منوی دسته بندی

بهترین اسپرسو ساز خانگی کدام است؟ (17 مدل)

راهنمای مطالعه نمایش

نوشیدن یک فنجان اسپرسوی خوش عطر و خوش‌طعم برای طرفداران قهوه بسیار لذت‌بخش است. به همین دلیل دستگاه اسپرسو ساز خانگی یکی از محبوب‌ترین قهوه‌سازها در جهان محسوب می‌شود. بسیاری از نوشیدنی‌های پرطرفدار دیگر مانند کافه لاته، کافه ماکیاتو، آمریکانو و کاپوچینو بر پایه اسپرسو تهیه می‌شود. اگر برای شما هم سوال پیش آمده است که بهترین اسپرسو ساز خانگی کدام است؟ ما در این بخش لیستی از بهترین اسپرسوساز خانگی را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید با کمی بررسی، یک انتخاب خوب و رضایت‌بخش داشته باشید.

در میان کالاهای متنوع موجود در بازار، بهتر است برای خرید دستگاه اسپرسوساز خانگی، به نوع فیلتر، ‌توان، فشار بخار دستگاه و ویژگی‌های جانبی آن مانند داشتن نازل یا گرم‌کن فنجان نیز توجه کنید. در ادامه همراه ما باشید تا نکات مهم‌تری را برای شما مطرح کنیم.

راهنمای خرید اسپرسو ساز خانگی

بهترین اسپرسو ساز

زمانی که احساس خستگی می‌کنیم و نیاز به انرژی داریم، قهوه اسپرسو یک راه خوب برای رفع خستگی است و موجب نشاط و شادابی ما می‌شود. اسپرسوها به دلیل فنجان‌های کوچک، بسیار دلپذیر و پر انرژی هستند. میزان کافئین موجود در قهوه اسپرسو از سایر نوشیدنی‌ها بیشتر بوده و به همین دلیل است که اکثر مواقع در اندازه‌های کوچک سرو می‌شوند. همچنین اسپرسو فواید زیادی دارد که موجب تثبیت سلامتی می‌شود.

نام قهوه اسپرسو از کجا آمده است؟

اسپرسو یک نوشیدنی ایتالیایی بوده که از واژه «Express» به معنی سریع و فشرده گرفته شده است. به عبارتی این نام‌گذاری به علت سریع آماده شدن این قهوه می‌باشد. این قهوه معمولا با دستگاه اسپرسو ساز و یا قهوه ساز آماده می‌شود.

کاربرد دستگاه اسپرسو

همان‌طور که از نام این دستگاه پیداست، اسپرسو ساز (Espresso Machine) دستگاهی است که برای تهیه قهوه اسپرسو، نوعی قهوه غلیظ و دل‌چسب به روشی خاص و با فشار آب جوش استفاده می‌شود. دستگاه اسپرسوساز، آب جوش را با فشار بسیار زیاد از روی پودر قهوه عبور می‌دهد و یک فنجان قهوه با عطر و طعم خاص تولید می‌کند.

اگر دستگاه اسپرسو ساز شما یک دستگاه استاندارد با فشار کافی باشد، قهوه اسپرسو حاصل از آن را می‌توان عصاره قهوه دانست، چراکه فشار آب جوش و فشار بخار آب، طعم و عطر واقعی دانه‌های قهوه را استخراج می‌کند.

انواع دستگاه اسپرسو ساز

دستگاه‌های اسپرسو ساز در انواع مختلفی از جمله دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک تولید می‌شوند. دستگاه اسپرسو ساز خانگی در ابعاد کوچک‌تری نیست به انواع صنعتی ساخته می‌شود ولی کارکرد آن کاملاً همانند نمونه‌های صنعتی و بزرگ‌تر است.

  • اسپرسو سازهای خانگی دستی:

در این نوع از اسپرسوساز اهرمی تعبیه شده است که به صورت مکانیکی و با نیروی دست، فشار موردنیاز برای عبور آب جوش از میان دانه‌های قهوه را فراهم می‌کند. اسپرسوسازهای دستی نسبت به نوع برقی آن بسیار ارزان‌تر و اغلب کوچک‌تر هستند.

  • دستگاه اسپرسو ساز نیمه اتوماتیک:

این دستگاه‌ها اغلب در اکثر خانه‌ها و کافه‌ها استفاده می‌شود. منظور از نیمه اتوماتیک بودن دستگاه این است که در مرحله آخر و پس از آماده شدن قهوه، کارهایی مانند ترکیب کردن قهوه اسپرسو با شیر، فوم یا مواردی از این قبیل به صورت دستی انجام می‌شود. بنابراین برای خرید بهترین اسپرسو ساز خانگی، به نوع عملکرد آن دقت نمایید.

