منوی دسته بندی

بهترین ضد آفتاب ایرانی برای پوست خشک، چرب و معمولی

ممکن است برخی از افراد دارای این تصور باشند که کرم‌های ضد آفتاب خارجی دارای اثر بهتری نسبت به ضد آفتاب‌های ایرانی باشند. جالب است بدانید، در بهترین ضد آفتاب ایرانی ترکیباتی به کار رفته که دارای مواد مؤثر بیشتری بوده و در مقایسه با کرم‌های ضد آفتاب خارجی، محافظت‌کنندگی بیشتری از پوست در مقابل نور خورشید دارند. از طریق مطالعه بروشور داخل جعبه کرم‌های ضد آفتاب ایرانی می‌توان از میزان فیلترهای شیمیایی و فیزیکی موجود در ترکیبات آن آگاه شد. ما در این بخش بهترین ضد آفتاب ایرانی برای پوست چرب، خشک و معمولی را به شما معرفی کرده‌ایم و پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهتر، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

راهنمای خرید بهترین ضد آفتاب ایرانی

راهنمای خرید ضد آفتاب

SPF مناسب براى ضد آفتاب

برای بیان اینکه ضد آفتاب در مقابل نور خورشید چه اندازه توان دارد، از (SPF (Sun Protection Factor استفاده می‌شود. این عبارت نشان دهنده میزان محافظت پوست در برابر اشعه‌های UV خورشید است.

 • در بهترین ضد آفتاب ایرانی که دارای SPF15 باشد، میزان ٩٣ درصد از اشعه‌های مضر خورشید دفع می‌شوند.
 • در نوعی که دارای SPF30 باشد، تا میزان ٩٧ درصد از اشعه‌های مضر را دفع می‌کند.
 • ضد آفتابی که دارای SPF50 باشد تا ٩٨ درصد از پوست محافظت می‌کند.

بنابراین بهترین ضد آفتاب ایرانی باید دارای SPF بین ۲۵ تا ۳۰ باشد تا بتواند به خوبی از پوست شما در مقابل اشعه‌های مضر نور خورشید محافظت کند. همچنین، برای استفاده از کرم ضد آفتاب باید آن را ٢٠ تا ٣٠ دقیقه پیش از قرار گرفتن در معرض نور خورشید روی پوست زد. با توجه به میزان قرار گرفتن در آفتاب و یا میزان تعریق، این کرم باید هر دو تا سه ساعت یک بار تمدید شود.

پرفروش‌ترین کرم‌های ضد آفتاب

 

هنگام خرید یک کرم ضد آفتاب ایرانی لازم است که به فاکتورهای مختلفی دقت کرد. کرم ضد آفتاب باید متناسب با نوع پوست بوده و می‌توان با اندکی جستجو انواع کرم ضد آفتاب که متناسب با پوست‌های مختلف هستند را در بازار پیدا کرد. انتخاب کرم ضد آفتاب متناسب با پوست شما کمک می‌کند تا تاثیر‌گذاری ضد آفتاب بر روی پوست شما بیشتر باشد.

هر فردی برای انتخاب کرم ضد آفتاب با توجه به فاکتورهایی مانند نوع پوست، میزان چربی و خشکی پوست، سن، حساسیت پوست، قیمت و.‌‌.. ضد آفتاب مورد نیاز خود را خریداری می‌کند. بهتر است برای داشتن یک انتخاب بهتر و مناسب‌تر با متخصص پوست مشورت شود.

بهترین مارک ضد آفتاب ایرانی

از بهترین برندهای ضد آفتاب ایرانی، می‌توان به لافارر (Lafarrerr)، سینره (Cinere)، پریم (Prime)، درمالیفت (Dermalift)، سی گل (Seagull)، مای (MY) و آردن (Ardene) اشاره کرد.

بهترین ضد آفتاب ایرانی برای پوست چرب

پوست‌های چرب مستعد زدن آکنه می‌باشند. پس در صورتی که شما دارای پوست چربی هستند، برای اینکه پوست شما جوش و آکنه نزند، لازم است ضد آفتابی استفاده کنید که دارای برچسب OIL FREE باشد. این نوع از کرم‌ها فاقد چربی بوده و موادی در آن‌ها به کار رفته که سبب می‌شود چربی پوست شما کاهش پیدا کند.

1. کرم ضد آفتاب سینره SPF50
 • پرفروش‌ترین ضد آفتاب سینره

کرم ضد آفتاب سینره SPF50 بهترین ضد آفتاب برای پوست چرب است.

این کرم ضد آفتاب یک جلوه مات بر روی پوست ایجاد می‌کند و در برابر پرتوهای مضر، پوست را محافظت می‌کند. افرادی که پوست‌های چرب دارند، این ضد آفتاب ایرانی برایشان بسیار مناسب است. معمولا نیم ساعت از قبل از تماس با نور خورشید از این کرم استفاده نمایید و در صورت نیاز هر ۴ ساعت تجدید نمایید. اگر قصد خرید بهترین ضد آفتاب ایرانی برای پوست چرب را دارید، این محصول گزینه خوبی برای شما است.

ویژگی‌ها
مناسب برای: پوست‌های چرب
میزان SPF: 50
حجم: 50 میلی لیتر
عصاره: ندارد
رنگی: خیر

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

2. کرم ضد آفتاب جوان کننده پریم مدل Matex Colorless

ضد آفتاب خوب ایرانی برای پوست های چرب

این کرم ضد آفتاب محصول کارخانه پرایم است و یک محصول ایرانی با کیفیت بالا می‌باشد؛ که حتی رقیبی جدی برای همتایان خارجی خود به شمار می‌آید. در ساخت این ضد آفتاب، عصاره ساقه انگور بکار رفته و فاقد چربی است و می‌تواند انواع لک و جای جوش را بپوشاند. همچنین این محصول برای آقایان و خانم‌ها قابل استفاده است و محدودیت سنی نیز ندارد.

ویژگی‌ها
مناسب برای: پوست‌های چرب، انواع پوست ها
50 SPF
حجم: 40 میلی لیتر
عصاره: دارد
نوع عصاره: تاک
رنگی: خیر

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

3. کرم ضد آفتاب و ضد لک لافارر مدل Oily and Acne-Prone
 • پرفروش‌ترین ضد آفتاب ایرانی بازار

کرم ضد آفتاب و ضد لک لافارر مدل Oily and Acne-Prone یکی از بهترین کرم‌های ضد آفتاب ایرانی است.

این کرم ضد آفتاب و ضد لک توسط برند ایرانی لافارر، به صورت بی رنگ تولید شده است. این محصول مختص افرادی است که پوست‌های چرب و مستعد آکنه دارند. همچنین، حاوی عصاره گیاهان «شیرین بیان»، «بیربری»، «سارمنتوزا ساکسی فراگا»، «آلوئه ورا» و «پاپایا» می‌باشد که موجب پیشگیری و رفع لک‌های پوستی می‌شود.

این ضد آفتاب ایرانی، ضد حساسیت بوده و روند پیری پوست را کندتر می‌کند و همچنین، از پوست در برابر اشعه‌های «UV-A» و «UV-B» محافظت می‌کند. این کرم ضد آکنه با SPF50 برای پوست‌های بسیار حساس و روشن مناسب است. گفتنی است، این محصول در گروه بهترین ضد آفتاب ایرانی برای پوست چرب به حساب می‌آید.

ویژگی‌ها
مناسب برای: پوست‌های چرب
50 SPF
حجم: 40 میلی لیتر
دارای عصاره گیاهان شیرین بیان، آلوئه ورا و...

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

4. کرم ضد آفتاب رنگی پریم مدل Acnex Beige
 • محبوب‌ترین ضد آفتاب ایرانی بازار

بهترین ضد آفتاب ایرانی برای پوست چرب

کرم ضد آفتاب رنگی پرایم (PRIME) یک محصول با کیفیت است که هم‌رده رقبای خارجی قرار گرفته است. این کرم ضد آفتاب ایرانی، از پوست شما در برابر اشعه‌های UVA، UVB، IR محافظت کرده و با قابلیت کنترل ترشح سبوم و برخورداری از خاصیت ضدآکنه بودن، مهارکننده قوی باکتری‌های مولد آکنه نیز به حساب می‌آید.

این کرم رنگ بژ دارد و با ویژگی‌های مات‌کننده و فاقد چربی خود، قادر است انواع لک و جای جوش را بر روی صورتتان بپوشاند. همچنین این محصول برای پوست آقایان و خانم‌ها ساخته شده و محدودیتی در جنسیت مصرف کننده ندارد و برای تمامی سنین نیز مناسب می‌باشد. اگر قصد خرید بهترین ضد آفتاب ایرانی برای پوست چرب را دارید، این محصول گزینه خوبی برای شما است.

ویژگی‌ها
مناسب برای: پوست‌های چرب
60 SPF
حجم: 40 میلی لیتر
دارای رنگ بژ
مناسب پوست‌های چرب و آکنه دار
پوشاننده لک های تیره پوست و لک های ناشی از آکنه

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

5. کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مدل Oily And Acne-Prone Medium

کرم ضد آفتاب رنگی لافارر با SPF 40 یکی از بهترین گزینه ها برای پوست های چرب به شمار می رود

این کرم ضد آفتاب ایرانی رنگی بوده و توسط برند محبوب «لافارر» تولید و روانه بازار شده است. این محصول خاصیت ضد لک داشته و به طور اختصاصی برای پوست‌های چرب و مستعد آکنه ساخته شده است.

از ویژگی‌های این محصول می‌توان به پیشگیری و رفع لک‌های پوستی، جلوگیری از ایجاد آکنه، محافظت از پوست در برابر اشعه‌های UV-A و UV-B، پوشش دهی کامل و یکنواخت، مات کنندگی و مهار چربی طبیعی پوست اشاره کرد.

این کرم ضد آفتاب رنگی، ضد حساسیت بوده و روند پیری پوستتان را کند می‌کند. خانم‌هایی که به دلیل پوست خود قادر به استفاده از کرم پودر نیستند، می‌توانند با خیالی راحت از این محصول استفاده کنند. زیرا  این محصول کارایی یک کرم پودر خوب را نیز به همراه دارد. گفتنی است، این محصول به عنوان یک ضد آفتاب ایرانی خوب برای پوست چرب به شمار می‌رود.

ویژگی‌ها
مناسب برای: پوست‌های چرب
40 SPF
حجم: 40 میلی لیتر
دارای عصاره گیاهان شیرین بیان، آلوئه ورا و...
مناسب پوست‌های چرب و آکنه دار

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

بهترین ضد آفتاب ایرانی برای پوست خشک

نور آفتاب موجب تحریک شدن پوست‌های خشک می‌شود. در صورتی که پوست خشک در مقابل آفتاب قرار گیرد، قرمز و حساس می‌شود. از این رو با انتخاب بهترین کرم ضد آفتاب ایرانی برای پوست خشک می‌توان کمک کرد تا این نوع پوست در مقابل انواع آسیب‌های پوستی در امان بماند.

در این نوع ضد آفتاب‌ها معمولاً از ترکیبات مرطوب کننده استفاده می‌شود. بنابراین در کنار محافظت از پوست در مقابل آفتاب موجب تأمین رطوبت مورد نیاز پوست می‌شوند و از خشک شدن آن جلوگیری می‌کند.

1. کرم ضد آفتاب سینره
 • محبوب‌ترین ضد آفتاب سینره

بهترین ضد آفتاب برای پوست خشک

ویژگی‌ها
مناسب برای: پوست‌های خشک، پوست‌های معمولی
60 SPF
حجم: 50 میلی لیتر
عصاره: ندارد
دارای ترکیبات گیاهی ضد التهاب، ویتامین E جهت پیشگیری از ایجاد چین و چروک
رنگی: خیر

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

2. کرم ضد آفتاب رنگی مای
 • پرفروش‌ترین ضد آفتاب مای

کرم ضد آفتاب رنگی مای، بهترین مارک کرم ضد آفتاب برای پوست خشک می باشد.

ویژگی‌ها
مناسب برای: پوست‌های خشک، پوست‌های معمولی
30 SPF
رنگی: خیر
عصاره: ندارد
دارای فیلترهای مقاوم در برابر عرق و آب
جلوه نهایی: مات

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

3. کرم ضد آفتاب آردن SPF 25

کرم ضد آفتاب آردن SPF 25، بهترین ضد آفتاب ایرانی برای پوست خشک است.

کرم ضد‌ آفتاب آردن با SPF25 برای مصرف روزانه مناسب بوده برای انواع پوست از جمله پوست‌های‌ خشک و معمولی، بسیار مناسب است. یکی از ویژگی‌های خوب این ضد آفتاب ایرانی، این است که در اثر شستشو یا تعریق حاصل از فعالیت‌های روزمره یا ورزشی، از سطح پوستتان پاک نمی‌شود و از ماندگاری بالایی برخوردار است.

در ساخت این محصول از بازتاب دهنده‌های معدنی با توان حفاظتی زیاد و فیلترهای ضد آفتاب استفاده شده است. همچنین این محصول آردن جزو پرفروش‌ترین و بهترین کرم‌های ضد آفتاب ایرانی بازار به شما می‌رود.

ویژگی‌ها
مناسب برای: پوست‌های خشک، پوست‌های معمولی
25 SPF
حجم: 50 میلی لیتر
مقاوم در برابر تعریق و شستشو
قابلیت پخش و جذب آسان

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

4. کرم ضد آفتاب رنگی آردن SPF46
 • محبوب‌ترین ضد آفتاب آردن

راهنمای خرید کرم ضد آفتاب؛ کرم ضد آفتاب رنگی آردن SPF46 برای پوست خشک

کرم ضد آفتاب فیزیکال آردن (ARDENE) فاقد هرگونه مواد شیمیایی بوده و در فرمولاسیون آن از بازتاب‌دهنده‌های معدنی و طبیعی با کیفیت بالا و دانه‌بندی بسیار ریز استفاده شده است. جهت هماهنگی این ضد آفتاب با رنگ طبیعی پوست، از فرآورده حاوی رنگدانه‌های معدنی استفاده شده است.

از ویژگی‌های محصولات ضد آفتاب آردن می‌توان به عدم زدودن کرم، در طول فعالیت‌های روزانه اشاره کرد. این محصول رطوبت مورد نیاز پوستتان را تامین کرده و از خشک شدن آن در طول روز جلوگیری می‌کند. اگر قصد خرید بهترین ضد آفتاب ایرانی برای پوست خشک را دارید، این مدل از آردن انتخاب خوبی برای شما است.

ویژگی‌ها
مناسب برای: پوست‌های خشک، پوست‌های معمولی و حساس
46 SPF
حجم: 50 میلی لیتر
دارای ویتامین C و E
فاقد جاذب های شیمیایی / فیزیکال
مقاوم در برابر تعریق و شستشو

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

بهترین ضد آفتاب ایرانی برای پوست معمولی

در صورتی که شما دارای پوست معمولی هستید، کار شما ساده خواهد بود. زیرا مراقبت از پوست‌های معمولی را ساده‌تر می‌توان انجام داد. در پوست معمولی آکنه و جوش کمتری ایجاد می‌شود و برخلاف پوست‌های خشک حساسیت چندانی ندارد.

بنابراین باید برای پوست‌های معمولی یک کرم ضد آفتاب با یک SPF مناسب تهیه کرد و لازم است به فاکتور BROAD SPECTRUM در هنگام خرید ضد آفتاب برای پوست معمولی دقت شود.

1. کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی سی گل
 • پرفروش‌ترین ضد آفتاب سی گل

کرم ضد آفتاب رنگی بدون چربی سی گل با SPF 60

این کرم ضد آفتاب ایرانی توسط برند سی گل تولید شده است؛ که با رنگ بژ روشن، حاوی ترکیباتی از عصاره آلوئه ورا، جوانه گندم و ویتامین E می‌باشد. همچنین دارای فیلترهایی برای محافظت از پوست در برابر اشعه‌های UVA UVB و IR است.

استفاده از این ضد آفتاب سبب می‌شود تا به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان، از ضایعات پوستی جلوگیری کند. استفاده از ضد آفتاب می‌تواند ضمن ایجاد سد محافظتی قوی در برابر آفتاب، به عنوان پایه‌ی آرایش هم در نظر گرفته شود.

ویژگی‌ها
مناسب برای: پوست‌های معمولی، چرب
60 SPF
حجم: 50 میلی لیتر
رنگی: بله
عصاره: ندارد
نوع عصاره: روغن جوانه گندم

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

2. کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مدل Normal To Dry Medium

بهترین کرم ضد آفتاب رنگی لافارر مدل Normal To Dry Medium با SPF 40 و کیفیت عالی

این کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی توسط برند لافارر (Lafarrerr) برای پوست‌های خشک و معمولی روانه بازار شده است. این محصول با داشتن عصاره گیاهان از جمله شیرین بیان، بیربری، آلوئه ورا و… سبب رطوبت‌رسانی عمقی، پیشگیری و رفع لک‌های پوستی شما می‌گردد.

از دیگر ویژگی‌های این ضد آفتاب ایرانی خوب، می‌توان به کاهش روند پیری پوست، ضد حساسیت و قرمزی، جلوگیری از ایجاد آکنه و حفاظت پوست در برابر اشعه‌های UV-A و UV-B اشاره کرد. همچنین فرمولاسیون بکار رفته در این مدل از لافارر، سبک بوده و دارای پوشش دهی یکنواخت و کاملی می‌باشد. اگر پوست صورتتان معمولی و خشک است، این کرم می‌تواند برایتان مناسب باشد.

ویژگی‌ها
مناسب برای: پوست‌های معمولی، پوست‌های خشک
40 SPF
حجم: 40 میلی لیتر
حاوی عصاره گیاهان شیرین بیان، بیربری، آلوئه ورا و...

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

3. کرم ضد آفتاب آقایان آردن

کرم ضد آفتاب مردانه آردن بهترین گزینه برای جلوگیری از اشعه مضر آفتاب است.

کرم ضد آفتاب آردن با SPF30، فاقد هرگونه چربی بوده و برای آقایان بسیار مناسب است. همان‌طور که می‌دانید، معمولا پوست آقایان ضخیم‌تر از پوست خانم‌ها است و بیشتر در معرض اثرات مخرب و نامطلوب محیطی قرار می‌گیرد. از این رو شرکت آردن این کرم ضد آفتاب را مخصوص پوست آقایان تولید کرده است.

فرآورده‌های موجود در این محصول، فاقد ترکیبات چرب و روغن‌های معدنی بوده و اثری از براقی و سفید کنندگی بر روی پوست به جای نمی‌گذارد. از ویژگی‌های دیگر این محصول می‌توان به مرطوب‌کنندگی، مقاومت در برابر نور و تعریق و حفاظت کامل در تمام طول موج‌های پرتو ماوراء بنفش اشاره کرد.

همچنین ضد آفتاب آردن حاوی ژل آلوئه ورا برای التیام بخشی و ترمیم پوست بوده و با وجود ویتامین C و E به‌عنوان یک آنتی اکسیدان قوی و محافظ در برابر تشکیل رادیکال‌های آزاد روی پوست عمل می‌کند. اگر می‌خواهید یک کرم ضد آفتاب خوب مردانه خریداری کنید، این مدل از آردن گزینه خوبی برای خرید است.

ویژگی‌ها
مناسب برای: پوست‌های معمولی
30 SPF
حجم: 60 میلی لیتر
دارای ویتامین های E و C
فاقد چربی و پایدار در برابر نور

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

4. کرم ضد آفتاب و مرطوب کننده سی گل مدل Sunpro

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست مختلط را می توان کرم ضد آفتاب سی گل مدل Sunpro دانست.

این کرم ضد آفتاب دارای ویتامین E می‌باشد و به عنوان مرطوب کننده پوست نیز کاربرد دارد.

ویژگی‌ها
مناسب برای: پوست‌های معمولی، خشک
30 SPF
حجم: 40 میلی لیتر
رنگی: خیر
عصاره: ندارد

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

5. کرم ضد آفتاب و ضد لک لافارر مدل Normal To Dry SPF50

بهترین کرم ضد آفتاب لافارر برای پوست های معمولی

ضد لک و ضد آفتاب ایرانی لافارر بدون رنگ تولید شده و مخصوص پوست‌های خشک و معمولی می‌باشد. این محصول دارای عصاره گیاهان شیرین بیان، پاپایا، آلوئه ورا و… می‌باشد که موجب پیشگیری و رفع لک‌های پوستی، رطوبت رسانی عمقی و طولانی مدت می‌شود.

ویژگی‌های ضد حساسیت و قرمزی، کندی روند پیری پوست، جلوگیری از ایجاد آکنه و حفاظت بالا از پوست در برابر اشعه‌های UV-A و UV-B، سبب شده تا این محصول جزو بهترین ضد آفتاب ایرانی برای پوست‌های معمولی قرار گیرد.

ویژگی‌ها
مناسب برای: پوست‌های معمولی، پوست‌های خشک
50 SPF
حجم: 40 میلی لیتر
حاوی عصاره گیاهان شیرین بیان، بیربری ، آلوئه ورا و...

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

استفاده از کرم ضد آفتاب برای محافظت پوست

اشعه‌های فرابنفش نور خورشید که از نوع A و B می‌باشند، از اشعه‌های آسیب‌رسان به پوست محسوب شده و موجب آفتاب‌سوختگی خواهند شد. همچنین، بر لایه‌های زیرین پوست اشعه UVA تأثیرگذار خواهد بود. چون این اشعه کلاژن‌های پوست را از بین می‌برد و رادیکال‌های آزاد می‌سازد و از مهم‌تر روی پوست چروک و کک مک به وجود می‌آورد.

در صورتی که از پوست مراقبت نشود، ممکن است خطرات جدی، مانند سرطان پوست را به وجود آورد. مواد تشکیل دهنده در کرم ضد آفتاب می‌تواند جذب کننده نور ماوراء بنفش بوده و یا سبب بازتابش و پخش اشعه UV شود.

موادی که در کرم ضد آفتاب به کار رفته است می‌تواند نور ماوراء بنفش را جذب کند.

ویژگی بهترین ضد آفتاب ایرانی

فرقی ندارد که در چه فصلی از سال باشیم. پزشکان همواره توصیه می‌کنند که کرم ضد آفتاب باید همیشه استفاده شود. کرم ضد آفتاب کمک می‌کند تا جلوی امواج مضر نور خورشید گرفته شود و بنابراین، با کمک این نوع کرم می‌توان از پیری زود رس، بروز سرطان، افتادگی پوست و دیگر مشکلات پوستی جلوگیری کرد. لازم است هنگام انتخاب بهترین ضد آفتاب ایرانی که با پوست ما متناسب باشد، به برخی نکات دقت کنیم.

در صورتی که اشعه‌های خورشید با پوست برخورد کنند موجب اثرگذاری بدی بر روی پوست می‌شوند. این اشعه‌ها موجب بروز لک‌های قهوه‌ای و کک مک روی پوست شده و بیماری‌های دیگری مانند ملانوما و سرطان پوست را به وجود می‌آورند. ازاین‌رو، باید از پوست در مقابل نور خورشید به خوبی محافظت کرد و لازم است که یک ضد آفتاب مناسب برای پوست تهیه کرد.

 

 

بهترین ضد آفتاب برای آقایان و کودکان

در آقایان ریسک مبتلا شدن به بیماری‌های پوستی نسبت به خانم‌ها بیشتر می‌باشد. زیرا آقایان بیشتر در معرض آفتاب مستقیم، سرما و گرما و آلودگی هستند. از این رو، نیاز آقایان به یک کرم ضد آفتاب عالی بیشتر از خانم‌ها است. کودکان نیز دارای پوست حساسی هستند که نیاز به مراقبت بالایی دارد.

برای کودکان باید ضد آفتابی انتخاب شود که از آسیب‌های نور خورشید جلوگیری به عمل آورده و دارای کارایی بالایی باشد. طراحی ضد آفتاب برای پوست کودکان باید به گونه‌ای باشد که حاوی ترکیبات منحصر به فرد و متناسب با پوست حساس آن‌ها باشد. بهترین ضد آفتاب ایرانی برای کودکان باید به گونه‌ای باشد که علاوه بر اینکه مواد مغذی مورد نیاز پوست را تأمین می‌کند، از پوست آنان در مقابل امواج مضر آفتاب محافظت کند.

 

Promotion
پرفروش ترین ضد آفتاب ایرانی در بازارمشاهده محصولات

 

[تعداد آرا: 22 میانگین امتیاز: 4.9]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‫4 نظر

 • سحر ف

  خیلی خوب ممنون

  1399/01/23 در 05:54
  • تیم تحریریه

   خواهش می‌کنم
   موفق باشید

   1399/02/03 در 06:04
 • ندا

  ممنون از اطلاعات خوبتون

  1399/04/17 در 11:31
  • وحید ستوده پارسا

   خواهش می‌کنم.
   موفق باشید

   1399/04/17 در 11:35