منوی دسته بندی

بهترین صندلی گیمینگ ایرانی و خارجی [8 مارک مطمئن و محبوب]

این مطلب مخصوص تمام افرادی است که نگران سلامت ستون فقرات و راحتی خود هنگام بازی با کامپیوتر و کنسول بازی هستند. البته صندلی‌های مخصوص بازی نه‌تنها برای گیم، بلکه برای مطالعه، کار و… نیز مناسب هستند. سوالی که احتمالا برایتان ایجاد می‌شود، این است که بهترین صندلی گیمینگ در بازار ایران کدام است؟ چه پارامترهایی برای تهیه صندلی بازی مهم هستند؟ همراه ما باشید تا به این سوالات پاسخ دهیم.

راهنمای خرید صندلی گیمینگ

راهنمای خرید بهترین صندلی گیمینگ

اهمیت کیفیت ساخت در صندلی بازی

از نکات مهمی که باید هنگام خرید بهترین صندلی گیمینگ به آن توجه کنید، کیفیت ساخت آن است. گیمرها ساعات طولانی را روی صندلی می‌نشینند و اغلب ممکن است حین بازی تکان‌های شدیدی به آن بدهند.

برای افزایش مقاومت، کارایی و دوام یک صندلی بازی بهتر است به کیفیت ساخت آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. بالشتک‌های گردن، کمر و نشیمنگاه باید از جنسی باشند که به‌مرور دچار فرونشست نشوند و همچنین، جنس رویه‌های آن به‌گونه‌ای باشد که دچار تعریق نشود و به‌مرور زمان رنگ آن نیز از بین نرود.

پرفروش‌ترین صندلی‌های گیمینگ

چرا طراحی ارگونومیک صندلی گیمینگ مهم است؟

یکی از ویژگی‌های بهترین صندلی گیمینگ، طراحی استاندارد و ارگونومیک آن است. این صندلی‌ها به دلیل ساختار هوشمندانه و مناسبی که دارند، می‌توانند باعث راحتی هرچه بیشتر گیمرها شوند.

همچنین، اگر به دنبال یافتن نقاط قوت صندلی‌های گیمینگ هستید، باید بدانید که با نمونه‌های اداری تفاوت‌های بسیاری دارند که این تفاوت‌ها برخاسته از ساختار پیچیدۀ آن است. این صندلی‌ها به‌گونه‌ای طراحی و ساخته شده‌اند که گیمر بتواند ساعات طولانی را بدون خستگی و اذیت شدن روی آن سپری کند.

طراحی ارگونومیک صندلی گیمینگ

بهترین صندلی گیمینگ به‌گونه‌ای طراحی شده که بتواند با زوایای خاص خود، گودی ستون فقرات و گردن را پوشش دهد، از ایجاد آسیب در مچ دست و آرنج جلوگیری کرده و مانع از ایجاد خستگی در آن‌ها شود. این ویژگی در هنگام استفاده از یک محصول حرفه‌ای به خوبی احساس خواهد شد و همچنین، با نمونه‌های ارزان‌قیمت، تفاوت چشمگیری دارد.

همان‌طور که می‌دانید، اکثر گیمرها به‌صورت خمیده پشت سیستم خود می‌نشینند. عدم وجود ارگونومی مناسب در صندلی‌های اداری یا غیراستاندارد گیمینگ، به‌مرورزمان می‌تواند باعث تغییر فرم ستون فقرات شود.

یکی از اصلی‌ترین اجزای یک صندلی مخصوص بازی خوب، وجود دسته‌های متحرک است که می‌تواند علاوه‌بر تکیه‌گاه بودن، باعث خلق تجربۀ جدیدی از گیم شود. به‌علاوه، بسیاری از صندلی‌ها امکاناتی نظیر تنظیم ارتفاع کلی دارند؛ به این صورت که می‌توانید ارتفاع دسته و زوایای آن، ارتفاع بالشتک‌های گردنی و کمری و ارتفاع صندلی را با توجه به ساختار اسکلتی خود و میز گیمینگ تنظیم کنید.