  • دستگاه اسپرسو ساز تمام اتوماتیک:

دستگاه‌های تمام اتوماتیک، کلیه مراحل تهیه قهوه را به صورت خودکار انجام می‌دهند؛ تنها کافی است که شما یک دکمه را فشار دهید! همچنین استفاده از این دستگاه‌ها بسیار آسان است. مثلاً اگر دوست دارید یک کاپوچینو میل کنید؛ قهوه، آب و شیر را در جای مخصوص خود بریزید. از روی دستگاه گزینه کاپوچینو را انتخاب کرده و چند دقیقه منتظر می‌مانید تا آماده شود.

پرفروش‌ترین اسپرسو سازهای بازار

 

پرتا فیلتر

پرتا فیلتر از مهم‌ترین اجزای یک دستگاه اسپرسوساز و قالب‌های دسته‌داری است که پودر قهوه را داخل آن می‌ریزند. هرچه پرتا فیلتر از کیفیت بالاتری برخوردار باشد،‌ کیفیت و کرمای قهوه تولید شده نیز بیشتر خواهد بود. از طرفی پرتا فیلترها ضامن سلامتی دستگاه نیز خواهند بود و هرچه قسمت‌های پلاستیکی و فلزی پرتا فیلتر محکم‌تر و باکیفیت‌تری باشد، استقامت و کارایی دستگاه اسپرسو ساز خانگی نیز بیشتر می‌شود.

پرتا فیلترها به صورت تک نازل، دو نازل و بدون نازل موجود هستند. بنابراین می‌توان گفت یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین اسپرسو ساز خانگی، کیفیت بالای پرتا فیلتر آن است.

پرتا فیلتر در دستگاه اسپرسو ساز قالب دسته‌داری است که پودر قهوه داخل آن ریخته می شود

توان و فشار بخار؛ مهم‌ترین نکته در خرید دستگاه اسپرسو ساز

توان و فشار بخار دستگاه اسپرسوساز ارتباط مستقیمی با کیفیت و غلظت قهوه دارد. هرچه این توان بیشتر باشد کیفیت قهوه و کرمای ایجاد شده بر روی آن نیز بیشتر خواهد بود. فشار بخار نیز از این جهت اهمیت دارد که تولید یک قهوه اسپرسوی خوش‌طعم به بخار آب و آب جوش نیاز دارد. این فشار توسط پمپ تولید بخار اسپرسوساز تأمین می‌شود.

توجه کنید که مقدار فشار لازم برای تهیه یک فنجان اسپرسو نباید کمتر از ۱۵ بار باشد و قهوه‌های حاصل شده از دستگاه‌هایی با فشار کمتر از ۱۵ بار را نمی‌توان یک اسپرسو نامید. ازاین‌رو بهترین اسپرسو ساز خانگی توانی بالاتر از ۱۵ بار فشار بخار دارد.

عملکرد دستگاه اسپرسو ساز خانگی

به مجموعه امکانات دستگاه مانند داشتن نازل یا توانایی تهیه انواع نوشیدنی‌های بر پایه اسپرسو «عملکرد» می‌گویند. قهوه اسپرسو به صورت خالص و یا به صورت ترکیبی مصرف می‌شود؛ اگر شما انواع ترکیب شده اسپرسو مثل قهوه موکا یا کاپوچینو را دوست دارید، بهتر است از انواع اسپرسو ساز خانگی اتوماتیک استفاده کنید.

همچنین، میزان عملکرد دستگاه رابطه مستقیمی با قیمت آن دارد و هرچه دستگاه کارایی و عملکرد بالاتری داشته باشد، قیمت آن نیز افزایش پیدا می‌کند.

ویژگی‌های جانبی دستگاه اسپرسو ساز

فیلتر آب که طعم و کلر آب را از بین می‌برد و یا آسیاب که دانه‌های کامل قهوه را آسیاب می‌کند، برخی از این ویژگی‌های جانبی است. در بعضی دستگاه‌های اسپرسو ساز، گرم‌کن فنجان تعبیه شده تا در زمانی که قهوه حاضر می‌شود فنجان‌ها نیز گرم بمانند. شما می‌توانید با توجه به نیازهای خودتان، امکانات جانبی دستگاه اسپرسو خانگی را نیز بررسی کنید.

بهترین برند اسپرسو ساز خانگی

از بهترین برندهای تولیدکننده دستگاه اسپرسو ساز می‌توان به «دلونگی» (Delonghi)، «نسپرسو» (Nespresso)، «نوا» (NOVA) و «مباشی» (Mebashi) اشاره کرد.

مشاهده
بهترین آسیاب قهوه برقی خانگی (9 مدل)

بهترین اسپرسو ساز خانگی

۱. اسپرسو ساز دلونگی BCO420

بهترین اسپرسوساز خانگی

این اسپرسو ساز دلونگی دستگاهی باکیفیت و زیبا است که جنس بدنه‌ی آن از استیل می‌باشد. این دستگاه امکان تهیه‌ی قهوه فرانسه، کاپوچینو و اسپرسو را برای شما فراهم می‌کند. برای تهیه‌ی قهوه فرانسه یک مخزن قهوه و آب مجزا در قسمت چپ دستگاه وجود دارد. داخل مخزن قهوه‌ی فرانسه یک فیلتر دائمی وجود دارد و به‌راحتی می‌توان آن را با استفاده از دسته‌اش خارج کرد.

شما می‌توانید توسط این دستگاه 10 فنجان قهوه فرانسه تهیه کنید. همچنین، این دستگاه قابلیت دارای صفحه گرم نگه‌دارنده برای 10 عدد فنجان است و در قسمت زیر نازل اسپرسو، سینی چکه‌گیر نیز تعبیه شده است.

محصول فوق دارای دو نازل خروجی برای اسپرسو است و در تمپر دستگاه امکان ریختن پودر یا گذاشتن پد مخصوص وجود دارد. شما توسط این دستگاه می‌توانید کف شیر و آب جوش نیز برای خودتان تهیه کنید. برند قدرتمند دلونگی جزو تولیدکنندگان بهترین اسپرسو ساز خانگی بوده و طرفداران زیادی در سطح جهان دارد.

ویژگی‌ها
سیستم کاپوچینو ساز: دارد
فیلتر آب: دارد
نازل بخار: دارد
قابلیت تولید کف شیر: دارد
سیستم گرم کردن فنجان: دارد
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو، کاپوچینو، فرانسه
امکان تهیه‌ی 10 فنجان قهوه‌ی فرانسه
صفحه گرم نگه‌دارنده قوری برای داغ نگه‌داشتن قهوه
امکان تهیه همزمان قهوه‌ی اسپرسو و فرانسه (دو مخزن جداگانه)

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

 

۲. اسپرسو ساز دلونگی مدل ECP35.31

بهترین اسپرسو ساز دلونگی با مدل ECP35.31 و کیفیت عالی

اسپرسو ساز خانگی دلونگی دارای طراحی و ظاهری زیبا است و در گروه اسپرسو سازهایی قرار می‌گیرد که با پودر قهوه کار می‌کنند. این دستگاه نازل بخار هم دارد. برای تهیه بخار با فشار بالا نیاز است مخزن 1.1 لیتری آب در بالای دستگاه پر شود. دستگاه مخزن شیر ندارد؛ اما می‌تواند با بخاری که تولید می‌کند، شیر را دارای کف کند.

تعداد نازل‌های قهوه در این مدل دو عدد است که می‌تواند یک یا دو فنجان یا لیوان را پر کند. این دستگاه علاوه‌بر تهیه‌ی اسپرسو امکان تهیه‌ی ماکیاتو و کاپوچینو را نیز دارد. همچنین امکان گرم‌ کردن فنجان‌ها نیز در آن وجود دارد. علاوه بر پودر قهوه که در تمپر ریخته شده و توسط کاربر صاف و کوبیده می‌شود، می‌توان از پدهای قهوه نیز استفاده کرد. این اسپرسو ساز خانگی دارای دو ترموستات مجزا جهت کنترل دمای قسمت آب و بخار به‌طور جداگانه است.

محصول فوق دارای محفظه‌ای برای قطعات جانبی شامل فیلتر برای یک فنجان قهوه، فیلتر برای دو فنجان قهوه و نیز فیلتر قهوه‌ی کیسه‌ای است تا نگهداری و استفاده از دستگاه ساده‌تر شود. این دستگاه امکان تهیه اسپرسو و کاپوچینو را دارد و به صورت خودکار کف شیر تهیه می‌کند.

کار با این دستگاه بسیار ساده است و اگر نوشیدنی روزمره شما اسپرسو یا کاپوچینو است این دستگاه می‌تواند برایتان مناسب باشد. دلونگی (Delonghi) از برندهای شناخته‌شده در صنعت قهوه ‌سازها محسوب شده و کیفیت بویلر، آسیاب و سیستم بخاردهی آن نسبت به سایر اسپرسو سازها دارای برتری زیادی است. اگر قصد خرید بهترین اسپرسو ساز خانگی را دارید، این محصول گزینه مناسبی برای شما است.

ویژگی‌ها
سیستم کاپوچینو ساز: دارد
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو، کاپوچینو، ماکیاتو
قابلیت تولید کف شیر: دارد
نازل بخار: دارد
سیستم گرم کردن فنجان: دارد
قابلیت تولید کف شیر: دارد
مخزن آب شفاف و جدا شدنی
قابلیت استفاده از پودر قهوه (برای یک یا دو فنجان) و پد قهوه (قهوه کیسه‌ای)
کلیدهای مجزا برای حالت خاموش و روشن، انتخاب نوشیدنی اسپرسو یا کاپوچینو
دارای فیلتر برای یک و دو فنجان قهوه و قهوه کیسه‌ای

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

 

۳. اسپرسو ساز نسپرسو مدل Inissia

اسپرسو ساز نسپرسو مدل Inissia، قادر است در کمتر از 30 ثانیه یک قهوه اسپرسو برایتان آماده کند

اسپرسو ساز نسپرسو مدل «Inissia» از آن دستگاه‌هایی است که ظاهر جذاب آن هر کسی را شیفته‌ی خود می‌کند. این دستگاه علاوه بر طراحی منحصربه‌فرد، از کیفیت ساخت بسیار خوبی برخوردار است. مزیت این نوع اسپرسو سازها سادگی کار با آن‌هاست و هر کسی حتی بدون داشتن تجربه‌ی درست کردن قهوه می‌تواند به‌راحتی از این دستگاه استفاده کند، زیرا این دستگاه با کپسول کار می‌کند.

فشار بخار زیاد این دستگاه سبب بازدهی بالای آن شده که همین عامل موجب می‌شود پس از روشن کردن دستگاه، دمای آن به سرعت بالا رفته و آماده استفاده شود؛ که این فرایند در کمتر از ۳۰ ثانیه انجام می‌پذیرد. بهترین اسپرسو ساز خانگی نسپرسو علاوه بر قهوه اسپرسو، قابلیت تهیه‌ی Lungo را نیز دارد.

در قسمت کناری دستگاه محل قرارگیری و ذخیره‌ی کپسول‌ها قرار گرفته است که امکان ذخیره تا ۹ کپسول را به شما می‌دهد. همچنین سینی چکه گیر از ایجاد لکه جلوگیری کرده و به حفظ نظافت خانه‌ی شما کمک نیز می‌کند. نسپرسو (Nespresso) برندی سوئیسی است که در زمینه ساخت دستگاه‌های قهوه ساز، اسپرسو ساز و… فعالیت می‌کند؛ و توانسته طرفداران زیادی در سراسر جهان پیدا کند.

ویژگی‌ها
سیستم کاپوچینو ساز: ندارد
قابلیت تولید کف شیر: ندارد
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو، لانگو
زمان مورد نیاز برای گرم شدن اولیه: 25 ثانیه
قابلیت جایگذاری و خارج‌سازی آسان کپسول
دارای 2 دکمه قابل برنامه‌ریزی برای آماده‌سازی اسپرسو و Lungo

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

 

۴. اسپرسوساز نسپرسو مدل Gran Lattissima

ویژگی‌ها
نوشیدنی‌های قابل تهیه: آب جوش، اسپرسو، کافه لاته، موکا، کاپوچینو، ماکیاتو، ریسترتو، لانگو، امریکانو و...
وزن: 5 کیلوگرم
نوع اسپرسو ساز: کپسولی
ظرفیت مخزن: 1.2 لیتر
حجم مخزن شیر: 0.5 لیتر
سیستم خاموشی خودکار پس از 9 دقیقه
دارای سیستم هشدار برای رسوب‌زدایی
دارای کلاس انرژی بسیار بهینه و کم‌مصرف

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

مشاهده
بهترین قهوه ساز خانگی حرفه ای (24 مدل)

 

۵. اسپرسو ساز نوا مدل NCM-149EXPF

بهترین اسپرسو ساز نوا با مدل 149EXPF NOVA و قیمت مناسب

 

اسپرسو ساز نوا (NOVA) مدل «149EXPF»، یک دستگاه پر قدرت، زیبا و کاملاً کاربردی برای مصارف خانگی و یا حتی کافه‌های کوچک است. این دستگاه مجهز به نازل تولید است که برای تهیه کاپوچینو، کف شیر و انواع نوشیدنی‌های گرم قابل استفاده می‌باشد.

حالت آماده‌به‌کار، تمپر قهوه، تولید کف شیر، سینی چکه‌گیر و نازل بخار از ویژگی‌های این دستگاه تهیه اسپرسو ساز می‌باشد. بدنه این اسپرسو ساز خانگی از استیل براق ساخته شده که زیبایی آن را دو چندان کرده است. گفتنی است این محصول در گروه بهترین اسپرسو ساز خانگی با قیمت مناسب به شما می‌رود.

ویژگی‌ها
جنس بدنه: استیل
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو، کافه لاته، موکا و کاپوچینو
توان: 1250 وات
حجم مخزن آب: 1.2 لیتر
تعداد نازل قهوه: یک عدد
سیستم ایمنی: دکمه توقف عملیات
قابلیت تنظیم میزان آب و سیستم شست‌وشوی خودکار

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

 

۶. اسپرسو ساز نسپرسو مدل Magimix Citiz

اسپرسو ساز نسپرسو مدل Magimix Citiz با قابلیت استفاده آسان

اسپرسو ساز «نسپرسو» (Nespresso) مدل «Magimix Citiz» دستگاهی کاربردی با عملکرد اتوماتیک برای تهیه‌ی نوشیدنی‌های متنوع از کپسول‌های خوش‌طعم نسپرسو است. کافی است پس از گذاشتن لیوان خود زیر خروجی و قرار دادن کپسول دلخواهتان داخل دستگاه، کمی منتظر باشد تا قهوه شما آماده شده و داخل لیوان سرازیر شود.

کار با این اسپرسو ساز بسیار ساده است؛ تنها باید مخزن آب پشت دستگاه، به میزان کافی آب داشته باشد و کپسول‌های دلخواه نسپرسو در دسترس باشند. همچنین، روند خارج شدن کپسول‌های استفاده‌شده، به صورت اتوماتیک صورت می‌گیرد. قهوه ساز نسپرسو یکی از بهترین قهوه سازهایی است که برای منزل و محل کار طراحی شده است.

در قهوه سازهای «کروپی» یا «فیلتری» میزان مهارت و تجربه در نتیجه کار تاثیرگذار می‌گذارد، ولی در تهیه قهوه با این دستگاه فرقی نمی‌کند چه کسی این کار را انجام دهد؛ زیرا نتیجه همیشه مطلوب و یکسان خواهد بود. یکی از ویژگی‌های بهترین اسپرسو ساز خانگی، طراحی و ظاهر آن است که دستگاه «Nespresso» از طراحی بسیار خوبی برخوردار بوده و می‌تواند به آشپزخانه شما زیبایی خاصی ببخشد. اگر قصد خرید بهترین اسپرسو ساز خانگی با قیمت مناسب را دارید، این محصول گزینه مناسبی برای شما است.

ویژگی‌ها
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو و لانگو
توان: 1260 وات
حجم مخزن آب: 1 لیتر
تعداد نازل قهوه: یک عدد
قابلیت استفاده از کپسول
دارای سیستم خاموشی خودکار
امکان تنظیم فاصله لیوان و نازل

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

 

۷. اسپرسو ساز خانگی دلونگی مدل EC850M

اسپرسو ساز خانگی دلونگی با مدل EC850M برای تهیه انواع قهوه نظیر اسپرسو و کاپوچینو

این اسپرسو ساز خانگی توسط برند محبوب دلونگی (Delonghi) با مدل «EC850M» تولید شده است. دستگاهی حرفه‌ای و فوق‌العاده که برای تهیه انواع قهوه نظیر اسپرسو و کاپوچینو کاربرد دارد. لازم به ذکر است محصول فوق مخزنی برای نگهداری دانه‌های قهوه نداشته و می‌بایست از قهوه آسیاب شده استفاده نمایید.

از ویژگی‌های بهترین اسپرسو ساز خانگی دلونگی می‌توان به سیستم ترموبلاک، بدنه استیل زیبا و مقاوم، مصرف انرژی بسیار پایین و محل نگهداری فنجان‌ها اشاره کرد.

ویژگی‌ها
سیستم کاپوچینو ساز: دارد
قابلیت تولید کف شیر: دارد
قابلیت استفاده از: پودر قهوه
آسیاب قهوه: ندارد
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو، کاپوچینو
قابلیت برنامه‌ریزی: ندارد

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

 

۸. اسپرسوساز نسپرسو لاتیسیما تاچ مدل Lattissima Touch New EN560

این دستگاه اسپرسو ساز که مشاهده می‌کنید، توسط برند محبوب «Nespresso» در دو رنگ مشکی متالیک و کرم تولید شده است. وزن محصول فوق برابر با  ۴.۵ کیلوگرم بوده و ظرفیت مخزن آن نیز ۰.۹ لیتر می‌باشد. گفتنی است، فشار بخار در این دستگاه ۱۹ بار می‌باشد.

اسپرسوساز نسپرسو مدل «Lattissima Touch-EN560» دارای سیستم قطع خودکار، سینی چکه گیر و حالت آماده‌به‌کار است و همچنین، امکان تنظیم میزان غلظت قهوه را نیز برای شما فراهم می‌کند. اگر قصد تهیه بهترین اسپرسو ساز خانگی «نسپرسو» را دارید، این مدل را نیز مدنظر داشته باشید.

ویژگی‌ها
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو، کافه لاته، کاپوچینو، ماکیاتو، لانگو و شیر گرم
ظرفیت مخزن آب: 0/8 لیتر
فشار بخار: 19 بار
پشتیبانی از انواع کپسول (همراه با 16 کپسول)
دارای مخزن شیر
سیستم شست‌وشوی خودکار
خاموشی خودکار بعد از 9 دقیقه
قرارگیری در حالت Stand by بعد از ۳۰ دقیقه

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

 

 

۹. اسپرسوساز نسپرسو مدل Essenza Mini Magimix

دستگاه اسپرسوساز «نسپرسو» مدل «Essenza Mini Magimix»، یکی از فشرده‌ترین و زیباترین محصولات این برند محبوب است. محصول فوق بسیار کم‌حجم بوده و فضای زیادی را اشغال نخواهد کرد. همچنین، با طراحی شیک و زیبایی که دارد، به آشپزخانه‌تان جلوه بهتری می‌دهد.

شما توسط این دستگاه می‌توانید دو فنجان قهوه در سایزهای مختلف برنامه‌ریزی و تهیه کنید. مدل «اسنزا مینی» از کپسول‌های قهوه پشتیبانی می‌کند و ۳ دقیقه پس از بلااستفاده بودن، به‌طور خودکار خاموش می‌شود. در پایان، شاید این دستگاه را بتوان در گروه بهترین اسپرسو ساز خانگی میان رده کمپانی «Nespresso» به شمار آورد.

ویژگی‌ها
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو و لانگو
حجم مخزن آب: 0.6 لیتر
نوع اسپرسو ساز: کپسولی
فشار بخار: 19 بار
توان: 1310 وات
همراه با 16 عدد کپسول نسپرسو
وزن: 2.3 کیلوگرم
خاموشی خودکار بعد از 3 دقیقه عدم استفاده

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

مشاهده
بهترین قهوه جوش دستی و خانگی کدام است؟ (8 مدل)

 

۱۰. اسپرسوساز خانگی گوسونیک مدل Gem-867

اسپرسوساز خانگی گوسونیک مدل Gem-867

ویژگی‌ها
سیستم کاپوچینو ساز: دارد
حالت آماده به کار: دارد
فیلتر آب: دارد
تنظیم میزان غلظت قهوه: دارد
قابلیت تولید کف شیر: دارد
قابلیت استفاده از: پودر قهوه
نازل بخار: دارد
قابلیت تهیه قهوه اسپرسو، کافه لاته و کاپوچینو

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

 

۱۱. اسپرسو ساز خانگی مباشی مدل ECM2016

اسپرسو ساز خانگی مباشی مدل ECM2016 با بدنه استیل ضد زنگ قادر است بهترین قهوه اسپرسو را برای شما تهیه کند

محصولی که مشاهده می‌کنید توسط برند مباشی (Mebashi) که متخصص تولید انواع دستگاه‌های اسپرسو ساز خانگی می‌باشد، تولید شده است. دستگاه اسپرسو ساز مباشی مدل ECM2016، محصولی زیبا و قدرتمند است که دارای بدنه استیل ضدزنگ می‌باشد.

موتور این دستگاه دارای فشار 20 بار بوده و ظرفیت 1350 وات دارد؛ که موجب می‌شود قهوه تهیه شده دارای کرمای با غلظت فوق‌العاده باشد. پیچ تنظیم بخار، نشانگر عقربه‌ای دما، صفحه گرم نگه‌دارنده فنجان، بویلر ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم، نازل بخار قابل چرخش، سینی چکه‌گیر و سیستم قطع خودکار از ویژگی‌های بارز این دستگاه می‌باشد.

اگر قصد تهیه بهترین اسپرسو ساز خانگی را دارید، این مدل از مباشی می‌تواند نیازهای شما را برطرف سازد. البته این دستگاه برای مصارف خانگی، محل کار، سوپرمارکت و کافی‌شاپ‌های کوچک نیز قابل استفاده است.

ویژگی‌ها
سیستم کاپوچینو ساز: دارد
حالت آماده به کار: دارد
فیلتر آب: دارد
تنظیم میزان غلظت قهوه: دارد
قابلیت تولید کف شیر: دارد
قابلیت استفاده از: پودر قهوه
نازل بخار: دارد
قابلیت تهیه قهوه اسپرسو، کافه لاته، موکا و کاپوچینو
سیستم گرم کردن فنجان: دارد

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

 

۱۲. اسپرسو ساز نسپرسو مدل En750 Lattissima Pro

اسپرسو ساز نسپرسو با مدل en750 Lattissima Pro یکی از پرفروش ترین دستگاه های اسپرسو در جهان است

ویژگی‌ها
نوشیدنی‌های قابل تهیه: آب جوش، اسپرسو، کافه لاته و کاپوچینو
توان: 1300 وات
قابلیت استفاده از کپسول: دارد
صفحه نمایشگر دیجیتال و کلیدهای لمسی
کف‌ساز با قابلیت تهیه کاپوچینو و لاته
امکان تنظیم میزان غلظت قهوه
دارای مخزن شیر

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

 

۱۳. اسپرسو ساز دلونگی مدل EC9

اسپرسو ساز دلونگی مدل EC9 با سیستم کف سازی فوری

اسپرسو ساز خانگی دلونگی (Delonghi) محصولی ساده، سبک و بسیار کاربردی است. این دستگاه توان مصرفی‌اش پایین بوده و از یک سینی چکه گیر برای نظافت و راحتی بیشتر شما بهره می‌برد. یکی از مزیت‌های این محصول، داشتن سیستم واریو برای انتخاب طعم دلخواه، از قهوه‌ی ملایم تا قهوه‌ی غلیظ است.

این اسپرسو ساز دارای فناوری انحصاری دلونگی با نام IFD یا سیستم کف‌ساز فوری بوده که با استفاده از بخار آب، فشار هوا و شیر؛ کف یا شیر غلیظی که برای کاپوچینو مناسب است را آماده می‌کند. قابلیت تنظیم میزان بخار از دیگر قابلیت‌های این دستگاه است.

ویژگی‌ها
سیستم کاپوچینو ساز: دارد
قابلیت تولید کف شیر: دارد
نازل بخار: دارد
مخزن شیر: دارد
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو
دارای کلید تنظیم غلظت قهوه
گنجایش 4 فنجان قهوه
قابلیت تنظیم خروج بخار
سیستم ایمنی ضد چکه
صافی قابل شستشو

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

 

۱۴. اسپرسوساز مباشی مدل ME-ECM2020

دستگاه اسپرسوساز مباشی مدل ME-ECM2020 با توان 1350 وات و جنس بدنه استیل

اسپرسو ساز مباشی مدل «ME-ECM2020»، محصولی باکیفیت و خوش‌ساخت از این شرکت ژاپنی می‌باشد. شما می‌توانید از این دستگاه در خانه و محیط‌های اداری استفاده نمایید. جنس بدنه این دستگاه از استیل بوده و کیفیت خوبی نیز دارد. گفتنی است، این دستگاه جزو جدیدترین و بهترین اسپرسو ساز خانگی برند مباشی به شمار می‌آید.

ویژگی‌ها
جنس بدنه: استیل
توان: 1350 وات
فشار بخار دستگاه: ۲۰ بار

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

مشاهده
بهترین فرنچ پرس بازار + راهنمای خرید و ویدیو

 

۱۵. اسپرسو ساز مباشی مدل ME-ECM 2022

ویژگی‌ها
نوشیدنی‌های قابل تهیه: آب جوش، اسپرسو، کافه لاته، موکا، کاپوچینو و ماکیاتو
جنس بدنه: استیل ضد زنگ
توان: 1100 وات
فشار بخار: 19 بار
ظرفیت مخزن: 1.5 لیتر
قابلیت استفاده از پودر قهوه
وزن: 3.7 کیلوگرم
دارای صفحه نمایش جذاب و لمسی

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

 

۱۶. اسپرسو ساز خانگی دلونگی مدل EC685

اسپرسو ساز خانگی دلونگی مدل EC685 با قابلیت تهیه اسپرسو، کافه لاته، کاپوچینو

این اسپرسو ساز خانگی (Home Espresso Machine) با طراحی منحصربه‌فرد و زیبا، قابلیت تهیه اسپرسو، کافه لاته، کاپوچینو را برای شما فراهم می‌کند. آماده‌سازی و گرم شدن بویلر در  اسپرسو ساز خانگی دلونگی مدل «EC685»، کمتر از یک دقیقه طول می‌کشد.

همچنین، این دستگاه از پمپ 15 بار بهره می‌برد که یک قهوه اسپرسو با فوم عالی و در حد حرفه‌ای را برای شما تهیه خواهد کرد. اگر می‌خواهید بهترین اسپرسو ساز خانگی دلونگی را با قیمت نسبتا مناسب خریداری نمایید، این محصول می‌تواند برایتان مناسب باشد.

ویژگی‌ها
سیستم کاپوچینو ساز: دارد
حالت آماده به کار: دارد
فیلتر آب: دارد
قابلیت تولید کف شیر: دارد
نازل بخار: دارد
سیستم گرم کردن فنجان: دارد
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو، کافه لاته، کاپوچینو، ماکیاتو، فرانسه
قابلیت برنامه‌ریزی: دارد
مجهز به سیستم ضد چکه و نشانگر سطح آب
دارای حالت آماده به کار
قابلیت قهوه دهی به صورت سینگل یا دبل
دارای سیستم خاموش کن خودکار

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

 

۱۷. اسپرسو ساز واکاکو مدل Nanopresso

اسپرسو ساز واکاکو مدل Nanopresso به صورت قابل حمل بوده و بدون برق هم کار می کند

اسپرسو ساز مدل «Nanopresso» از برند واکاکو (Wacaco) می‌باشد. شما می‌توانید بدون نیاز به برق و تنها با نیروی دست خودتان جهت پمپاژ، توسط این محصول قهوه اسپرسو دلخواهتان را تهیه کنید. این دستگاه به علت ابعاد و وزن سبکی که دارد، قابل حمل به محل کار، منزل، تفریح و… می‌باشد.

ویژگی‌ها
سیستم کاپوچینو ساز: ندارد
قابلیت تولید کف شیر: ندارد
قابلیت استفاده از: پودر قهوه
قابلت تهیه اسپرسو ریسترتو لانگو
سیستم گرم کردن فنجان: ندارد

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

مشاهده
تفاوت قهوه ساز و اسپرسو ساز چیست؟

 

سوالات متداول جهت خرید بهترین اسپرسو ساز خانگی

چگونه یک اسپرسو ساز خوب انتخاب کنیم؟

برای انتخاب یک دستگاه خوب و با کیفیت به نکاتی نظیر برند سازنده، جنس بدنه، سیستم کاپوچینو ساز، فیلتر آب، قابلیت تولید کف شیر، نازل بخار، مخزن شیر، سیستم گرم کردن فنجان و قابلیت‌های ویژه آن دقت نمایید. موارد ذکر شده از مهم‌ترین عوامل در هنگام خرید دستگاه اسپرسو ساز به شمار می‌روند.

قیمت دستگاه اسپرسو ساز چقدر است؟

قیمت این دستگاه در بازار ایران بین 1 میلیون الی 50 میلیون تومان می‌باشد. البته شما می‌توانید با قیمت حدودا 2 الی 6 میلیون تومان یک دستگاه خوب و با کیفیت خریداری نمایید.

چرا دستگاه اسپرسو ساز گران است؟

دستگاه‌های اسپرسو به علت استفاده از مواد با کیفیت بالا مانند فولاد ضد زنگ، فلز و برنج قیمت بالایی دارند. بسیاری از تولیدکنندگان با استفاده از مواد کم هزینه در بدنه و قطعات داخلی، هزینه اسپرسو ساز خود را کاهش می‌دهند. البته توجه داشته باشید که افزایش قیمت دلار در ایران، یکی از علت‌های اصلی این عامل می‌باشد.

 

Promotion

پرفروش‌ترین اسپرسو سازهای بازار

مشاهده محصولات

 

5/5 (5 امتیاز)
با نشر این محتوا، کمک کنید دیگران خرید بهتری داشته باشند.
اشتراک
اطلاع از
guest
32 نظرات
قدیمی‌ترین
جدیدترین
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات