منوی دسته بندی
تبلیغات

تبلیغات

از اینکه به ما اعتماد کرده‌اید، متشکریم.

وب‌سایت «بیگ سرچ» در زمینه تحلیل، بررسی و مقایسه انواع کالا و خدمات فعالیت کرده و بهترین محصولات بازار ایران را به‌طور کاملا بی‌طرفانه به کاربران معرفی می‌نماید. شما می‌توانید تبلیغات خود را از طریق درج بنر، رپورتاژ آگهی، پوش نوتیفیکیشن، دریافت لینک از داخل مطالب، دریافت ورودی مستقیم به صفحات محصول و… انجام دهید.

تاثیر تبلیغات در دنیای امروز بر کسی پوشیده نیست و اگر این کار به درستی انجام شود، چندین برابر هزینه تبلیغات، مجددا به شما باز می‌گردد.

ما در این بخش تلاش کرده‌ایم با پلن‌های متنوع، فکر شده و تاثیرگذار، کسب‌وکار شما را تبلیغ کنیم. همچنین پس از درج تبلیغات، هر زمان که تمایل داشته باشید می‌توانید گزارش اثربخشی آن را دریافت نمایید. به عبارت دیگر، همکاری و مشاوره به شما ادامه‌دار است و با دریافت تبلیغ، کار ما تمام نمی‌شود. گفتنی است، تمامی کاربران بیگ سرچ در مرحله تحقیق قبل از خرید قرار دارند و این امر سبب می‌شود تا احتمال فروش محصولات شما افزایش یابد.

تبلیغات در سایت بیگ سرچ

معرفی محصولات شما در لیست بهترین‌ها (سفارشی) 🧲

  • مناسب برای افزایش فروش

در این روش محصول مورد نظر شما به صورت سفارشی در بین محصولات معرفی می‌شوند. همچنین یک دکمه در زیر هر محصول از نوع نوفالو قرار می‌گیرد تا کاربر به صفحه شما هدایت شود.

اگر می‌خواهید فروش محصول شما افزایش یابد و در بین محصولاتی باشد که کاربر قبل از خرید آن را مشاهده می‌کند، این شیوه برای شما مناسب است.

توجه کنید که سایت بیگ سرچ ارائه‌کننده راهنمای خرید است و کاربر دقیقا در مراحل پایانی تحقیق و بررسی به آن مراجعه می‌کند؛ از‌این‌رو، اگر در این مرحله با محصول شما روبه‌رو شود، احتمال افزایش فروش و شناختن محصول شما افزایش می‌یابد.

تعدادقیمت ماهانه
معرفی ۱ محصول۱/۵ میلیون تومن
معرفی ۲ محصول۲/۵ میلیون تومن
معرفی ۳ محصول۳ میلیون تومن
معرفی ۴ محصول۳/۵ میلیون تومن
۱ ماه رایگان برای سفارش‌های شش ماهه:یعنی با سفارش شش ماه، هزینه ۵ ماه را پرداخت می‌کنید.
۳ ماه رایگان برای سفارش‌های یک ساله:یعنی با سفارش یک سال، هزینه ۹ ماه را پرداخت می‌کنید.

تبلیغ بنری در سایدبار 📣

تبلیغات در بیگ سرچ

ابعامحل نمایشقیمت ماهانه
۲۵۰×۳۰۰سایدبار تمامی نوشته‌ها۵ میلیون تومن

دریافت لینک فالو 🔗 از داخل مقالات

  • اثربخشی سریع

در این نوع تبلیغ شما می‌توانید کلمه یا عبارت دلخواه خود را به سایت خود لینک کنید. مزایای این روش این است که مقاله از قبل نگارش شده و رتبه گرفته است. ازاین‌رو دیگر نیازی به نگارش محتوا، انتظار جهت رتبه گرفتن رپورتاژ نمی‌باشد و همچنین در مدت‌زمان بسیاری کوتاهی نتیجه مطلوب را دریافت خواهید کرد.

این روش برای افرادی مناسب است که قصد دارند اعتبار بیشتری را در کمترین زمان ممکن، به صفحات خود منتقل کنند.

توجه داشته باشید که شاید این روش هزینه بیشتری نسبت به رپورتاژ آگهی داشته باشد، اما احتمال دارد هزینه تولید محتوای رپورتاژ آگهی، هزینه درج رپورتاژ در رسانه، انتخاب عنوان کاربردی، یافتن تصاویر مناسب و انتظار جهت دریافت بازخورد مثبت، برای شما هزینه بیشتری داشته باشد. همچنین، از دید گوگل روشی طبیعی‌تر و غیر تبلیغاتی‌تر است. زیرا به محض انتشار مقاله، در آن لینک قرار داده نشده است.

تعدادقیمتانقضا
۱ لینک فالو۲ میلیون تومان۱ سال (پس از آن حذف می‌شود.)

فرم درخواست تبلیغ

پس از ارسال، درخواست شما بررسی شده و هماهنگی‌های لازم تا حداکثر ۴۸ ساعت بعد صورت می‌گیرد. گفتنی است، درخواست شما باید شفاف باشد تا مورد بررسی قرار گیرد.

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
نوع تبلیغ را انتخاب کنید

برندهایی که به ما اعتماد کرده‌اند.