ابعاد صندلی و مقدار وزن قابل تحمل

ابعاد صندلی‌های گیمینگ تفاوت محسوسی با صندلی‌های اداری و عادی دارند؛ به‌طوری‌که می‌توانند تمام زوایای بدن را به‌صورت استاندارد پوشش دهند. بهترین صندلی گیمینگ باید توانایی تنظیم ابعاد با توجه به فرم بدن گیمر را داشته باشد.

اگر این روزها سری به بازار داغ صندلی‌های گیمینگ زده باشید، حتما متوجه شده‌اید که تفاوتی ندارد شما ۴۰ کیلوگرم باشید یا بالای ۱۰۰ کیلوگرم؛ بالاخره تحت هر شرایطی با جست‌وجو می‌توانید صندلی مناسب وزن خود را پیدا کنید. بنابراین، نگران محدود شدن انتخاب‌های خود و مواجه با چالش‌های وزنی نباشید.

جدیدترین صندلی‌های بازی

توجه به تیپ بدنی

برای آشنایی بیشتر با این عنوان برای شما مثالی می‌زنیم. دو نفر را با قدهای ۱۹۰ و ۱۶۰ در نظر بگیرید که وزن یکسانی دارند. مسلما تیپ بدنی این دو فرد مشابه یکدیگر نیست.

توجه به تیپ بدنی

از مثال بالا می‌توانیم نتیجه بگیریم که برای انتخاب بهترین صندلی گیمینگ، تنها المان مهم وزن نیست، بلکه قد و استخوان‌بندی شما نیز از متغیرهای مهمی است که می‌تواند گزینه‌های انتخابی‌تان را دستخوش تغییر کند.

قابلیت‌های تنظیم در بهترین صندلی بازی

شاید در نگاه اول این قابلیت را به‌مثابه یک ویژگی همه‌گیر و نرمال بدانید، اما صندلی‌های متنوع گیمینگ دارای قابلیت‌های متفاوتی نیز هستند. به‌عنوان مثال، برخی از آن‌ها قابلیت تنظیم دسته دارند. تنظیم دسته ممکن است به‌صورت تنظیم ارتفاع آن باشد و یا فراتر از آن، به شکل باز و بسته شدن، تنظیم در زوایای متفاوت و حذف شدن نمود پیدا کند.

بعضی دیگر از صندلی‌های بازی علاوه‌بر تنظیم دسته، قابلیت تنظیم ارتفاع بالشتک‌های گردنی و کمری را نیز دارند. این موضوع می‌تواند یکی از عوامل بسیار موثر در ایجاد راحتی شما باشد. ناگفته نماند که تقریبا تمام صندلی‌های گیمینگ می‌توانند از قابلیت تنظیم ارتفاع ستون مرکزی خود پشتیبانی کنند. همچنین، توجه کنید که دسته‌های صندلی مسیر آزادی عمل شما را سد نکنند.

قابلیت تنظیم اجزای صندلی بازی

یکی دیگر از مواردی که در بهترین صندلی گیمینگ قابل تنظیم است، شیب صندلی است. این محصولات می‌توانند میزان بیشتری نسبت به صندلی‌های اداری خوابانده شوند؛ به‌گونه‌ای که برخی از آن‌ها تا ۷۰ درجه نیز می‌توانند از محور اصلی خود فاصله بگیرند.

دسته‌بندی «تنظیم»ها تنها به تنظیم زاویه و ارتفاع ختم نمی‌شود، بلکه شما باید هنگام انتخاب بهترین صندلی مخصوص بازی، به نشیمن چرخشی آن نیز توجه کنید. چراکه با وجود قابلیت چرخش در ناحیۀ نشیمنگاه صندلی می‌توانید دسترسی کامل به ماوس و کیبورد خود داشته باشید.

اگر تصور می‌کنید که تنها تعداد محدودی از این قابلیت‌ها برای انتخاب صندلی گیمینگ مناسب کفایت می‌کنند، به شما پیشنهاد می‌کنیم به کمی پرس‌وجو و خواندن تجارب گوناگون گیمرها از انواع صندلی‌های باکیفیت و استاندارد در برابر بی‌کیفیت بپردازید.

حداقل و حداکثر ارتفاع صندلی گیمینگ

به نظر شما این ویژگی از چه نظر حائز اهمیت است؟ شاید ساده‌ترین پاسخی که بتوان به این پرسش داد، تفاوت قد در گیمرها باشد.

برای بررسی مبسوط‌تر به شما پیشنهاد می‌کنیم که ابتدا موارد استفادۀ خود را از بهترین صندلی گیمینگ مشخص کنید. چراکه اگر بخواهید برای کنسول از آن استفاده کنید، باید صندلی شما بیشتر به طرف بالا متمایل باشد تا بتواند تجربه‌ای غنی از گیم را در اختیارتان قرار دهد.

حداقل و حداکثر ارتفاع صندلی گیمینگ

صندلی گیمینگ مناسب «PC» با «کنسول بازی» متفاوت است. این تفاوت به شیوۀ صحیح نشستن روبه‌روی PC بازمی‌گردد. هنگامی‌که شما در مقابل یک سیستم کامپیوتری می‌نشینید، ارتفاع صندلی باید طوری باشد که چشم‌هایتان به‌صورت مستقیم تنها کمی از مرکز مانیتور بالاتر باشد، در غیر این صورت ممکن است دچار خستگی مفرط چشمی بشوید.

همچنین، هنگامی‌که قرار است از ماوس و کیبورد برای بازی استفاده کنید، بهتر است دسترسی شما به آن‌ها راحت و بدون محدودیت باشد و جایگاه دست‌هایتان طوری تنظیم شود که به تمام عوامل دخیل در روند بازی احاطۀ کامل داشته باشید.

محبوب‌ترین صندلی گیمینگ

جنس فریم کفی و پشتی

بخش بزرگی از بار استحکامی یک صندلی بازی، بر دوش اسکلت آن است. به این اسکلت اصطلاحا فریم‌های کفی و پشتی می‌گویند که معمولا از جنس فلزهای مقاومی هستند که به‌مرور زمان و با استفادۀ مداوم دچار آسیب و بدفرمی نمی‌شوند.

همچنین، ممکن است محصولی را پیدا کنید که فریم آن ترکیبی از پلاستیک‌های فشردۀ مقاوم به همراه فلز باشند. به‌هرحال در انتخاب نوع فریم بهترین صندلی گیمینگ، علاوه‌بر استحکام، به وزن آن نیز توجه کنید. اسکلت تمام‌فلز در کنار مقاومت بالا، وزن قابل‌توجهی نیز دارد و در مقابل فریم‌های ترکیبی از پلاستیک و فلز می‌توانند وزن کم‌تری داشته باشند.

جنس کفی و پشتی

در بسیاری از صندلی‌های مخصوص بازی برای کفی، پشتی و بالشتک‌های کمر و گردن از جنس «وینیل» و طرح چرم ضد تعریق و تنفسی استفاده می‌کنند و برای ایجاد گردش هوا بین بدن و صندلی، توری‌های مخصوص را در ساختار آن جای‌گذاری می‌کنند.

شاید به محصولاتی از قبیل ترکیب «پلی‌اورتان» و «فوم سرد» هم برخورد کرده باشید؛ این جنس‌ها می‌توانند راحتی شخص گیمر را تضمین کنند.

جنس کفی و پشتی صندلی مخصوص بازی

گفتنی است، بهترین صندلی گیمینگ دارای رویه‌های ضد حساسیت است که در صورت لزوم، می‌توانید این نوع را تهیه کنید. به‌طورکلی، جنس پشتی و کفی باید باکیفیت و بادوام باشند تا علاوه‌بر راحتی شما، از طول عمر زیادی بهره ببرند.

کیفیت و جنس دسته و روکش دسته

در بسیاری از صندلی‌های گیمینگ جنس روکش دسته همانند رویۀ پشتی و بالشتک‌ها است، اما در موارد اندکی ممکن است از دو جنس متفاوت برای این‌ها استفاده کنند. به‌طورکلی، بهتر است برای تهیه بهترین صندلی گیمینگ، به آن توجه شود.

رویه‌ها معمولا از جنس چرم مصنوعی مرغوب تولید می‌شوند و در برخی از موارد حاوی «وینیل کربن» و «PU» نیز هستند. این پلیمر، ضدآب و ضد حریق بوده و به علت ماندگاری و مقاومت بسیار بالایی که دارد، می‌تواند تناسب بسیاری با استفاده‌های مداوم و درازمدت داشته باشد.

کیفیت پایه و چرخ‌ها؛ عاملی مهم در انتخاب بهترین صندلی گیمینگ

پایه و چرخ‌ها عضوی جدایی‌ناپذیر از عوامل مهم و موثر در انتخاب بهترین صندلی بازی هستند. اگر پایۀ یک صندلی گیمینگ سست و شکننده باشد، ممکن است گیمر هنگام بروز هیجان به آن آسیب بزند و خود نیز دچار مشکل شود.

همچنین، چرخ‌های صندلی باید به‌گونه‌ای تولید شده باشند که به‌راحتی و با هر تکان، صندلی را جابه‌جا نکنند و باعث ایجاد اختلال در تمرکز گیمر نشوند. این پایه و چرخ‌ها در دو جنس مرسوم فلزی و پلاستیکی تولید و به بازار عرضه می‌شوند.

کیفیت پایه و چرخ‌ها

در صندلی‌های مخصوص بازی متفرقه و ارزان‌قیمت، شاهد جنس‌های بی‌کیفت‌تری هستیم. ازاین‌رو، اگر می‌خواهید بهترین صندلی گیمینگ را خریداری کنید، محصولتان را از یک برند معتبر تهیه کنید. البته همیشه گران‌بودن، به‌معنی بهترین بودن نیست و باید به نیازهای خود هم توجه کنید.

قفل تنظیمات

با این ویژگی دیگر نیاز نیست نگران به‌هم‌ریختن تنظیمات پیشین صندلی مخصوص بازی خود باشید؛ چراکه به‌راحتی می‌توانید تمام موارد اعمال‌شده را قفل کنید و تا استفاده‌های بعدی آن را تغییر ندهید.

بهترین مارک صندلی گیمینگ

بر اساس بررسی ما در «بیگ سرچ»، برندهای «ریزر» (Razer)، «دی ایکس ریسر» (DXRacer)، «سکرت‌لب» (Secretlab)، «کولر مستر» (Cooler Master)، «هرمان‌میلر» (Herman Miller)، «کورسیر» (Corsair) و «لاجیتک» (Logitech) جزو تولیدکنندگانی هستند که بهترین صندلی گیمینگ دنیا را تولید می‌کنند.

متاسفانه برخی از صندلی‌های گیمینگ که توسط بهترین برندهای جهان تولید و عرضه می‌شوند، در بازار ایران موجود نیستند. به همین علت، سعی کنید از هر برندی این محصول را خریداری نکنید؛ چراکه صندلی مخصوص بازی با سلامتی شما ارتباط مستقیمی دارد.

بهترین صندلی گیمینگ

۱. صندلی گیمینگ ریزر (Razer)

صندلی گیمینگ ریزر (Razer)؛ بهترین برند جهان

اگر گیمر باشید، حتما نام این برند به گوشتان خورده است. «ریزر» جزو برندهای قدرتمند در زمینه تولید لوازم و سخت‌افزار بازی در دنیا است. صندلی‌های گیمینگ «Razer» از متریال مرغوب و درجه یک ساخته شده و همین امر سبب افزایش طول عمر آن‌ها می‌شود.

طراحی ارگونومیک صندلی‌های بازی این برند آمریکایی، موجب می‌شود تا در نشستن‌های طولانی‌مدت دچار خستگی نشوید و همچنین، اجزای قابل تنظیم آن به شما کمک می‌کند تا مطابق با نیازتان صندلی را تنظیم کنید.

رنگ‌های متنوع صندلی گیمینگ ریزر انواع سلیقه‌ها را پوشش می‌دهد. از طرح‌های دخترانه و فانتزی گرفته تا کلاسیک، همگی در صندلی‌های مخصوص بازی این کمپانی آمریکایی به چشم می‌خورند. اگر شما هم به دنبال بهترین صندلی گیمینگ خارجی هستید، این برند را در اولویت قرار دهید.

مشخصات
جنس فوم: سرد
جنس چرخ‌ها: فلز، پلاستیک، PU
ویژگی تنظیم ارتفاع و دسته: دارد
جنس روکش پشت و کف صندلی: چرم، چرم مصنوعی
جنس فریم: چوب، آلومینیوم، پلاستیک، فلز، استیل و چرم
جنس دسته: فلز، پلاستیک، پلی‌پروپیلن، ABS و پلی‌آمید

پرفروش‌ترین صندلی ریزر

۲. صندلی گیمینگ دی ایکس ریسر (DXRacer)

صندلی گیمینگ دی ایکس ریسر (DXRacer)؛ باکیفیت و بادوام

این برند آمریکایی در سال ۲۰۰۳ فعالیت خود را با تولید صندلی‌های مسابقه‌ای آغاز کرد و در چند سال اخیر جزو شرکت‌هایی بوده که بهترین صندلی گیمینگ جهان را به بازار عرضه کرده است. تا زمان نگارش این مطلب، صندلی‌های گیمینگ دی ایکس ریسر در ۴ سِری مختلف تولید می‌شوند که در قسمت زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

سری FORMULA: اولین صندلی بازی که به جهان معرفی شد، اکنون با تغییراتی بازگشته و بسیار بهتر از قبل است.

سری AIR: اولین صندلی بازی «Mesh» با ویژگی‌های زیبایی‌شناسی و ارگونومیک که به‌طور خاص برای گیمرها ساخته شده است.

سری CRAFT: ترکیب کارهای دستی تخصصی و تکنولوژی پیشرفته برای نهایت راحتی گیمر

سری MASTER: قابلیت‌های سفارشی برای راحتی بیشتر

کیفیت کلیه اجزای صندلی بازی «DXRacer»، از روکش گرفته تا چرخ‌ها، همگی فوق‌العاده هستند و به افرادی توصیه می‌شود که می‌خواهند بهترین صندلی گیمینگ را برای خود تهیه کنند.

مشخصات
جنس فوم: سرد
جنس چرخ‌ها: فلز، پلاستیک، PU
ویژگی تنظیم ارتفاع و دسته: دارد
جنس روکش پشت و کف صندلی: چرم، چرم مصنوعی
جنس فریم: چوب، آلومینیوم، پلاستیک، فلز، استیل و چرم
جنس دسته: فلز، پلاستیک، پلی‌پروپیلن، ABS و پلی‌آمید

پرفروش‌ترین مدل DXRacer

۳. صندلی گیمینگ کولر مستر (Cooler Master)

صندلی گیمینگ کولر مستر (Cooler Master)؛ مناسب گیمرهای حرفه‌ای

صندلی گیمینگ «کولر مستر» یکی از محصولات محبوب در دنیای بازی‌های ویدیویی است و با طراحی اختصاصی، برای بازیکنان حرفه‌ای و علاقه‌مندان به بازی‌های طولانی طراحی شده است. قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه، پشتی بلند و قابل تنظیم و طراحی شیک این محصول، می‌تواند تجربه بازی شما را به سطحی بالاتر از قبل ببرد.

یکی از ویژگی‌های مهم صندلی بازی «Cooler Master»، بالابرنده پا است که جهت تخلیه فشار از پا و بهبود جریان خون کاربرد دارد.

همچنین، این صندلی توسط فوم با کیفیت ساخته شده که به دلیل داشتن میزان نفوذپذیری بالا و عدم ایجاد احساس گرما، برای بازیکنانی که در فصل گرما به بازی مشغول هستند، بسیار مناسب است.

این صندلی‌ها به علت استفاده از مواد باکیفیت، دوام بالایی دارند و به دلیل داشتن طراحی مناسب نیز، برای جلوگیری از درد در ناحیه گردن، شانه و کمر، به گیمرها کمک می‌کند تا بازی خود را برای مدت طولانی انجام دهند. به‌طورکلی، کولر مستر برای بازیکنانی که قصد خرید بهترین صندلی گیمینگ را دارند، جزو بهترین انتخاب‌ها است.

