واریو» برای انتخاب طعم دلخواه، از قهوه ملایم تا قهوه غلیظ است.

این اسپرسو ساز دارای فناوری انحصاری دلونگی با نام «IFD» یا سیستم کف‌ساز فوری بوده که با استفاده از بخار آب، فشار هوا و شیر، کف یا شیر غلیظی که برای کاپوچینو مناسب است را آماده می‌کند. همچنین، قابلیت تنظیم میزان بخار از دیگر قابلیت‌های این دستگاه است.

ویژگی‌ها
سیستم کاپوچینو ساز: دارد
قابلیت تولید کف شیر: دارد
نازل بخار: دارد
مخزن شیر: دارد
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو
دارای کلید تنظیم غلظت قهوه
گنجایش 4 فنجان قهوه
قابلیت تنظیم خروج بخار
سیستم ایمنی ضد چکه
صافی قابل شستشو

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

۱۴. اسپرسوساز مباشی مدل ME-ECM2020

دستگاه اسپرسوساز مباشی مدل ME-ECM2020 با توان 1350 وات و جنس بدنه استیل

اسپرسو ساز مباشی مدل «ME-ECM2020»، محصولی باکیفیت و خوش‌ساخت از این شرکت ژاپنی می‌باشد. شما می‌توانید از این دستگاه در خانه و محیط‌های اداری استفاده نمایید. جنس بدنه این دستگاه از استیل بوده و کیفیت خوبی نیز دارد. گفتنی است، این دستگاه جزو جدیدترین و بهترین اسپرسو ساز خانگی برند مباشی به شمار می‌آید.

ویژگی‌ها
جنس بدنه: استیل
توان: 1350 وات
فشار بخار دستگاه: ۲۰ بار

مشاهده قیمت و تصاویر

 

مشاهده
بهترین فرنچ پرس بازار + راهنمای خرید و ویدیو

 

۱۵. دستگاه اسپرسو ساز مباشی مدل ME-ECM 2022

دستگاه اسپرسو ساز مباشی با مدل ME-ECM 2022

ویژگی‌ها
نوشیدنی‌های قابل تهیه: آب جوش، اسپرسو، کافه لاته، موکا، کاپوچینو و ماکیاتو
جنس بدنه: استیل ضد زنگ
توان: 1100 وات
فشار بخار: 19 بار
ظرفیت مخزن: 1.5 لیتر
قابلیت استفاده از پودر قهوه
وزن: 3.7 کیلوگرم
دارای صفحه نمایش جذاب و لمسی

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

۱۶. اسپرسو ساز خانگی دلونگی مدل EC685
  • پرفروش‌ترین مدل دلونگی

اسپرسو ساز خانگی دلونگی مدل EC685 با قابلیت تهیه اسپرسو، کافه لاته، کاپوچینو

این اسپرسو ساز خانگی (Home Espresso Machine) با طراحی منحصربه‌فرد و زیبا، قابلیت تهیه اسپرسو، کافه لاته، کاپوچینو را برای شما فراهم می‌کند. آماده‌سازی و گرم شدن بویلر در اسپرسو ساز خانگی دلونگی مدل «EC685»، کمتر از یک دقیقه طول می‌کشد.

همچنین، این دستگاه از پمپ 15 بار بهره می‌برد که یک قهوه اسپرسو با فوم عالی و در حد حرفه‌ای را برای شما تهیه خواهد کرد. اگر می‌خواهید بهترین اسپرسو ساز خانگی دلونگی را با قیمت نسبتا مناسب خریداری نمایید، این محصول می‌تواند برایتان مناسب باشد.

ویژگی‌ها
سیستم کاپوچینو ساز: دارد
حالت آماده به کار: دارد
فیلتر آب: دارد
قابلیت تولید کف شیر: دارد
نازل بخار: دارد
سیستم گرم کردن فنجان: دارد
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو، کافه لاته، کاپوچینو، ماکیاتو، فرانسه
قابلیت برنامه‌ریزی: دارد
مجهز به سیستم ضد چکه و نشانگر سطح آب
دارای حالت آماده به کار
قابلیت قهوه دهی به صورت سینگل یا دبل
دارای سیستم خاموش کن خودکار

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

۱۷. اسپرسو ساز واکاکو مدل Nanopresso

اسپرسو ساز واکاکو مدل Nanopresso به صورت قابل حمل بوده و بدون برق هم کار می کند

اسپرسو ساز مدل «Nanopresso» از برند واکاکو (Wacaco) می‌باشد. شما می‌توانید بدون نیاز به برق و تنها با نیروی دست خودتان جهت پمپاژ، قهوه اسپرسو دلخواهتان را تهیه کنید. این دستگاه به علت ابعاد و وزن سبکی که دارد، قابل حمل به محل کار، منزل، محل‌های تفریحی و… می‌باشد.

ویژگی‌ها
سیستم کاپوچینو ساز: ندارد
قابلیت تولید کف شیر: ندارد
قابلیت استفاده از: پودر قهوه
قابلت تهیه اسپرسو ریسترتو لانگو
سیستم گرم کردن فنجان: ندارد

مشاهده قیمت و تصاویر

 

مشاهده
بهترین اسپرسوساز دلونگی کدام است؟ [9 مدل خانگی و عالی بازار]

 

سوالات متداول جهت خرید بهترین اسپرسو ساز خانگی

چگونه یک اسپرسو ساز خوب انتخاب کنیم؟

برای انتخاب یک دستگاه خوب و با کیفیت به نکاتی نظیر برند سازنده، جنس بدنه، سیستم کاپوچینو ساز، فیلتر آب، قابلیت تولید کف شیر، نازل بخار، مخزن شیر، سیستم گرم کردن فنجان و قابلیت‌های ویژه آن دقت نمایید. موارد ذکر شده از مهم‌ترین عوامل در هنگام خرید دستگاه اسپرسو ساز به شمار می‌روند.

قیمت دستگاه اسپرسو ساز خانگی چقدر است؟

به‌طور تقریبی، قیمت این دستگاه در بازار ایران بین 1 میلیون الی 50 میلیون تومان می‌باشد. البته شما می‌توانید با قیمت حدودا 4 الی 10 میلیون تومان یک دستگاه خوب و با کیفیت خریداری نمایید.

چرا دستگاه اسپرسو ساز گران است؟

دستگاه‌های اسپرسو به علت استفاده از مواد با کیفیت بالا مانند فولاد ضد زنگ، فلز و برنج قیمت بالایی دارند. بسیاری از تولیدکنندگان با استفاده از مواد کم هزینه در بدنه و قطعات داخلی، هزینه اسپرسو ساز خود را کاهش می‌دهند. البته توجه داشته باشید که افزایش قیمت دلار در ایران، یکی از علت‌های اصلی این عامل می‌باشد.

 

Promotion
پرفروش ترین اسپرسو ساز موجود در بازارمشاهده محصولات

 

[تعداد آرا: 25 میانگین امتیاز: 4.9]
اشتراک
اطلاع از
guest
159 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
عادل

ممنون بابت سایت خوبتون

پارسا

خواهش می‌کنم دوست گرامی
موفق باشید

عسل عشوری

سلام میخواستم بدونم دلونگی ۶۸۵
چند تا نازل داره؟من برای دو کاپ همزمان میخوام
و اینکه دلونگی توی ایران قطعاتش کمیابه مباشی چطور؟
ممنون از توضیحات خوبتون😍

پارسا

دوست عزیز سلام
دستگاه دلونگی مدل «EC685»، دارای 2 عدد نازل است و در گروه بهترین اسپرسو ساز خانگی موجود در بازار نیز محسوب می‌شود.
همچنین، با توجه به غیر ایرانی بودن برندهای دلونگی (ایتالیا) و مباشی (ژاپن)، امکان تحریم و کمیاب شدن قطعات آن برای هر دو وجود دارد. 😉
در نتیجه، پیشنهاد می‌کنم با توجه به نیاز خود یک اسپرسوساز خوب، انتخاب و خریداری نمایید.
ممنون که ما را همراهی می‌کنید 🌹

علیرضا

سلام پیرو سوال قبلی که از شما داشتم اگر دستگاه خانگی و یانیم صنعتی قدرتمند با توان بالا و ۲۰بار با امکانات و اپشن در همان رنج قیمت تا ۱۰ میلیون تومان در ایتالیا میخواستید برای منزل خودتان تهیه کنید ،چه مارک و برندی را میخریدید؟

پارسا

علیرضا جان در کامنت دیگر به شما پاسخ دادم 😍

مرتضی

سلام.وقت.بخیر
اسپرسوساز دسینی مدل ۲۲۲ چطور دستگاهیه ? باتوجه به ایرانی بودن.محصول ایا ارزش خرید داره?

پارسا

سلام مرتضی عزیز
در ابتدا به شما تبریک می‌گویم 😍 زیرا اکثر افراد بر اساس نام «دسینی»، بر این باورند که با برندی ایتالیایی روبرو هستند؛ درصورتی‌که صرفا نام آن ایتالیایی است!
به‌طورکلی ۸۰% محصولات این شرکت، توسط یک شرکت چینی و به سفارش برند ایرانی دسینی تولید می‌شود. بنابراین، می‌توان گفت با محصولی چینی روبرو هستیم. 😉
در خصوص دستگاه اسپرسو ساز دسینی مدل «222»، باید بگوییم محصولی باکیفیت است که نسبت به قیمت، امکانات خوبی هم دارد. البته توصیه می‌کنم برندهای معتبر دیگر را نیز مورد بررسی قرار دهید.
درصورتی‌که قصد خرید همین اسپرسو ساز را داشتید، سعی کنید دستگاهی خریداری کنید که ضمانت‌نامه چندساله داشته باشد.

محمد

سلام واقعا ممنون که به انتخاب و خرید ما کمک می کنید

پارسا

سلام محمد عزیز، خواهش می‌کنم
خوشحالیم که همراه خوبی مثل شما داریم 😍

مهدی

سلام ممنونم بابت راهنمایی برند نوا چینی؟

پارسا

سلام مهدی جان
از اینکه همراه بیگ سرچ هستید، بسیار خوشحالیم 😍
نوا (Nova) یک برند ژاپنی است و در چند سال اخیر در زمینه تولید دستگاه اسپرسو ساز موفق عمل کرده است.

سجاد

کی گفته نوا ژاپنی هست
کلا چینی هست ولی چینی با کیفیت

پارسا

سلام سجاد عزیز، ممنون که همراه ما هستید 😍
در خصوص تاریخچه برند «نوا» (NOVA) در گوگل جستجو کنید.

علیرضا

سلام ،وقت بخیر شما که کارشناس هستید من با همه تحقیقات نتوانستم اسپرسو ساز دلخواهم را انتخاب کنم تصمیم گرفتم از شما کمک بگیرم، اگر شما در ایتالیا باشید و بخواهید یک اسپرسو ساز خانگی قدرتمند با توان بالا و ۲۰بار و با اپشن و امکانات از سقف ۳ تا ۱۰ میلیون برای خودتان بخرید چه برند و مارکی تهییه میکردید،از توجهتون سپاسگزارم

پارسا

سلام دوست گرامی، اگر در ایتالیا زندگی می‌کنید و قصد خرید بهترین اسپرسو ساز خانگی را با قیمت 3 تا 10 میلیون تومان دارید، بعید می‌دانم دستگاه خوبی بتوانید بخرید. زیرا بودجه شما تقریبا می‌شود بین 100 تا 300 یورو. به‌طورکلی، برندهای بوش و دلونگی را به شما توصیه می‌کنم. 🌺

عرفان

سلام ببخشید من مغزم دیگه جواب نمیده. هرکی یه چیزی میگه. یکی میگه مثلا فلان دستگاه قطعاتش نیست یا فلان دستگاه قطعاتش ظعیفه و هزینه تعمیر زیادی داره. لطفا کمک کنید سر درد دارم میمیرم😕
نظرتون راجب دستگاه ونتی چیه؟
یا دستگاه استرلینک چی؟
دستگاه اسپرسو ساز تا سقف 10ملیون چی پیشنهاد میدید؟

پارسا

سلام عرفان عزیز
قصد خرید اسپرسو ساز خانگی دارید یا دستگاه نیمه صنعتی، صنعتی؟

مهرزاد

سلام واقعا دمتون گرم بابت وقت گذاشتن و کمک به انتخاب بهتر
خواستم بدونم نظرتون در مورد زیگما 920 یا زیگما 850 چیه؟
با حدود 2میلیون تومان میتونه انتخاب درستی باشه؟

پارسا

سلام مهرزاد عزیز، خواهش می‌کنم 😍
با توجه به قیمتی که دارند، بله. اما واقعیت این است که نسبت به سایر برندهای مطرح که البته قیمت‌های بالاتری نیز دارند، از کیفیت و امکانات کمتری برخوردار است.
اما بااین‌حال، اگر قصد خرید دستگاه اسپرسو ساز زیگما را داشتید، توصیه می‌کنم دستگاهی خریداری کنید که گارانتی معتبر و بازگشت کالا داشته باشد.

آدرینا پارسا

سلام و وقت بخیر…با قیمت فعلی بازار حوالی ۴ میلیون کدوم برند و مدل رو پیشنهاد میدید که در رنج خودش حرفه ای باشه..ممنون از مطالب مفیدتون

پارسا

سلام آدرینا عزیز 😍
در این رنج قیمت برندهایی مانند «دلونگی» و «نسپرسو» اسپرسو سازهای خوبی به بازار عرضه کرده‌اند. برندهای دیگری هم که در ابتدای این راهنمای خرید اشاره شد، قیمت نسبتا کمتری دارند.

Matin

سلام ممنون از سایت خوبتون
شما یه اسپرسو ساز خونگی حدود ۲ میلیون
چی پیشنهاد میکنید؟البته مصرف زیاد ندارم و بیشتر برام کیفت قهوه مهم هست تا تعداد

پارسا

سلام متین جان 😍
ممنون که مطالب بیگ سرچ را دنبال می‌کنید.
متاسفانه با توجه به افزایش قیمت‌ها، خرید اسپرسو ساز خانگی باکیفیت با قیمت 2 میلیون تومان کمی دشوار شده است. اما در میان، کماکان برندهایی مانند «گوسونیک» و «تکنو» محصولات خوبی تولید می‌کنند. همچنین، توصیه می‌کنم از خرید دستگاه‌های اسپرسو ساز متفرقه خودداری نمایید.
در لینک زیر پرفروش‌ترین اسپرسو سازهای خانگی بازار تا 2 میلیون تومان را می‌توانید مشاهده کنید:
برای مشاهده «اینجا» کلیک کتید.

سحر

سلام وقت بخیر
میخواستم بپرسم در برند دلونگی کدوم مدل بهتره و اینکه بهتر از دلونگی چه مارک و مدلی پیشنهاد میدید؟
پیشاپیش ممنونم از پاسخگوییتون🙏🙏

پارسا

سلام سحر عزیز
در میان اسپرسوسازهای دلونگی، مدل‌های «EC850M»، «BCO431.S» و «EC685» خوب و پرطرفدار هستند. البته به این معنی نیست که سایر مدل‌های آن کیفیت خوبی ندارند. توصیه می‌کنم مشخصات آن را بررسی کرده و بر اساس نوع نیاز و بودجه خود، یک مدل مناسب انتخاب نمایید.
برندهای بسیار بهتری هم هستند اما با وجود تحریم و نبود نمایندگی‌ها معتبر، در این بخش به آن اشاره‌ای نکردیم. برای نمونه، برند «بوش» (Bosch) دستگاه‌های اسپرسو ساز بسیار خوبی را به بازار عرضه کرده است. اما با توجه به نبود نمایندگی و همچنین عدم وجود کلیه مدل‌های آن در بازار ایران، به آن اشاره‌ای نکردیم.
اگر سوال دیگری در خصوص خرید بهترین اسپرسو ساز خانگی داشتید، در خدمت شما هستم. 🌺

رضا

سلام وقت بخیر
بین دلونگی 685 و نوا 149 موندم نظر شما چیه کدوم گزینه مناسبی هستش؟
اگه گزینه دیگری دارید که بشه با 4 تومن خرید چی رو پیشنهاد میدید؟
با 3 تومن چی؟

پارسا

سلام رضا عزیز 😍
بین دو مدلی که فرمودید، تفاوت فنی زیادی وجود ندارد. فقط در اسپرسوساز دلونگی، تعداد نازل و توان خروجی بیشتری وجود دارد و همچنین، سیستم خاموشی خودکار دارد. حدودا 1 تا 2 میلیون تومان نیز گران‌تر از برند نوا است.
در این رنج قیمت مدل‌هایی که انتخاب کردید، مناسب هستند. دستگاه‌های اسپرسو ساز ارزان‌تر، این کیفیت ساخت و قابلیت‌ها را ندارند. 🌺

مهدیه

با سلام
از بین دستگاه های برند دلونگی BCO420 بهتر هستش یا این سه موردی که شما گفتین؟میشه کمی توضیح بدین؟

پارسا

سلام دوست گرامی
اگر بودجه مدنظرتان برای خرید دستگاه اسپرسو ساز خانگی را بفرمایید، بهتر می‌توانم راهنمایی کنم.
به این علت که هر 3 محصول از یک برند خوب هستند و بسته به نیاز و بودجه باید مدل آن را انتخاب کرد.

امیرحسی

نظر شما درباره اسپرسوساز سایونا چیه ؟؟

پارسا

سلام دوست گرامی
متاسفانه اطلاعات زیادی در خصوص این برند از اسپرسوساز ندارم. (صرفا می‌دانم در کشور چین تولید می‌شود.)
اما نظر شما را تایید کردم تا عزیزانی که تجربه‌ای درباره این اسپرسو ساز دارند، ثبت کنند.
موفق باشید 🏵️

اعظم

سلام درموردمارک بیسمارک میخواستم بدونم اسپرسوسازش خوبه یانه

پارسا

سلام دوست گرامی
محصولات برند «بیسمارک» (Bismark) کیفیت خوبی دارد. اما توصیه می‌کنم در هنگام خرید، به گارانتی آن توجه کنید.

مهران

سلام دوست عزیز من میخوام ۳میلیون هزینه کنم پیشنهاتون چی برای اسپرسوساز خونگی البته ازنوع مباشی ممنون

پارسا

سلام مهران عزیز
اسپرسو ساز مباشی مدل «ME-ECM2020»، گزینه خوبی برای شما است و قیمت آن هم حدودا 3 میلیون تومان می‌باشد. البته توصیه می‌کنم مدل‌های دیگر که قیمت نسبتا کمتری هم دارند را بررسی نمایید. از دیگر مدل‌های دستگاه اسپرسو ساز مباشی می‌توان به «ECM2021» و «ME-ECM 2022» اشاره کرد.
در لینک زیر هم می‌توانید تمامی اسپرسوسازهای برند مباشی را تا قیمت 3 میلیون تومان مشاهده کنید:

مشاهده اسپرسو سازهای مباشی تا قیمت 3 میلیون تومان

یاسین

سلام
اسپرسو ساز مارک دلونگی بهتر است یا نوا؟؟؟

پارسا

سلام یاسین جان
از نظر ما دستگاه‌های اسپرسو ساز برند «دلونگی» بهتر است.
موفق باشید ♥️

راحله

سلام میخواستم ببینم بین برند گاستروبک و مباشی یا بارنی شما کدام را پیشنهاد میدهید ممنون

پارسا

سلام دوست گرامی
در میان برندهایی که اعلام کردید، بهتر است اسپرسو سازهای برند «مباشی» را در اولویت قرار دهید. پس‌ازآن، محصولات برند «گاستروبک» را نیز مورد بررسی قرار دهید.
ممنون که ما را همراهی می‌کنید. 🌺

سبحان

سلام چرا از برند sage اسمی نبردید نظرتون راجبش چیه

پارسا

سلام سبحان عزیز
برند «سیج» (Sage) دارای کیفیت خوبی است. اما با توجه به کیفیت ساخت و قابلیت‌هایی که دارد، قیمت آن نسبت به رقبا بیشتر است. ازاین‌رو، تصمیم گرفتیم اسپرسو سازهای خانگی که با همین امکانات و کیفیت هستند و قیمت مناسب‌تری نیز دارند، معرفی کنیم. 🌹

حسن

با سلام آیا اسپرسو ساز مایر مدل 443 خوب هست؟

پارسا

سلام حسن عزیز
با توجه به قیمت مناسبش، امکانات و کیفیت خوبی دارد. اگر از اصالت دستگاه مطمئن شدید، گزینه مناسبی است. زیرا فروشنده‌های معتبر آن کم است و همین عامل موجب می‌شود تا اسپرسو سازهای غیر اصلی را به‌عنوان اصلی بفروشند.

محمد

سلام خسته نباشید
میتونید یک دستگاه خوب تا 4 میلیون هم از لحاظ عملکردی و هم تعمیرات در صورت خراب شدن در ایران معرفی کنید.

پارسا

سلام محمد عزیز
اگر قصد تهیه‌ی بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی را دارید، برند دلونگی را توصیه می‌کنم. با توجه به بودجه 4 میلیون تومان، مدل «EC9» و «ECP35.31» گزینه‌های مناسبی هستند. اگر پس از بررسی نتیجه‌ای نگرفتید، به سراغ برندهای «نوا»، «مباشی» و «نسپرسو» بروید که قیمت مناسب‌تری دارند. در لینک زیر چند دستگاه با بودجه کمتر از چهار میلیون تومان است که می‌توانید بررسی کنید.

مشاهده اسپرسو سازهای کمتر از 4 میلیون تومان با برندهای معتبر

محمد

ممنون از راهنمایتون

پارسا

خواهش می‌کنم 😍

mehrdad najafi

باتوجه به این که الان برند NDVA رو به عنوان NOVA بفروش میرسونن
احتمالش هست حتی خود برند NOVA تقلبی در بیاد توش؟ حالا با فرض اینکه اسم روش دقیقا NOVA خورده
من از اسپرسو ساز NOVA149 خوشم میاد و میخوام بخرم میگن دیگه کلا NOVA تولید نداره وهرچی هست فیکه
NOVA اصل وجوداره تولید میشه؟ چجوری میشه تهیه کرد ؟
واگه مورد تایید نباشه تو اون رنج پیشنهادی و برند خوب که اصل باشه چی پیشنهاد میکنین

پارسا

سلام مهراد جان
بله، متاسفانه احتمال تقلبی بودن آن وجود دارد. تنها راه، خرید از نمایندگی‌های معتبر و اصلی است و یا فروشگاه‌های اینترنتی که اصل بودن دستگاه اسپرسو ساز را تضمین می‌کنند.
اگر موفق به خرید دستگاه اصلی نشدید، برندهایی که در ابتدای این مطلب معرفی کردیم، گزینه‌های خوبی برای خرید بهترین اسپر سوساز خانگی هستند. 🌸

سامان

سلام خسته نباشید نظرتون در مورد دستگاه اسپرسو ماyer چیه؟

محمد مهدی

سلام خسته نباشید من میخاستم بهترین اسپرسو ساز خونگی رو بهم معرفی کنین

پارسا

سلام دوست گرامی
تمامی مدل‌هایی که در این بخش معرفی شدند، جزو بهترین اسپرسو سازهای خانگی هستند.
اگر در میان این دستگاه‌ها نتوانستید انتخاب کنید، توصیه می‌کنم این راهنمای خرید را مطالعه کنید و طبق آن وارد بازار شوید تا بتوانید یک اسپرسوساز باکیفیت و خوب خریداری کنید. 🌺

پارسا

سلام سامان جان
در خصوص سوال شما در یک کامنت که لینک آن را قرار می‌دهم، پاسخ دادم.
لینک: https://bigsearch.ir/best-home-espresso-machine/#comment-669

پارسا

سلام سامان عزیز
در این خصوص در یک کامنت که لینک آن را قرار می‌دهم، پاسخ دادم.
لینک https://bigsearch.ir/best-home-espresso-machine/#comment-669

احسان

یک سوال داشتم ازتون
بین اسپروساز نوا ۱۲۸ و تنسر ۳۰۰۶ کدوم بهتره که بخرم؟

پارسا

سلام احسان جان
اسپرسوساز «تنسر» با توجه به اینکه نیمه‌صنعتی است، کمی قدرت بیشتری دارد؛ اما آن‌قدر هم ملموس نیست. از طرفی، این محصول مونتاژ چین است. اسپرسو ساز خانگی نوا هم دستگاه خوبی است و امکانات نسبتا زیادی هم دارد. اگر بخواهیم نتیجه‌گیری کنیم، تفاوت زیادی میان این دو دستگاه نیست و به سلیقه و نیاز دقیق شما بستگی دارد. به‌طورکلی، سعی کنید از نمایندگی و یا در نهایت از فروشنده معتبر دستگاه اصلی و با گارانتی را خریداری کنید.

وهاب

سلام من بین اسپرسوساز مدل ec685بامدلec850mموندم کدوم بگیرم بنظرتون؟

پارسا

سلام وهاب عزیز
اگر از نظر بودجه مشکلی ندارید و امکانات بیشتر دستگاه اسپرسو ساز دلونگی مدل «EC850M» هم برایتان مهم بوده و کاربرد دارد، این مدل توصیه می‌شود. البته بین این دو مدل نمی‌توان گفت کدام‌یک بهترین اسپرسو خانگی است؛ زیرا هر دو دستگاه توسط برند خوب دلونگی ساخته شده و صرفا امکانات و طراحی آن‌ها متفاوت است.

علی

سلام ممنون از راهنماییهای خوبتون به نظرتون دستگاه گرونی مثل ۹۶۶۵ دلونگی ارزش خرید داره یا در مقایسه با دستگاه تمام اتومات ۵۱۰.۵۵ کدوم یک ارجهیت ارزش خرید بیشتری دارن

مهدی آقایی

سلام ممنون از راهنمایتون من برند های مباشی و نوا و دلونگی موندم ،کدومش بهتره

پارسا

سلام
اسپرسوسازهای خانگی دلونگی بهتر است.

خالدصوفی محمودی

ممنون بابت مطالب مفیدتون
یه سوال داشتم ازتون.من میخام 10 میلیون برای خرید اسپرسوسازخانگی هزینه میکنم چه مدلی روپیشنهاد میدید

Saeed

سلام
من امروز یک اسپرسوساز تنسر مدل EM3101 خریدم میخواستم نظر شما رو راجب به این نوع دستگاه بدونم آیا خوب هستش ؟ فروشنده گفت که از نوا ۱۴۹ بهتر عمل میکنه
قطعاتش هم داخل ایران هستش؟
ممنون میشم پاسخ بدین.

پارسا

سلام
مبارکتون باشه 🌹
بله نسبت به قیمتی که دارد، کیفیت مناسبی دارد.

علی

سلام و خسته نباشید
میخواستم بدونم بین مباشی ۲۰۲۰ و گوسونیک ۸۶۸ و دسینی ۱۱۱ تفاوتی وجود دارد یا خیر ، چون قیمتها متفاوت است ولی شکل دستگاه یکی است

تیم پشتیبانی

سلام دوست گرامی
مشخصات این اسپرسو سازها تقریبا یکسان است ولی تفاوت‌های اندکی در میزان فشار، نوشیدنی‌های قابل تهیه و… وجود دارد. توصیه می‌کنم قبل از خرید، دستگاه‌ها را با دقت مقایسه کرده و مطابق با نیازتان یکی را انتخاب کنید.
اگر سوال دیگری در خصوص بهترین اسپرسو ساز خانگی داشتید، در همین بخش بنویسید تا شما را راهنمایی کنیم.

هادی

درود بر شما
اصل و یا فیک بودن دستگاه های نوا را از کجا میشه تشخیص داد؟
ممنونم

تیم پشتیبانی

سلام هادی عزیز
متاسفانه به قدری قطعات فیک نزدیک به قطعه اصلی تولید می‌شوند، امکان تشخیص برای افراد ناآشنا سخت‌تر شده است. توصیه می‌کنیم دستگاه اسپرسو ساز موردنظرتان را از نمایندگی معتبر خریداری کنید.

AAMONIA

سلام وقت بخیر اول تشکر میکنم که اینقد پیگیر پاسخ دادن هستین
ممنون میشم من رو برای خرید اسپرسوساز خانگی در حد 4-5 میلیون کمک کنید مارک دولنگی مدنظرمه که علاوه بر اسپرسو -کف شیر-کاپو و .. مثل مدل نوا 149 باشه رو معرفی می کنید. و یا اگه مدلی هست که از کیفیت ساخت مطئن هستید در برند دیگری معرفی کنید
سپاس

تیم پشتیبانی

سلام
خواهش می‌کنم دوست گرامی
مدل‌هایی که از برند دلونگی در این بخش معرفی شدند، جزو بهترین اسپرسو سازهای خانگی موجود در بازار هستند. توصیه می‌کنم این مدل‌ها را نیز مورد بررسی قرار دهید.

AAMONIA

و لطفا نظرتون راجب اسپرسوساز دلونگی مدل BCO320 چیه

تیم پشتیبانی

سلام
دستگاه اسپرسوساز خوبی است و از کیفیت خوبی نیز بهره می‌برد.

نگ

سلام نظرتون راجب اسپرسو ساز مباشی مدل ECM2021 چیه؟

تیم پشتیبانی

سلام دوست گرامی
با توجه به قیمت مناسبی که دارد، مجهز به امکانات خوبی است. به عبارتی، با این بودجه گزینه خوبی برای خرید بهترین اسپرسوساز خانگی است.

majid

سلام
یه اسپرسوساز برای سوپر مارکت میخوام تو رنج قیمتی 5 تا 7 تومن.شما چه دستگاهایی رو پیشنهاد میدین؟
ممنون

تیم پشتیبانی

سلام مجید عزیز
برندهایی که در این بخش معرفی کردیم جزو بهترین اسپرسو سازهای خانگی بازار هستند که برای سوپرمارکت نیز مناسب می‌باشند. توصیه می‌کنم یک‌بار دیگر این راهنمای خرید را بخوانید و مطابق با نیازتان یکی از برندها را انتخاب نمایید.

Erfan

سلام وقت شما بخیر و ممنون بابت مطالب ارزشمند شما ، نظرتون در مورد برند گوسونیک مدل gem 868 چیه؟ و اینکه آیا شایعاتی که راجب کم بودن فشار دستگاه (پنج بار) با وجود اینکه برند ادعا می کنه 20 بار هست حقیقت داره؟ من زیاد راجب این چیزا اطلاعات ندارم با 3،4 تومن چی میشه خرید؟ ببخشید زیاد سوال کردم سرتونو درد آوردم🙏🙏🙏

تیم پشتیبانی

سلام عرفان جان
دستگاه اسپرسوساز گوسونیک مدل «gem 868»، نسبت به قیمتی که دارد، کیفیت متوسطی دارد و آن‌چنان خوب نیست. یعنی با این رنج قیمت متاسفانه نمی‌توان دستگاه بسیار خوبی خریداری کرد. اگر به دنبال بهترین اسپرسو ساز خانگی هستید، برندهای دلونگی، سنکور و مباشی گزینه‌های خوبی هستند که با بودجه 4 میلیون تومان هم امکان خرید از این برندها وجود دارد.

محسن

با سلام و خسته نباشید. ممنونم از توضیحاتتون. من سالیان زیادی هست که اهل قهو بخصوص اسپرسو هستم و با دستگاه های نوا 149 میباشی 2020 و کاهلر هم کار کردم. حداکثر 5 میلیون تومن هم میتونم هزینه کنم برای خرید. از طرفی دستکاه های میباشی 2014 و 2016 و همچنین دلونگی ec32.30 رو از طریق سایت ها دیدم ظاهرا راضی بودن خیلیا ازشون. الا مردد هستم چه دستگاهی بگیرم. ممنون میشم راهنماییم کنین

تیم پشتیبانی

سلام محسن عزیز
هر دو برند مباشی و دلونگی که بین آن‌ها تردید دارید، دارای کیفیت بسیار خوبی هستند. توصیه می‌کنم ابتدا نیازتان را مشخص کنید و بر اساس آن، یک مدل از بهترین اسپرسو ساز خانگی را از این دو برند انتخاب بفرمایید. برای مثال، احتمال دارد با یک دستگاه 4 میلیون تومانی نیاز شما برطرف شود؛ اما مدلی به شما معرفی شود که مقرون‌به‌صرفه نبوده و فراتر از نیاز شما قابلیت دارد.

فاطمه

سلام وقتتون بخیر ببخشید من قهوه ساز اسپرسو TancerمدلRL_6867 خریدم بنظرتون خوبه؟ مارک مباشی هم دارن این خوبه یا مباشی بردارم؟

تیم پشتیبانی

سلام دوست عزیز
اگر دستگاهی که خریداری کردید، شما را اذیت نمی‌کند و نیازهایتان را نیز برآورده می‌کند، می‌توانید استفاده کنید. با این حال، توصیه می‌کنم مدل دقیق مباشی که مدنظرتان است را نیز اعلام کنید.
برند مباشی یکی از تولیدکنندگان بهترین اسپرسو ساز خانگی است.

مریم شجاعیان

سلام
وقتتون بخیر
ممنون از توضیحات مفیدتون
ایا برند مباشی مدل ۲۰۳۴و ۲۵۰۰ داره؟؟
یا اینکه این مدل ها کارهای فیک هستن
چون در سایت های رسمی موجود نیس

تیم پشتیبانی

سلام دوست عزیز
به‌طورکلی، هر دستگاه اسپرسو ساز خانگی که توسط شرکت اصلی تولید نمی‌شود و در لیست محصولات آن‌ها نیز وجود ندارد، ارزش خرید ندارد.

داود

سلام خسته نباشین بین دستگاه مباشی مدل
ECM2010
ومدل ME-ECM2020کدوم تردید دارم برای مصرف خانگی میخوام و اینکه تا به حال با دستگاه اسپرسو کار نکردم.کدوم پیشنهاد میکنید

تیم پشتیبانی

سلام داوود عزیز
مدل 2020 جدیدتر بوده و قطعا دارای کیفیت و امکانات بیشتری نیز است.

فرزانه

باسلام من درخرید بین نوا149ودلونگی ec685 دو دلم کیفیت کار وزیبایی محصول برام مهمه ومی خواهم بهترین اسپرسو وقهوه خامه دار وشیر خامه ای رو باان بتوان اماده کردنظر شما چیست

تیم پشتیبانی

سلام دوست گرامی
قطعا دستگاه اسپرسو ساز دلونگی 685 گزینه حرفه‌ای‌تری محسوب میشه.

نازنین

سلام وقتتون بخیر
میخواستم نظرتونو راجع به دستگاه اسپرسو تنسر مدل ۳۱۰۱ بدونم. قیمتش ۲۳۰۰ هست

تیم پشتیبانی

سلام
با توجه به مشخصاتی که دارد، دستگاه اسپرسو ساز خوبی به نظر می‌رسد. اما متاسفانه تجربه استفاده از آن را ندارم.

ali mohammadi

سلام خسته نباشید
نظرتون در مورد برند آزور چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

تیم پشتیبانی

سلام دوست عزیز
این برند، نوپا و نسبتا معمولی است.
توصیه می‌کنم برای خرید دستگاه اسپرسو ساز ریسک نکنید.

یاسر

سلام،لطف میکنید منو راهنمایی کنید؟ تا حدود ۱۰ میلیون تومان چه مدلی بخرم، خودم ec850m مد نظرمه، به نظر شما با این هزینه مدل بهتری هست؟

تیم پشتیبانی

سلام یاسر عزیز
ممنون که بیگ سرچ رو همراهی می‌کنی. 🌺
دستگاه اسپرسوساز خوب و قدرتمندی رو انتخاب کردی و با توجه به این بودجه، این مدل جزو بهترین اسپرسو ساز خانگی بازار به شمار می‌آید.

میلاد

سلام گوسونیک مدل ۸۶۷ که گذاشتین بهتره یا ۸۶۹ برا خونه تشکر

تیم پشتیبانی

سلام
اگر می‌خواهید بهترین اسپرسو ساز خانگی را در این رده تهیه کنید، دستگاه اسپرسو ساز گوسونیک مدل GEM-869 بهتر است.

سینا

سلام وقتتون بخیر
من میخوام یه دستگاهی بگیرم که بتونم باهاش باریستایی رو تمرین کنم
یه دستگاه که با کیفیت باشه
و تا سقف نهایتن ۶ ملیون
نظر شما چی هست

تیم پشتیبانی

سلام سینا عزیز
در میان بهترین اسپرسوسازهای موجود در بازار که با بودجه و نیاز شما نیز هم‌خوانی داشته باشد، دستگاه‌های زیر پیشنهاد می‌شود:
۱. دستگاه اسپرسوساز مباشی مدل «ECM 2033»
۲. اسپرسو ساز دلونگی مدل «ECP33.21»
۳. دلونگی مدل «EC685»
اگر سوال دیگری در خصوص خرید بهترین اسپرسو ساز خانگی داشتید، در خدمت شما هستم.🌹

سینا

خیلی ممنون از پاسخ دهیتون
فقط یسوال دیگه بین همین ۳ موردی که گفتین صرف نظر از قیمت
و با در نظر گرفتن کارایی کدوم رو بگیرم
و اگر سایت یا فروشگاه خوب در تهران میشناسین بگین ازونجا تهیه کنم

تیم پشتیبانی

خواهش می‌کنم 🌺
نظرم شخصی‌ام روی دستگاه اسپرسوساز دلونگی مدل EC685 است.

امیر

سلام وقت بخیر ممنون از سایت خوبتون
لطفا یه قهوه ساز خوب با حدود قیمت ده میلیون تومن معرفی کنید خیلی ممنون

تیم پشتیبانی

سلام امیر عزیز
در این مقاله تلاش کردیم تا بهترین دستگاه‌های اسپرسو ساز را معرفی کنیم و همچنین،‌ بهترین برندهای موجود در بازار را نیز اعلام کردیم. توصیه می‌کنم یک‌بار دیگر این مطلب را بررسی کنید. 🌺

Znb

سلام وقت بخیر
من میخوام برای جهیزیه بهترین نوع اسپرسوساز رو بخرم که علاوه بر کیفیت بالا همه جور امکاناتی داشته باشه مثلا استفاده از پود و پد قهوه و حتی قهوه پودر نشده وتهیه انواع قهوه و شیر و…. وعلاوه بر حفظ طعم قهوه ظاهر زیبایی هم داشته باشه برای قسمت کافی بار آشپزخونه میشه بهترین مارک رو بهم معرفی کنید صرف نظر از قیمت

تیم پشتیبانی

سلام
بنده برند «دلونگی» را برای خرید بهترین دستگاه اسپرسو ساز به شما توصیه می‌کنم.

وحید

سلام خسته نباشید میشه بگین کدوم مدلش بهتره و دوام بیشتری داره؟ ممنون میشم

تیم پشتیبانی

به زودی این مقاله را آپدیت می‌کنیم و بهترین مدل‌های هر برند را معرفی خواهیم کرد.

ال.س

سلام ممنون از وقتی که میزارید من می خوام دستگاه اسپرسوساز بگیرم با بودجه ۳ میلیون به نظرتون چه مارکی بهتره

تیم پشتیبانی

سلام خدمت شما
برندهای دلونگی و مباشی گزینه خوبی برای خرید بهترین اسپرسو ساز خانگی هستند.

پارسا

سلام و عرض خسته نباشید
من برای مصرف خانگی، دستگاهی میخوام حدود 4 تومن. اکثرا نوا رو پیشنهاد میدن، ولی طبق کامنتا و پاسخ شما فکر میکنم شما دلونگی و مباشی رو ترجیح میدید. میخواستم بپرسم ببینم پیشنهادتون از این سه برند کدوماس
ممنون

تیم پشتیبانی

سلام پارسا جان
برند نوا هم گزینه بسیار خوبی برای خرید بهترین اسپرسو ساز خانگی است. دلونگی را با توجه به قدمت و کیفیت دستگاه‌های آن ذکر کرده‌ایم. توصیه من این است که ابتدا نیازهای خود را از یک دستگاه اسپرسو ساز تعیین کنید و با توجه به بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید، در میان این برندها بهترین مدل را مطابق با نیاز خود تهیه کنید.

رها

سلام
میخواستم بدونم نظر شما درمورد دستگاه اسپرسو ساز فوما۱۹۹۷ چیه؟

تیم پشتیبانی

سلام با این قیمت می‌توانید اسپرسو ساز خانگی بهتری تهیه کنید.

علیرضا

سلام‌ وقت بخیر
لطفا تا سقف‌ ۴ میلیون تومان، یک دستگاه خانگی‌ خوب معرفی بفرمایید
فقط‌ روزی یکی‌ دو شات اسپرسو خوب تحویل بده
ممنون

تیم پشتیبانی

سلام دوست گرامی
محصولات و برندهایی که معرفی کردیم می‌توانند گزینه خوبی برای شما باشند.

ساسان

سلام وقتتون بخیر بین برند نوا و تکنو کدوم بهتره

تیم پشتیبانی

سلام ساسان عزیز
برند نوا برای خرید دستگاه اسپرسو ساز خانگی (در مقایسه با تکنو) بهتر است.

عرفان

سلام با ۴ تومن چه قهوه سازی رو پیش نهاد میدین؟

تیم پشتیبانی

سلام عرفان جان
با این بودجه سری «ECM» برند «مباشی» را توصیه می‌کنم. مدل‌های «ME-ECM2015، «ECM 2031» و…
اما با این حال، لینک زیر را هم بررسی کنید تا اسپرسو سازهای دیگری که می‌توانید بخرید را نیز مشاهده کنید:
مشاهده دستگاه‌های اسپرسو ساز خوب تا ۴ میلیون تومان

لیلی

سلام وقت بخیر من اسپرسوساز میخوام تو رنج 2500تا نهایتا 4تومن،طبق تحقیقاتی که انجام دادم تو این رنج گوسونیک خوبه و مباشی، خواستم ببینم از دید شما کدوم برند بهتر؟ اگر مارک با مدلش رو بفرمایید ممنون میشم

تیم پشتیبانی

سلام لیلی جان
هر دو شرکت دستگاه‌های اسپرسو ساز خوبی دارند، اما به‌شخصه بین این دو برند، «مباشی» را انتخاب می‌کنم. (تنوع مدل و ویژگی‌های بیشتری دارد.)
چند مدل از بهترین اسپرسو ساز خانگی مباشی با بودجه موردنظرتان را در می‌توانید در لینک زیر مشاهده کنید.
مشاهده مدل‌های پیشنهادی بین ۲.۵ تا ۴ میلیون تومان

یاسین

سلام
از برند مباشی و نوا تا قیمت زیر ۵میلیون
بهترین دستگاهی که بیشترین تنوع اسپرسو موکا ماکیاتو و… رو بشه باهاش تهیه کرد کدوم دستگاهرو پیشنهاد میکنید؟

تیم پشتیبانی

سلام خدمت شما
سری «ME» و «ECM» از برند مباشی گزینه خوبی برای خرید بهترین اسپرسو ساز خانگی با امکانات مورد نیاز شما است. نوا در این زمینه تنوع زیادی ندارد.
با این حال، مدل‌هایی که در لینک زیر قرار گرفته هم می‌توانید بررسی کنید:
مشاهده دستگاه‌های اسپرسوساز پیشنهادی

Hadi

بین دستگاه های مباشی۲۰۳۳،مباشی۲۰۲۳ومباشی۲۰۲۵ گیر کردم کدوم رو پیشنهاد میدید که ارزش خریدشون بالاست

تیم پشتیبانی

سلام
اسپرسو ساز مباشی مدل ECM 2023 و ECM 2035 تنوع نوشیدنی‌های قابل تهیه‌شون بالاتره. همچنین، اسپرسو ساز مباشی مدل ECM 2025 یه مقدار قدرت بیشتری داره.
در مجموع تفاوت زیادی ندارند و همه هم از یک برند هستند؛ علت سردرگمی شما هم به همین دلیل هستش.
به نظر من بهتره با توجه به نیاز، سلیقه و بودجه‌ای که دارید، یکی را انتخاب کنید. اگر پرسش دیگه‌ای در خصوص خرید بهترین اسپرسوساز خانگی داشتید، در خدمتم.

علی

درود وقت نیک نظرتون راجع به برند ووگاتی چی هست؟ مدل ۱۶۷ ؟ ممنون از شما

تیم پشتیبانی

سلام علی عزیز
اگر به دنبال بهترین اسپرسو ساز خانگی هستید، توصیه می‌کنم برندهای معتبر را مورد بررسی قرار دهید.

ثریا

سلام برند بارنی چطوره؟؟ من مدل ٧٠٢٠ پسند کردم اما دو دلم

تیم پشتیبانی

سلام
با این قیمت، دستگاه اسپرسو ساز بهتری می‌توانید تهیه کنید.

امیر

سلام برند فکر رو درموردش نظرتون چیه مخصوصا مدل بابیلا

تیم پشتیبانی

سلام امیر جان
دستگاه خوبیه؛ فقط مطمئن شوید که دستگاه اصل باشد. برای خرید بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی، توصیه می‌کنم از فروشندگان و سایت‌های معتبر خریدتان را انجام دهید.

سعید

سلام
بین دستگاه های مباشی ۲۰۳۸ و ۲۰۳۴ و نوا ۱۲۸ و دلونگی ۶۸۵ کدوم به نظرتون بهتره؟ توی رنج قیمتی این دستگاه ها پیشنهاد بهتری دارین؟
ممنون از کمکتون

تیم پشتیبانی

سلام
بین دستگاه اسپرسو ساز خانگی مباشی مدل «۲۰۳۴» و «۲۰۳۸» تفاوت زیادی وجود ندارد. با این حال، انتخاب بنده مدل ۲۰۳۸ است.
نوا هم دستگاه اسپرسوساز نیمه صنعتی است و قابلیت‌های بیشتری دارد. اگر امکانات و قابلیت‌های آن برایتان کاربرد دارد، می‌تواند گزینه خوبی باشد.
به‌طورکلی به ترتیب، دستگاه نوا ۱۲۸، مباشی ۲۰۳۸ و دلونگی مدل ۶۸۵ را توصیه می‌کنم.
اگر پرسش دیگری در خصوص خرید بهترین اسپرسو ساز خانگی داشتید، در خدمت شما هستم.

فاطیما

سلام خسته نباشید. ببخشید بین اسپرسوساز دلونگی مدل ۳۳۲۱ و ۳۵۲۱ و نوا ۱۴۹ کدام بهتره که قهوه خامه دار با کیفیت و عالی بده ؟

تیم پشتیبانی

سلام
اسپرسوساز دلونگی مدل 3531 گزینه خوبیه

سایه

سلام وقت بخیر میبخشید من الان توی دریای اسپرسوساز های مختلف گیر افتادم شما پیشنهادتون برای یه دستگاه تا۴ یا ۵ تومن چیه؟

تیم پشتیبانی

سلام سایه عزیز

با این بودجه برای تهیه بهترین اسپرسو ساز خانگی، مدل‌های زیر توصیه می‌شود:
۱. اسپرسو ساز مباشی مدل ECM2010
۲. اسپرسو ساز خانگی مباشی مدل ME-ECM2020
۳. اسپرسوساز خانگی مباشی مدل ECM 2031
۴. دستگاه اسپرسو ساز گوسونیک مدل GEM-871

موفق باشید. ❤️

محبوبه

سلام
برند مكزى چطور برندى هست؟

تیم پشتیبانی

سلام
متاسفانه اطلاعاتی در خصوص این برند از دستگاه اسپرسو ساز خانگی ندارم. همچنین اگر منظور شما برند « MEXXI» است، توصیه نمی‌شود.

ندا

سلام
ببخشید بین مدهای دلونگی برای اسپرسوساز خونگی تا قیمت ۱۲ تومان کدوم مدل رو پیشنهاد میدید
ممنونم

تیم پشتیبانی

سلام ندا جان
با سقف این بودجه مدل‌های بسیار زیادی از بهترین دستگاه اسپرسوساز خانگی دلونگی وجود دارند که می‌توان معرفی کرد؛ چند نمونه از آن را نیز در همین راهنمای خرید معرفی کردیم. البته این مطلب را دائم به روز می‌کنیم و محصولات جدیدتر را قرار می‌دهیم.

نیاز

سلام وقت بخیر
نظرتون راجع به اسپرسوساز های زیر چیه؟
یا مدل ecp3531 دلونگی
یا مدل ec685 دلونگی
یا نوا 149
انتخاب بین این چند مدل سخته لطفا راهنمایی بفرمایید ممنونم

تیم پشتیبانی

سلام نیاز جان

به ترتیب این مدل‌ها را توصیه می‌کنم:
اسپرسو ساز دلونگی مدل EC685
اسپرسوساز دلونگی مدل ECP35.31
دستگاه اسپرسوساز نوا مدل NOVA 149

khashayar

با سلام و عرض ادب یه مدل دستگاه اسپرسوساز دیدم با نام سیسیلی و ۲۰ بار هست و قیمت تقریبا ۳۵۰۰ و روش زده پمپ ایتالیایی ایا دستگاه بدرد بخوری هست با سپاس از شما

تیم پشتیبانی

سلام
با این قیمت می‌توانید دستگاه برند و با امکانات کمتر ولی مطمئن‌تر خریداری کنید. درباره برندی که فرمودید اطلاعاتی ندارم.

مطهره

سلام ببخشید تظرتون در مورد اسپرسو برند بوگاتی چیه
ونسپرسو؟

تیم پشتیبانی

سلام
اسپرسوسازهای بوگاتی قیمت زیادی دارند و از کیفیت خدمات پس از فروش آن نیز اطلاعی ندارم. شما می‌توانید بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی را با قیمت کمتری تهیه کنید. نسپرسو برند خوبی است و اکثر خریداران، راضی بودند.

Nima erfani nasab

سلام میخواستم بدونم بهترین دستگاه اسپرسو ساز خونگی بین nova 149 و مباشی me _esm 2020 کدوم برای خونه مناسب تره ؟؟

تیم پشتیبانی

سلام نیما جان
هر دو دستگاه جزو بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی به شمار می‌آیند و تفاوت‌های خیلی کمی با هم دارند.
برای مثال توان، فشار بخار و ظرفیت مخزن اسپرسوساز مباشی نسبتا بیشتر است؛ نازل بخار قوی و بویلر قدرتمندی هم داره. در کل خریداران رضایت بیشتری داشتند. اما شما بازهم نظرات خریداران را مطالعه کنید و سپس تصمیم بگیرید.

موری

سلام خسته نباشید خواستم ببینم بین نوا ۱۸۳ و نوا cm۳۰۷۰ کدوم بهتره

تیم پشتیبانی

سلام
از نظر فنی تفاوت آن‌چنانی ندارند و بسیار نزدیک به هم هستند. (به جز مواردی مانند توان دستگاه)

Mohammad

سلام خسته نباشی
نظرتون در مورد nova 158 چیه؟

تیم پشتیبانی

سلام محمد جان
این مدل را توصیه نمی‌کنم. در این رنج می‌توانید مدل‌هایی را تهیه کنید که جزو بهترین اسپرسو ساز خانگی بازار به حساب می‌آیند.

نينا

سلام خسته نباشيد
بين اين سه دستگاه اسپرسوساز به ترتيب كدام رو پيشنهاد ميكنيد؟
دلونگي ٦٨٥
نوا ١٢٨
مباشي ٢٠١٠

تیم پشتیبانی

سلام
به ترتیب دستگاه‌های اسپرسوساز خانگی نوا مدل NCM-128، اسپرسو ساز دلونگی مدل EC685 و اسپرسو ساز مباشی مدل ECM2010.

...Fa

سلام وقت بخیر
اسپرسو ساز فکر مدل balbia چطوره
کسی تجربه داره
در مقایسه با دلونگی و…

تیم پشتیبانی

سلام
در مقایسه با برخی از مدل‌های دلونگی قیمت بیشتری دارد اما این دستگاه اسپرسو ساز از کیفیت خوبی برخوردار است.