منوی دسته بندی

بهترین کارواش خانگی دینامی و ذغالی بازار [12 مارک برتر]

شستشوی سطوح یا وسایل مختلف در خانه، از آن فعالیت‌هایی است که علاوه بر مصرف بالای آب، زمان و انرژی زیادی را از ما می‌گیرد؛ به‌خصوص اگر سطح یا وسیله موردنظر، زیاد کثیف باشد! مدل‌های مختلف کارواش خانگی، جایگزین بسیار مناسبی برای شستشوی سنتی هستند که با استفاده از تولید جریان آب با فشار بالا، کثیفی و آلودگی‌ها را با قدرت و سرعت بیشتری از بین می‌برند. در این مطلب، به نکاتی می‌پردازیم که باید در هنگام خرید دستگاه کارواش خانگی در نظر داشته باشید. همچنین، بهترین کارواش خانگی بازار را به شما معرفی می‌کنیم تا با آگاهی بیشتری وارد بازار شوید. همراه ما باشید.

راهنمای خرید کارواش خانگی

راهنمای خرید کارواش خانگی

وزن دستگاه کارواش

معمولا کارواش‌های خانگی دارای وزن چندان زیادی نیستند، اما با این حال ممکن است در هنگام جابه‌جایی، سنگین به نظر برسند. در این حالت، مدل‌های چرخ‌دار می‌توانند انتخاب بهتری در مقایسه با مدل‌های بدون چرخ باشند. در این مدل‌ها، کیفیت و سایز چرخ، نقش بسیار مهمی در تحمل وزن دستگاه و جلوگیری از بروز آسیب به آن در حین حرکت دارد. بنابراین، این عامل یکی از پارامترهای مهم در خرید بهترین کارواش خانگی است.

ابعاد کارواش خانگی؛ کدام‌یک برای ما مناسب‌تر است؟

کارواش‌های خانگی، در سه سایز مختلف کوچک، متوسط و بزرگ تولید می‌شوند. کارواش‌های کوچک، ابعاد کمتری در مقایسه با دو مدل دیگر دارند. این دستگاه‌ها، دارای حداقل فشار ۱۰۰ بار هستند که برای شستشوی خودرو فشار مناسبی خواهد بود. در کارواش‌های سایز متوسط، این فشار به ۱۳۰ بار می‌رسد و قدرت آن برای شستشوی نمای ساختمان یا دیوارها، مناسب‌تر است.

در کارواش‌های بزرگ، حداقل فشار آب خروجی تا ۱۶۰ بار است که بیشتر برای مصارف پیشرفته‌تر و تخصصی مناسب هستند. گفتنی است، کار کردن با مدل‌های حرفه‌ای به دلیل فشار بالای آب خروجی، سخت‌تر از مدل‌های قبلی است. اگر می‌خواهید بهترین کارواش خانگی را مطابق با نیاز خود خریداری کنید، توصیه می‌کنیم ابعاد و فشار دستگاه را در نظر داشته باشید.

پرفروش‌ترین کارواش خانگی

 

منبع تغذیه دستگاه

انرژی موردنیاز برای کارکرد انواع کارواش‌های خانگی، با استفاده از نیروی برق یا بنزین تامین می‌شود. در مدل‌های برقی این دستگاه، موتور به‌وسیله سیم به جریان برق متصل شده و امکان استفاده از دستگاه را برای شما فراهم می‌کند. این مدل‌ها از لحاظ تولید سر و صدا، بسیار بهتر از مدل‌های بنزینی بوده و آلودگی خاصی نیز تولید نمی‌کنند. به‌طورکلی، منبع تغذیه بهترین کارواش خانگی، برق شهری است.

منبع تغذیه دستگاه کارواش خانگی

یکی از معایب مدل‌های برقی، محدودیت استفاده در محیط‌های فاقد جریان برق است. در مدل‌های بنزینی، انرژی دستگاه به‌وسیله سوختن بنزین تامین می‌شود که می‌تواند آلودگی و دود تولید کند؛ به همین علت، معمولا این مدل‌ها در فضای باز مورد استفاده قرار می‌گیرند و مناسب استفاده در فضای بسته خانه نیستند.

نوع موتور؛ عاملی مهم در خرید بهترین کارواش خانگی

موتورهای به‌کاررفته در دستگاه‌های الکتریکی شبیه به کارواش خانگی، معمولا بین یکی از دو مدل موتورهای «دینامی» یا «ذغالی» انتخاب می‌شوند.

۱. موتور دینامی:

موتورهای دینامی که به موتور القایی نیز شهرت دارند، طول عمر بیشتری از موتورهای ذغالی دارند و همچنین، توان خروجی آن‌ها بسیار بیشتر از کارواش‌هایی است که از موتور ذغالی استفاده می‌کنند.

۲. موتور ذغالی:

در موتورهای ذغالی یا یونیورسال (براش)، به دلیل وجود ذغال، امکان کثیف شدن و کاهش کارایی موتور وجود دارد. علاوه بر آن، راندمان این موتورها پایین‌تر و حرارت تولیدشده در آن‌ها بالاتر از موتورهای القایی است که همین عامل، می‌تواند در درازمدت باعث ایجاد مشکلات متعدد شود؛ حتی اگر بهترین کارواش خانگی را داشته باشید. ازاین‌رو، معمولا کارواش‌هایی که از موتورهای القایی در آن‌ها استفاده شده است، بهتر از مدل‌های دارای موتور ذغالی هستند.

کارواش با موتور دینامی (القایی)

کارواش با موتور ذغالی

 

مخزن کف‌پاش

تمامی مدل‌های کارواش خانگی، دارای مخزن ویژه مواد شوینده نیستند. در برخی از مدل‌ها، مخزنی برای ریختن مواد شوینده و تولید کف وجود دارد، اما در سایر مدل‌ها، معمولا مواد شوینده باید به‌صورت خام یا کف بر روی سطح ریخته‌شده و پس از آن، فرایند شستشو با کارواش خانگی انجام شود.

علاوه بر این دو مدل، در برخی از نمونه‌های تولیدشده کارواش خانگی، مخزنی بر روی تفنگ (Gun) دستگاه قرار می‌گیرد که کف را به همراه آب از دستگاه خارج می‌کند. افرادی که قصد تهیه بهترین کارواش خانگی را دارند، حتما در هنگام خرید به نوع مخزن کف‌پاش نیز توجه کنند.

مدل‌های آب گرم یا آب سرد؟

دستگاه‌های کارواش خانگی، در یکی از دو نوع کارواش آب گرم یا کارواش آب سرد تولید می‌شوند. کارواش‌های آب گرم، بیشتر برای محیط‌های کثیف و آلوده به ذرات چربی، مناسب‌ترند و در مقایسه با کارواش‌های آب سرد عملکرد بهتری در تمیزی سطوح از خود نشان می‌دهند. در مقابل، کارواش‌های آب سرد، فقط فشار آب را بیشتر می‌کنند و برای داشتن کارایی بهتر در زمینه پاک‌کنندگی سطوح کثیف‌تر، نیاز به استفاده از مواد شوینده و پاک‌کننده دارند.

عملکرد پمپ

یکی دیگر از موارد مهم هنگام خرید بهترین کارواش خانگی، عملکرد پمپ دستگاه است. اگر دستگاه کارواش خانگی را برای استفاده محدود ماهانه یا هفتگی نیاز دارید و قرار نیست که در هر بار، مدت‌زمان زیادی دستگاه روشن باشد، بهتر است به دنبال مدل‌های دارای «Direct drive» باشید. در این مدل‌ها، سرعت پمپ بیشتر است و دستگاه کارایی بهتری دارد، اما نباید مدت‌زمان زیادی آن را روشن نگه دارید؛ زیرا پمپ دستگاه می‌سوزد.

در حالت دیگر، اگر دستگاه را به‌طور مداوم و در بازه‌های زمانی زیاد استفاده می‌کنید، بهتر است سراغ مدل‌هایی با پمپ تسمه‌ای بروید که سرعت پمپ در آن‌ها کمتر است و با استفاده طولانی‌مدت از دستگاه نیز، مشکلی برای آن ایجاد نخواهد شد.

قدرت و توان موتور دستگاه

وظیفه اصلی کارواش خانگی، تمیز کردن سطوح مختلف از طریق تولید آب با فشار بالا است. برای تولید چنین فشاری، لازم است تا موتور دستگاه از قدرت و توان بالایی برخوردار باشد.

قدرت و توان موتور دستگاه

البته به‌کارگیری موتورهای با توان بالا در این دستگاه، میزان مصرف برق در آن‌ها را نیز، تا حد زیادی افزایش خواهد داد. اما اگر به دنبال بهترین کارواش خانگی هستید، باید دستگاهی را انتخاب کنید که پرقدرت باشد تا قادر باشد انواع سطوح را به‌خوبی تمیز کند.

حجم آب خروجی از کارواش خانگی

در تمامی مدل‌های کارواش خانگی، حجم آب خروجی از دستگاه که با «دبی آب» نیز شناخته می‌شود، بر روی بدنه یا داخل بروشور دستگاه نوشته شده است. در مدل‌هایی که میزان دِبی آب (آب‌دهی) بالاتر باشد، قدرت دستگاه برای شستشو نیز بیشتر خواهد بود. به میزان آب عبوری از یک مقطع مشخص در مدت‌زمان مشخص، دبی یا آب‌دهی گفته می‌شود.

قابلیت ساکشن دستگاه

ساکشن یا قابلیت مکندگی موتور، یکی از ویژگی‌هایی است که در برخی از مدل‌های بهترین کارواش خانگی وجود دارد. کارواش‌های مجهز به ساکشن، می‌توانند آب موردنیاز خود را بدون نیاز به اتصال به شیر آب و صرفا از منابع دیگری مانند مخزن، حوض، استخر یا حتی سطل یا بشکه تامین کنند و از این لحاظ، برای محیط‌هایی که دسترسی به آب لوله‌کشی وجود ندارد، بسیار مناسب هستند. البته این ویژگی برای تمامی افراد مناسب نیست.

جدیدترین کارواش‌های خانگی

 

طول شلنگ

شاید این مورد ابتدایی به نظر برسد، اما هنگام خرید دستگاه کارواش حتما به طول و اندازه شلنگ دقت کنید. حتی اگر بهترین کارواش خانگی را خریداری کنید، اما طول شلنگ دستگاه متناسب با نیاز و محیط منزل شما نباشد، احتمالا با مشکل مواجه می‌شوید. این عامل برای دستگاه‌های سنگین‌تر که جابه‌جایی آن کمی دشوار است، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

بهترین مارک کارواش خانگی

در ابتدا توصیه می‌کنیم از خرید محصولات متفرقه و ناشناخته خودداری کنید. زیرا این محصول قیمت نسبتا بالایی دارد و درصورتی‌که محصول شما بی‌کیفیت و غیر اصلی باشد، در مدت‌زمان کوتاهی معیوب خواهد شد. بنابراین، اگر قصد تهیه بهترین کارواش خانگی را دارید، بهتر است در میان برندهای معتبر به دنبال آن باشید.

همان‌گونه که می‌دانید، برندهای متعددی در زمینه تولید و عرضه دستگاه کارواش خانگی فعالیت می‌کنند. طبق برررسی‌های ما در بیگ سرچ، برندهای «بوش» (Bosch)، «کرشر» (Karcher)، «هیوندای» (Hyundai)، «رونیکس» (Ronix)، «توسن» (Tosan)، «کنزاکس» (Kenzax)، «نووا» (No va) و «نیلفیسک» (Nilfisk) جزو محبوب‌ترین و بهترین برندهای کارواش خانگی در بازار هستند.

بهترین کارواش خانگی

۱. کارواش خانگی بوش
  • محبوب‌ترین برند بازار

بهترین کارواش خانگی بوش

کارواش‌های خانگی بوش بسیار قوی و باکیفیت تولید شده و از دوام خوبی نیز بهره می‌برند. از ویژگی‌های این محصول می‌توان به جریان و فشار بالا، پمپ کارواش قدرتمند، سامانه توقف خودکار جهت صرفه‌جویی در آب و برق، سیستم ساکشن حرفه‌ای و… اشاره کرد.

در اکثر مدل‌های کارواش خانگی بوش، از پمپ تمام فلزی سه سیلندری استفاده شده و همچنین، به سیستم پیشرفته فوم پاش و ساکشن مجهز شده‌اند. نازل لنس این دستگاه قادر است به‌ صورت سه در یک، جریان خروجی را به سه شکل مختلف عادی، چرخشی و همراه با حباب هوا در اختیار شما قرار دهد.

این برند محبوب آلمانی نیاز به تعریف ندارد؛ چراکه در زمینه ابزارآلات صنعتی، در دنیا بی‌رقیب است. ازاین‌رو، اگر به دنبال بهترین کارواش خانگی بازار هستید، این برند می‌تواند برایتان مناسب باشد. درست است که قیمت کارواش‌های خانگی بوش کمی بالا است، اما با توجه به دوام و کیفیتی که ارائه می‌کند، ارزش خرید بالایی دارد. جهت مشاهده پرفروش‌ترین کارواش خانگی بوش، روی دکمه زیر جدول کلیک کنید.

ویژگی‌ها
بازه حداکثر دبی آب: ۰ تا ۵۰ لیتر در دقیقه
دارای پمپ تمام فلزی چهار سیلندری آلمانی
دوام و قدرت بالا
مجهز به فوم پاش
نازل سه حالته

پرفروش‌ترین کارواش بوش

 

 

۲. کارواش خانگی کرشر

بهترین کارواش خانگی کرشر

کارواش‌های خانگی برند «کرشر» (Karcher) آلمان، برای تمیز کردن خودرو، سنگ‌فرش‌ها و بسیاری از مناطق دیگر در فضای باز، گزینه ایده‌آلی است. در واقع شما با خرید بهترین کارواش خانگی کرشر، در مقایسه با شلنگ‌های باغبانی تا ۸۰ درصد در آب صرفه‌جویی می‌کنید.

فناوری پمپ ثبت‌شده برای شستشوهای طولانی‌مدت با فشار بالا، فناوری نازل جهت تمیز کردن وسیع و سریع‌تر یک منطقه خاص، راحتی در حمل‌ونقل، بزرگ‌ترین طیف لوازم جانبی موجود در بازار و… از ویژگی‌های بارز کارواش کرشر است. اگر شما هم قصد خرید بهترین کارواش خانگی کرشر را دارید، توصیه می‌کنیم مدل‌های پرفروش آن را مشاهده کنید.

ویژگی‌ها
نوع موتور: القایی و ذغالی
بازه حداکثر دبی آب: ۰ الی ۵۰ لیتر در دقیقه
موتور خنک‌کننده آب جهت عملکرد بهتر و ماندگاری بیشتر
جمع‌وجور و قدرتمند
دارای پوشش مقاوم در مقابل ضربه
توقف خودکار موتور
مجهز به شلنگ فشار بالا با آستین لاستیکی محافظ

پرفروش‌ترین کارواش کرشر

 

 

۳. دستگاه کارواش خانگی هیوندای

دستگاه کارواش خانگی هیوندای

دستگاه‌های کارواش خانگی هیوندای،‌ آب را با فشار بالایی از شلنگ مخصوص و باکیفیت خود خارج می‌کنند. خرید این دستگاه علاوه بر مصرف چشم‌گیر آب و مواد شوینده، موجب می‌شود تا خودرو، موتورسیکلت، حیاط و محل موردنظر شما تمیزتر از همیشه شود. البته توجه داشته باشید که دما و فشار آب، به مدل کارواش انتخابی شما بستگی دارد. ازاین‌رو،‌ خرید بهترین کارواش خانگی هیوندای نیز به اطلاعات کافی نیاز دارد.

حک شدن نام برند «هیوندای» (Hyundai) بر روی یک دستگاه کارواش خانگی، خریدی مطمئن و قابل اعتماد را تضمین می‌کند. این شرکت محبوب علاوه بر دستگاه اصلی، تجهیزات دیگری همچون لنس، کوپلینگ، رابط ورودی، مخزن مواد شوینده و… را برای برخی از مدل‌ها در نظر گرفته است.

کارواش‌های خانگی هیوندای، از استاندارد «IPX5» بهره می‌برند که مقاومت کارواش را در مقابل فشار بالای آب ضمانت می‌کند. گفتنی است، مدل‌های این برند با توجه به کیفیت و قیمت مناسبی که دارند، در گروه بهترین کارواش خانگی بازار به شمار می‌آیند.

ویژگی‌ها
نوع موتور: دینامی و ذغالی
بازه دبی آب: ۰ الی ۱۰۰ لیتر در دقیقه
قدرت فشار آب: متغیر (بسته به مدل انتخابی)
امکان تنظیم فشار با لنس
دارای قرقره جهت جمع کردن شلنگ
فشار بالا

پرفروش‌ترین کارواش هیوندای

 

 

۴. کارواش خانگی رونیکس
  • پرفروش‌ترین برند بازار

 

کارواش خانگی رونیکس

 

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که برای تمیزی اتومبیل، موتورسیکلت، دیوار، نمای ساختمان، پارکینگ، حیاط خانه و… ارزش زیادی قائل می‌شوید، خرید کارواش خانگی گزینه خوبی برای شما محسوب می‌شود. کیفیت ساخت، قدرت و دوام کارواش‌های خانگی رونیکس بسیار بالا بوده و به همین علت، ارزش خرید بالایی دارد.

برند «Ronix»، ایرانی است و در کنار کیفیت خوبی که به شما ارائه می‌کند، قیمت مناسبی نیز دارد. از مشخصه‌های بهترین کارواش خانگی ایرانی رونیکس، می‌توان به چرخ برای جابه‌جایی آسان، قدرت بالا در شست‌وشو و شلنگ بلند اشاره کرد.

ویژگی‌ها
نوع موتور: ذغالی و دینامی
بازه دبی آب: ۰ تا ۱۰۰ لیتر در دقیقه
طول عمر بالا
چرخ‌های بادوام جهت تسهیل در جابه‌جایی
شلنگ فشار قوی با طول زیاد

پرفروش‌ترین کارواش رونیکس

 

 

۵. کارواش خانگی نووا

کارواش خانگی نووا

برند «نوا» از دیگر شرکت‌های فعال در زمینه تولید بهترین کارواش خانگی بازار است. این برند، ایرانی بوده و محصولات آن نیز از کیفیت بسیار خوبی بهره می‌برند. بدنه مقاوم و خوش‌ساخت، چرخ‌های کاربردی برای حمل آسان، شلنگ بلند با فشار قوی و قیمت مناسب، از ویژگی‌های کارواش خانگی این شرکت به حساب می‌آید.

ویژگی‌ها
نوع موتور: دینامی (القایی) و ذغالی
بازه دبی آب: ۰ تا ۵۰ لیتر در دقیقه
دارای مخزن مواد شوینده
مجهز به شلنگ جمع‌کن دستی
دارای استاندارد IPX۵
کم صدا و پرقدرت

پرفروش‌ترین کارواش نووا

 

 

۶. کارواش خانگی کنزاکس

کارواش مخصوص مصارف خانگی کنزاکس

کارواش‌های خانگی کنزاکس برای افرادی مناسب است که قصد دارند با قیمت مناسب، بهترین کارواش خانگی ایرانی را خریداری کنند. درست است که کیفیت این محصول مانند کارواش‌های بوش،‌ کرشر و… نیست،‌ اما نسبت به قیمتی که دارد، گزینه بسیار خوبی است. لازم به ذکر است،‌ اکثر خریداران این کارواش خانگی اظهار رضایت کردند و همچنین، به دوام و پرقدرت بودن آن نیز اشاره داشتند.

ویژگی‌ها
نوع موتور: دینامی (القایی) و ذغالی
بازه دبی آب: ۰ تا ۵۰ لیتر در دقیقه
دارای مخزن مواد شوینده
مجهز به شلنگ جمع‌کن دستی
دارای استاندارد IPX۵
کم صدا و پرقدرت

پرفروش‌ترین کارواش کنزاکس

 

 

۷. دستگاه کارواش خانگی نیلفیسک

دستگاه کارواش خانگی برند نیلفیسک

«نیلفیسک» یک برند دانمارکی است که کارواش‌های خانگی بسیار خوبی را تولید و به بازار عرضه می‌کند. پمپ‌های این محصول از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده و برای تغییر سریع و آسان نازل‌ها، به سیستم «Click & Clean» مجهز شده است. شایان ذکر است، دستگاه‌های این شرکت جزو بهترین کارواش خانگی بازار به شمار می‌آیند.

ویژگی‌ها
نوع موتور: ذغالی و دینامی
سبک و کم‌حجم
فشار و قدرت بالا
مجهز به سیستم روشن/خاموش خودکار
دارای جایگاه نگهداری نازل
موتور قدرتمند

پرفروش‌ترین کارواش نیلفیسک

 

 

۸. کارواش خانگی توسن

بهترین کارواش خانگی ایرانی از برند توسن

کارواش‌های خانگی «توسن» (Tosan)، برای شستشوی محوطه خانه، ماشین، موتور و… گزینه بسیار خوبی هستند. کیفیت محصولات این برند ایرانی بسیار خوب بوده و از لحاظ اقتصادی نیز مقرون‌به‌صرفه هستند. گفتنی است، اکثر مدل‌های کارواش توسن برای مصارف خانگی تولید می‌شود. ازاین‌رو، اگر قصد تهیه بهترین کارواش خانگی دینامی یا ذغالی ایرانی را دارید، مدل‌های پرفروش آن را از طریق دکمه زیر ببینید.

ویژگی‌ها
نوع موتور دستگاه کارواش: ذغالی و دینامی
بازه حداکثر دبی آب: ۰ تا ۵۰
توان بالای موتور
تنظیم نوع پاشش آب توسط لنس
قابلیت تنظیم فشار خروجی

پرفروش‌ترین کارواش توسن

 

 

۹. دستگاه کارواش خانگی بلک اند دکر

بهترین کارواش خانگی خارجی با برند بلک اند دکر

ویژگی‌ها
نوع موتور: دینامی و ذغالی
بازه حداکثر دبی آب: ۰ الی ۵۰ لیتر در دقیقه
کیفیت قطعات فوق‌العاده
قابلیت اتصال متعلقات بر روی دستگاه
قابلیت تنظیم فشار آب
امکان اتصال دستگاه به دیوار

پرفروش‌ترین مدل بلک اند دکر

 

 

۱۰. کارواش مصارف خانگی اکتیو تولز

کارواش مصارف خانگی اکتیو تولز

کارواش‌های خانگی «اکتیو تولز» دارای قیمت و کیفیت بسیار خوبی هستند و برای افرادی که می‌خواهند بهترین کارواش خانگی را با قیمت مقرون‌به‌صرفه خریداری کنند، مناسب است.

همان‌طور که می‌دانید، در چند سال اخیر هزینه‌های کارواش و آب افزایش یافته و خرید یکی از این دستگاه‌ها می‌تواند خیال شما را از این بابت راحت کند. شاید در ابتدا خرید کارواش خانگی توجیه اقتصادی نداشته باشد، اما در طولانی‌مدت این کار به سود شما تمام می‌شود.

ویژگی‌ها
نوع موتور: القایی و ذغالی
بازه دبی آب: ۰ تا ۵۰ لیتر در دقیقه
شلنگ فشار قوی باکیفیت از جنس PVC
مجهز به محافظ حرارتی برای حفاظت موتور در مقابل افزایش دما
دارای بدنه محکم و مقاوم با طراحی منحصربه‌فرد
مجهز به سیستم توقف اتوماتیک (Total Stop)
دارای ۲ عدد چرخ برای حرکت آسان

پرفروش‌ترین مدل اکتیو تولز

 

 

۱۱. دستگاه کارواش خانگی کرون

دستگاه کارواش خانگی کرون

کارواش خانگی «کرون» دستگاهی قدرتمند، اقتصادی، حرفه‌ای و کم‌صدا است. قدرت موتور کارواش‌های خانگی این شرکت بالا بوده و از سیستم یکنواخت‌کردن فشار آب خروجی بهره می‌برند. مبدا این برند، کشور چین است و به لطف تولید محصولات باکیفیت، در چند سال اخیر توانسته جایگاه خوبی در بازار پیدا کند.

ویژگی‌ها
نوع موتور: ذغالی و دینامی
بازه دبی آب: ۰ تا ۵۰ لیتر در دقیقه
طول شلنگ: حدودا ۵ متر
قدرت فشار آب زیاد

پرفروش‌ترین کارواش کرون

 

 

۱۲. دستگاه کارواش خانگی محک

دستگاه کارواش خانگی محک

ویژگی‌ها
نوع موتور: ذغالی و دینامی
بازه دبی آب: ۰ الی ۵۰ لیتر در دقیقه
قابلیت تولید جریان آب پر فشار
ابعاد و وزن بسیار مناسب

پرفروش‌ترین کارواش محک

 

 

سوالات متداول

چگونه بهترین کارواش خانگی را انتخاب کنیم؟

به دلیل حساسیت این دستگاه‌ها، توجه به مواردی مانند برند، وزن و ابعاد دستگاه، نوع منبع تغذیه، نوع موتور، خروجی آب سرد یا گرم، وجود یا عدم وجود مخزن کف‌پاش، نوع عملکرد پمپ، قدرت و توان موتور، حجم آب خروجی، قابلیت ساکشن دستگاه، قیمت و گارانتی، در هنگام خرید این دستگاه ضروری است و می‌تواند در انتخاب یک مدل استاندارد و با کارایی مطلوب، به شما کمک کند.

قیمت کارواش خانگی چقدر است؟

همان‌طور که می‌دانید، قیمت این محصول با توجه به شرکت سازنده و قابلیت‌های دستگاه متفاوت است. اما اگر بازه حدودی آن را مدنظر قرار دهیم، قیمت کارواش خانگی در بازار ایران بین ۴ میلیون تومان الی ۶۰ میلیون تومان است.

در نظر داشته باشید که بهترین کارواش خانگی، لزوما گران‌ترین مدل آن نیست. بنابراین، سعی کنید بر اساس بودجه و نیاز خود، یک دستگاه خوب خریداری کنید.

کارواش خانگی ایرانی بهتر است یا خارجی؟

محصولات خارجی در مقایسه با نمونه‌های ایرانی از کیفیت و دوام بیشتری برخوردار هستند. اما در چند سال اخیر، چند برند ایرانی که در ابتدای این مقاله نیز به آن‌ها اشاره شد، کارواش‌های خانگی خوب و مقرون‌به‌صرفه‌ای را به بازار عرضه کرده‌اند. بنابراین، اگر بودجه شما محدود است و قصد تهیه بهترین کارواش خانگی را دارید، محصولات آن‌ها را بررسی کنید.

جمع‌بندی

کارواش‌های خانگی به دلیل کاهش زمان شستشو، کیفیت بالای تمیزکنندگی و همچنین مصرف کمتر آب، یکی از گزینه‌های بسیار مناسب برای استفاده در منازل هستند. اما برای خرید یک دستگاه خوب و باکیفیت، توصیه می‌کنیم مواردی که در این مطلب مطالعه کردید را به خاطر بسپارید.

ما در این مقاله تلاش کردیم تا علاوه بر راهنمای خرید تخصصی، لیستی از بهترین کارواش خانگی بازار را به شما معرفی کنیم. نظر شما چیست؟ آیا تجربه‌ای در این زمینه دارید؟ در بخش دیدگاه‌ها برای ما بنویسید.

 

Promotion
پرفروش‌ترین کارواش‌های خانگی در بازارمشاهده محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *