منوی دسته بندی

تبلیغات

از اینکه به ما اعتماد کرده‌اید، متشکریم.

وب‌سایت «بیگ سرچ» در زمینه تحلیل، بررسی و مقایسه انواع کالا و خدمات فعالیت کرده و بهترین محصولات بازار ایران را به‌طور کاملا بی‌طرفانه به کاربران معرفی می‌نماید. شما می‌توانید تبلیغات خود را از طریق درج بنر، رپورتاژ آگهی، پوش نوتیفیکیشن، دریافت لینک از داخل مطالب، دریافت ورودی مستقیم به صفحات محصول و… انجام دهید.

تاثیر تبلیغات در دنیای امروز بر کسی پوشیده نیست و اگر این کار به درستی انجام شود، چندین برابر هزینه تبلیغات، مجددا به شما باز می‌گردد.

ما در این بخش تلاش کرده‌ایم با پلن‌های متنوع، فکر شده و تاثیرگذار، کسب‌وکار شما را تبلیغ کنیم. همچنین پس از درج تبلیغات، هر زمان که تمایل داشته باشید می‌توانید گزارش اثربخشی آن را دریافت نمایید. به عبارت دیگر، همکاری و مشاوره به شما ادامه‌دار است و با دریافت تبلیغ، کار ما تمام نمی‌شود. گفتنی است، تمامی کاربران بیگ سرچ در مرحله تحقیق قبل از خرید قرار دارند و این امر سبب می‌شود تا احتمال فروش محصولات شما افزایش یابد.

تبلیغات در سایت بیگ سرچ
1. رپورتاژ آگهی

قطعا رپورتاژ آگهی یکی از تاثیرگذارترین روش‌های افزایش اعتبار و رتبه سایت در بلندمدت است. البته رپورتاژ شما امکان دارد پس از چند هفته نیز تاثیر خودش را نشان دهد. چنانچه یک استراتژی مناسب برای انتشار رپورتاژ داشته باشید، می‌توانید کلمات کلیدی خود را در مدت‌زمان کوتاهی به رتبه‌های برتر گوگل برسانید. البته، این عامل به سختی کلمات کلیدی شما نیز مرتبط است.

از مزایای رپورتاژ آگهی می‌توان به دائمی بودن آن اشاره کرد. به عبارت دیگر، مقاله و لینک‌های شما برای همیشه در وب‌سایت باقی مانده و حذف نخواهد شد. 

جزئیات
طول مطلب: 1500 کلمه
تعداد لینک فالو: 3
تعداد تصویر: 3
قیمت: 450 هزارتومان

ضمن عرض پوزش، سرویس رپورتاژ موقتا ارائه نمی‌گردد.

2. لینک سفارشی در زیر هر محصول

  • جدید و پرطرفدار

سفارش تبلیغ در وب سایت بیگ سرچ

در این نوع تبلیغ، لینک هدف شما (برای مدت‌زمان معین) در زیر «محصول معرفی شده در سایت» قرار می‌گیرد و کاربر با کلیک بر روی دکمه، به سایت شما هدایت می‌شود. توجه نمایید که در این روش لینک‌ها از نوع Nofollow می‌باشند. اگر محصولی دارید که حاشیه سود آن خوب و حتی معمولی است، توصیه می‌کنیم از این روش استفاده نمایید. توجه داشته باشید که در این نوع از تبلیغ، کسب و کار شما می‌بایست محصول مورد نظر را در فروشگاه داشته باشد.

این روش به افرادی توصیه می‌شود که قصد دارند مشتریان بالقوه را به صفحه محصول خود هدایت کنند و محصول خود را هرچه سریع‌تر به فروش برسانند.

جزئیات
تا 5 لینک: ماهانه 900 هزار تومان
تا 10 لینک: ماهانه 1/900 میلیون تومان
تا 15 لینک: ماهانه 2/900 میلیون تومان
تا 20 لینک: ماهانه 3/900 میلیون تومان

3. معرفی محصولات شما (سفارشی)

  • جدید و پرطرفدار

این روش تقریبا مشابه روش قبلی است؛ با این تفاوت که محصول مورد نظر شما به صورت سفارشی در بین محصولات معرفی می‌شوند. همچنین یک دکمه در زیر هر محصول از نوع نوفالو قرار می‌گیرد تا کاربر به صفحه شما هدایت شود. (همراه با لیبل تبلیغ)

توجه: در این روش، جهت تاثیرگذاری بیشتر، حداکثر 5 محصول در یک صفحه تبلیغ می‌شوند. به عبارتی اگر 5 محصول شما در یک صفحه تبلیغ شوند، دیگر تبلیغی از این نوع در صفحه مربوطه درج نمی‌گردد.

این روش برای کسب‌و‌کار و افرادی مناسب است که قصد دارند آمار فروش محصولات خود را افزایش دهند.

جزئیات
معرفی 1 محصول: ماهانه 450 هزار تومان
معرفی 2 محصول: ماهانه 800 هزار تومان
معرفی 3 محصول: ماهانه 1/200 هزار تومان
معرفی 4 محصول: ماهانه 1/600 هزار تومان
معرفی 5 محصول: ماهانه 2 میلیون تومان

4. پوش نوتیفیکیشن

این نوع تبلیغ برای اطلاع‌رسانی از محصول جدید، تبلیغ، آگاهی از برند، خبر و… مناسب است. چنانچه قصد دارید محصول و یا خدمت خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به چندین هزار نفر معرفی کنید، این روش می‌تواند برایتان مناسب باشد.

جزئیات
عنوان نوتیفیکیشن (حداکثر می‌تواند 35 کاراکتر باشد)
تصویر (ترجیحا سایز ۳۶۰ در ۱۸۰ پیکسل)
توضیح نوتیفیکیشن (حداکثر می‌تواند ۱۵۰ کاراکتر باشد)
قیمت: 90 هزارتومان

5. دریافت لینک از داخل مقالات

در این نوع تبلیغ شما می‌توانید کلمه یا عبارت دلخواه خود را به سایت خود لینک کنید. مزایای این روش این است که مقاله از قبل نگارش شده و رتبه گرفته است. ازاین‌رو دیگر نیازی به نگارش محتوا، انتظار جهت رتبه گرفتن رپورتاژ نمی‌باشد و همچنین در مدت‌زمان بسیاری کوتاهی نتیجه مطلوب را دریافت خواهید کرد.

این روش برای افرادی مناسب است که قصد دارند اعتبار بیشتری را در کمترین زمان ممکن، به صفحات خود منتقل کنند. 

توجه داشته باشید که شاید این روش هزینه بیشتری نسبت به رپورتاژ آگهی داشته باشد، اما احتمال دارد هزینه تولید محتوای رپورتاژ آگهی، هزینه درج رپورتاژ در رسانه، انتخاب عنوان کاربردی، یافتن تصاویر مناسب و انتظار جهت دریافت بازخورد مثبت، برای شما هزینه بیشتری داشته باشد. همچنین، از دید گوگل روشی طبیعی‌تر و غیر تبلیغاتی‌تر است. زیرا به محض انتشار مقاله، در آن لینک قرار داده نشده است.

جزئیات
قیمت به ازای هر لینک فالو: 1 میلیون تومان
قیمت به ازای 2 لینک فالو: 1/900 هزار تومان
قیمت به ازای 3 لینک فالو: 2/800 هزار تومان

6. تبلیغ بنری

تبلیغات در بیگ سرچ

ابعاد بنرمحل نمایش بنرقیمت ماهانه
250×250سایدبار – صفحات داخلی1.200 هزار تومان
250×300سایدبار – صفحات داخلی1.400 هزار تومان
300×600سایدبار – صفحات داخلی2.500 هزار تومان
728×90ابتدای هر مقاله – صفحات داخلی4 میلیون تومان
728×90انتهای هر مقاله – صفحات داخلی3 میلیون تومان

فرم درخواست

شما می‌توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید. توجه داشته باشید که پس از ارسال فرم، درخواست شما بررسی شده و هماهنگی‌های لازم تا حداکثر 24 ساعت بعد صورت می‌گیرد.

« برندهایی که به ما اعتماد کردند »

همراه مکانیک
درمانکده
سرویس برتر
مستر پاورپوینت
تصفیه آسا