منوی دسته بندی

تبلیغات

از اینکه به ما اعتماد کرده‌اید، متشکریم.

وب‌سایت «بیگ سرچ» در زمینه تحلیل، بررسی و مقایسه انواع کالا و خدمات فعالیت کرده و بهترین محصولات بازار ایران را به‌طور کاملا بی‌طرفانه به کاربران معرفی می‌نماید. شما می‌توانید تبلیغات خود را از طریق درج بنر، رپورتاژ آگهی، پوش نوتیفیکیشن، دریافت لینک از داخل مطالب، دریافت ورودی مستقیم به صفحات محصول و… انجام دهید.

تاثیر تبلیغات در دنیای امروز بر کسی پوشیده نیست و اگر این کار به درستی انجام شود، چندین برابر هزینه تبلیغات، مجددا به شما باز می‌گردد.

ما در این بخش تلاش کرده‌ایم با پلن‌های متنوع، فکر شده و تاثیرگذار، کسب‌وکار شما را تبلیغ کنیم. همچنین پس از درج تبلیغات، هر زمان که تمایل داشته باشید می‌توانید گزارش اثربخشی آن را دریافت نمایید. به عبارت دیگر، همکاری و مشاوره به شما ادامه‌دار است و با دریافت تبلیغ، کار ما تمام نمی‌شود. گفتنی است، تمامی کاربران بیگ سرچ در مرحله تحقیق قبل از خرید قرار دارند و این امر سبب می‌شود تا احتمال فروش محصولات شما افزایش یابد.

تبلیغات در سایت بیگ سرچ
۱. رپورتاژ آگهی

قطعا رپورتاژ آگهی یکی از تاثیرگذارترین روش‌های افزایش اعتبار و رتبه سایت در بلندمدت است. البته رپورتاژ شما امکان دارد پس از چند هفته نیز تاثیر خودش را نشان دهد. چنانچه یک استراتژی مناسب برای انتشار رپورتاژ داشته باشید، می‌توانید کلمات کلیدی خود را در مدت‌زمان کوتاهی به رتبه‌های برتر گوگل برسانید. البته، این عامل به سختی کلمات کلیدی شما نیز مرتبط است.

از مزایای رپورتاژ آگهی می‌توان به دائمی بودن آن اشاره کرد. به عبارت دیگر، مقاله و لینک‌های شما برای همیشه در وب‌سایت باقی مانده و حذف نخواهد شد. 

جزئیات
طول مطلب: 1500 کلمه
تعداد لینک فالو: 3
تعداد تصویر: 3
قیمت: –

ضمن عرض پوزش، موقتا رپورتاژ آگهی منتشر نمی‌شود.

۲. معرفی محصولات شما (سفارشی)

  • جدید و پرطرفدار

این روش تقریبا مشابه روش قبلی است؛ با این تفاوت که محصول مورد نظر شما به صورت سفارشی در بین محصولات معرفی می‌شوند. همچنین یک دکمه در زیر هر محصول از نوع نوفالو قرار می‌گیرد تا کاربر به صفحه شما هدایت شود. (همراه با لیبل تبلیغ)

توجه: در این روش، جهت تاثیرگذاری بیشتر، حداکثر ۵ محصول در یک صفحه تبلیغ می‌شوند. به عبارتی اگر 5 محصول شما در یک صفحه تبلیغ شوند، دیگر تبلیغی از این نوع در صفحه مربوطه درج نمی‌گردد.

این روش برای کسب‌و‌کار و افرادی مناسب است که قصد دارند آمار فروش محصولات خود را افزایش دهند.

جزئیات
معرفی ۲ محصول: ماهانه ۱/۹۸۰ هزار تومان
معرفی ۳ محصول: ماهانه ۲/۵۰۰ هزار تومان
معرفی ۴ محصول: ماهانه ۲/۸۵۰ هزار تومان

۳. پوش نوتیفیکیشن

این نوع تبلیغ برای اطلاع‌رسانی از محصول جدید، تبلیغ، آگاهی از برند، خبر و… مناسب است. چنانچه قصد دارید محصول و یا خدمت خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به چندین هزار نفر معرفی کنید، این روش می‌تواند برایتان مناسب باشد.

جزئیات
عنوان نوتیفیکیشن (حداکثر می‌تواند 35 کاراکتر باشد)
تصویر (ترجیحا سایز ۳۶۰ در ۱۸۰ پیکسل)
توضیح نوتیفیکیشن (حداکثر می‌تواند ۱۵۰ کاراکتر باشد)
قیمت: درخواست ارسال کنید

۴. دریافت لینک از داخل مقالات

  • اثربخشی سریع و پایدار

در این نوع تبلیغ شما می‌توانید کلمه یا عبارت دلخواه خود را به سایت خود لینک کنید. مزایای این روش این است که مقاله از قبل نگارش شده و رتبه گرفته است. ازاین‌رو دیگر نیازی به نگارش محتوا، انتظار جهت رتبه گرفتن رپورتاژ نمی‌باشد و همچنین در مدت‌زمان بسیاری کوتاهی نتیجه مطلوب را دریافت خواهید کرد.

این روش برای افرادی مناسب است که قصد دارند اعتبار بیشتری را در کمترین زمان ممکن، به صفحات خود منتقل کنند. 

توجه داشته باشید که شاید این روش هزینه بیشتری نسبت به رپورتاژ آگهی داشته باشد، اما احتمال دارد هزینه تولید محتوای رپورتاژ آگهی، هزینه درج رپورتاژ در رسانه، انتخاب عنوان کاربردی، یافتن تصاویر مناسب و انتظار جهت دریافت بازخورد مثبت، برای شما هزینه بیشتری داشته باشد. همچنین، از دید گوگل روشی طبیعی‌تر و غیر تبلیغاتی‌تر است. زیرا به محض انتشار مقاله، در آن لینک قرار داده نشده است.

جزئیات
قیمت به ازای هر لینک فالو: –

ضمن عرض پوزش، موقتا این سرویس ارائه نمی‌شود.

۵. تبلیغ بنری

تبلیغات در بیگ سرچ

ابعاد بنرمحل نمایش بنرقیمت ماهانه
250×300سایدباردرخواست ارسال کنید

فرم درخواست

شما می‌توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید. توجه داشته باشید که پس از ارسال فرم، درخواست شما بررسی شده و هماهنگی‌های لازم تا حداکثر ۲۴ ساعت بعد صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است، درخواست شما باید شفاف و دقیق باشد تا مورد بررسی قرار گیرد.

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
نوع تبلیغ

« برندهایی که به ما اعتماد کردند »

همراه مکانیک
درمانکده
سرویس برتر
مستر پاورپوینت
تصفیه آسا