ویژگی‌ها
جنس فوم: معمولی و سرد
جنس روکش: چرم مصنوعی، پلاستیک فشرده و پارچه
جنس فریم کفی و پشتی: استیل، پلاستیک و آلومینیوم
جنس دسته: پلاستیک، آلومینیوم و پلی‌پروپیلن
جنس پایه‌ها: استیل، آلومینیوم و آهن
امکان تنظیم ارتفاع، پشتی گردن و زاویه قرارگیری دسته

پرفروش‌ترین صندلی کولر مستر

۴. صندلی گیمینگ هویت (Havit)

صندلی گیمینگ هویت (Havit) با کیفیت عالی

صندلی مخصوص بازی هویت، یکی از محبوب‌ترین و بهترین صندلی‌های گیمینگ در بازار است. این صندلی به‌طور اختصاصی برای بازیکنان و همچنین کاربرانی که برای مدت طولانی در جلوی کامپیوتر می‌نشینند، طراحی شده است.

از ویژگی‌های بهترین صندلی گیمینگ «هویت» می‌توان به پشتی قابل تنظیم، پد پشتی برای حمایت از کمر، پد نشیمن برای حمایت از پاها، ارتفاع قابل تنظیم، چرخ‌های روان و طراحی زیبا اشاره کرد.

ویژگی‌ها
جنس فوم: گرم و معمولی
جنس روکش کفی و پشتی: چرم و چرم مصنوعی
جنس پایه: آلومینیوم، استیل، پلاستیک و آهن
جنس چرخ: پلاستیک و فلز
نوع پشتی گردن: جدا

پرفروش‌ترین صندلی هویت

۵. صندلی گیم ام اس آی (MSI)

صندلی گیم ام اس آی (MSI)

این صندلی بازی توسط کمپانی تایوانی «MSI» ساخته شده و با کیفیت فوق‌العاده‌ای روانه بازار شده است. «ام‌اس‌آی» که یکی از بهترین تولیدکنندگان کامپیوتر و تجهیزات جانبی است، مدل‌های متنوعی از صندلی مخصوص بازی دارد و قیمت آن‌ها نیز مناسب می‌باشند؛ البته تنوع آن مانند ریزر، دی ایکس ریسر و… نیست.

از ویژگی‌های بهترین صندلی گیمینگ ام‌اس‌آی می‌توان به پشتیبانی از وزن بالا، روکش باکیفیت و بادوام، نشیمنگاه پهن و عمیق، پشتی سر قابل تنظیم و بالشتک کمری راحتی اشاره کرد.

اگر گیمر حرفه‌ای هستید و بودجه کافی نیز دارید، توصیه ما یکی از صندلی‌های گیمینگ برندهای بالا است؛ چراکه شرکت‌های خوب کمی در بازار ایران حضور دارند.

ویژگی‌ها
جنس فوم: گرم و سرد
جنس روکش کف و پشت: چرم، چرم مصنوعی، پارچه
جنس پایه: آلومینیوم، استیل، فلز
مجهز به پایه قابل تنظیم
نوع پشتی گردن: جدا و پیوسته

پرفروش‌ترین صندلی MSI

۶. صندلی مخصوص بازی آرکانو (Arkano)

صندلی مخصوص بازی آرکانو (Arkano)

برند ایرانی «آرکانو» در زمینه ساخت مبلمان اداری بیش از ۱۵ سال سابقه دارد و در چند سال اخیر توانسته جزو محبوب‌ترین برندهای صندلی اداری بازار ایران باشد. آرکانو در کنار محصولات خود، چند مدل صندلی گیمینگ تولید کرده که علاوه‌بر قیمت مناسب نسبت به رقبا، دارای کیفیت خوبی نیز است.

طراحی ارگونومیک، استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه، قیمت مقرون‌به‌صرفه و گارانتی معتبر، جزو نقاط مثبت بهترین صندلی گیمینگ آرکانو است.

ویژگی‌ها
جنس فوم: سرد، گرم و معمولی
جنس روکش کفی و پشتی: چرم مصنوعی، پارچه و چرم طبیعی
قابلیت تنظیم پشتی و ارتفاع: دارد
دارای پایه قابل تنظیم و ضد لغزش
پشتیبانی از افراد سنگین‌وزن و قدبلند
دارای مکانیزم چندمنظوره کنترل شیب و زاویه تکیه‌گاه

پرفروش‌ترین مدل آرکانو

۷. صندلی بازی میزیمو (Mizimo)

صندلی بازی ایرانی میزیمو (Mizimo) با قیمت مناسب

این محصول برای گیمرهایی مناسب است که می‌خواهند بهترین صندلی گیمینگ را با قیمت ارزان‌تری تهیه کنند. شاید کیفیت این صندلی بازی پایین‌تر از برندهای معتبر حال حاضر دنیا باشد، اما با توجه به قیمت پایین آن ارزش خرید دارد.

به‌طورکلی، اگر به مدت طولانی از کنسول و کامپیوتر شخصی برای بازی‌های ویدیویی استفاده می‌کنید، استفاده از یک صندلی گیمینگ خوب برایتان ضروری است. از ویژگی‌های بارز این محصول می‌توان به دسته قابل تنظیم در سه ارتفاع متفاوت، بالشتک پشت سری و پشت کمری طبی و قیمت مناسب اشاره کرد.

ویژگی‌ها
جنس فوم: گرم و معمولی
جنس روکش: چرم مصنوعی، چرم
جنس فریم کفی و پشتی: چوب
جنس چرخ: پلاستیک، فلز
جنس دسته: فلز، پلاستیک
جنس روکش دسته: چرم مصنوعی، پلاستیک

پرفروش‌ترین مدل میزیمو

۸. صندلی بازی میشن (Meetion)

صندلی بازی میشن (Meetion)؛ ارزان و با کیفیت

«میشن» (Meetion) برندی چینی است که جزو تولیدکنندگان حرفه‌ای لوازم جانبی بازی و رایانه به‌حساب می‌آید. کیفیت صندلی‌های گیمینگ این شرکت خوب است و در بازار ایران فروش نسبتا خوبی هم دارد.

صندلی‌های «میشن» برای افرادی که ساعات طولانی را پشت سیستم و روی صندلی می‌گذرانند، بسیار مناسب است. ظاهر زیبا، استحکام زیاد، مقاومت بالا در برابر پارگی و پوسیدگی و… جزو نقاط مثبت بهترین صندلی گیمینگ این شرکت محسوب می‌شود.

ویژگی‌ها
جنس فوم: سرد
جنس روکش پشتی و کفی: چرم مصنوعی
جنس فریم کفی: پلاستیک، آهن و استیل
جنس چرخ‌ها: پلاستیک و فلز
جنس دسته‌ها: فلز و پلاستیک

پرفروش‌ترین صندلی میشن

سوالات متداول درباره خرید صندلی گیمینگ

برای تهیه بهترین صندلی گیمینگ به نکاتی توجه کنیم؟

برند، کیفیت ساخت، طراحی ارگونومیک، ابعاد، حداکثر وزن قابل تحمل، جنس روکش پشتی و کفی، جنس و کیفیت دسته، قابلیت تنظیم، حداقل و حداکثر ارتفاع، جنس فریم‌های کفی و پشتی، کیفیت چرخ‌ها و… در انتخاب این محصول تاثیرگذارند.

قیمت صندلی‌های گیمینگ حدودا چقدر است؟

قیمت این محصول حدودا بین ۵ میلیون الی ۱۰۰ میلیون تومان است.

صندلی گیمینگ ایرانی بهتر است یا خارجی؟

اگر با قیمت صندلی بازی خارجی مشکلی ندارید، توصیه ما برند خارجی است. البته تمامی برندهای خارجی، بهترین صندلی گیمینگ را به بازار عرضه نمی‌کنند. بنابراین در انتخاب آن‌ها نیز دقت به خرج دهید.

نوبت شما

در این راهنمای خرید از سایت «بیگ سرچ»، سعی کردیم به نکاتی اشاره کنیم که در خرید یک صندلی مخصوص بازی خوب به شما کمک کند. حالا نوبت شماست! به‌نظرتان برای خرید بهترین صندلی گیمینگ باید به چه نکاتی توجه کرد؟

Promotion
پرفروش‌ترین صندلی‌های گیمینگ در بازارمشاهده محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *