منوی دسته بندی

قالب پاورپوینت حرفه ای [دانلود 24 تم آماده]

همان‌طور که می‌دانید، این روزها با توجه به کمبود زمان و نداشتن تخصص بالا در طراحی قالب پاورپوینت حرفه ای، استفاده از قالب‌های آماده پاورپوینت رواج زیادی پیدا کرده است. این کار تا حدود زیادی به دانشجویان، سخنرانان و افرادی که قصد ارائه از طریق نرم‌افزار پاورپوینت (Powerpoint) دارند، کمک می‌کند و حتی سبب افزایش بهره‌وری آن‌ها نیز می‌گردد. به‌این‌علت که زمان موردنیاز جهت طراحی قالب را صرف پژوهش، آماده‌سازی و نحوه ارائه می‌کنند. اگر شما هم قصد دانلود تم پاورپوینت حرفه ای دارید، ما در این بخش فهرستی از بهترین تم‌های پاورپوینت را برایتان آماده کرده‌ایم.

راهنمای مطالعه نمایش

راهنمای انتخاب بهترین قالب پاورپوینت

تناسب قالب با موضوع ارائه

یکی از مهم‌ترین گام‌های انتخاب تم پاورپوینت مناسب، توجه به موضوع ارائه است. آیا موضوع شما درسی است؟ آیا رسمی است یا نیمه‌رسمی؟ قصد ارائه برای چه رده سنی را دارید؟ مخاطبین شما خانم هستند یا آقا؟ برای مثال: در یک جلسه رسمی نمی‌توان از رنگ‌های جیغ و تند استفاده نمود. همچنین، برای آموزش به کودکان نیز نمی‌توان از تم‌های پاورپوینت رسمی و خشک استفاده کرد. پاسخ به این سوالات به شما کمک می‌کند تا بتوانید یک قالب پاورپوینت حرفه ای و مناسب انتخاب نمایید.

تعداد اسلایدها

برای مشخص کردن تعداد اسلایدها بهتر است به موضوع، زمان مشخص‌شده جهت سخنرانی و محیط ارائه توجه نمایید. برای مثال اگر موضوع شما علمی است و محدودیت زمان زیادی وجود ندارد، احتمال دارد تعداد اسلایدهای پاورپوینت شما کمی زیاد شود.

دقت نمایید که تعداد اسلایدهای زیاد، مخاطبین را خسته کرده و توجهشان را نسبت به ارائه شما کم می‌کند.

متحرک و انیمیشن‌سازی عناصر

یکی دیگر از ویژگی‌های قالب پاورپوینت حرفه ای، مناسب بودن انیمیشن‌های آن است. برای مثال: جهت ارائه در یک جلسه رسمی، بهتر است از انیمیشن‌سازی بیش‌ازحد المان‌ها استفاده نکنید. فرض کنید مخاطبین برای مشاهده عنوان یا یک تصویر، باید چند ثانیه صبر کنند. هرچقدر محتوای شما عالی و مفید باشد، اگر این کار بیش‌ازحد انجام شود، مخاطب را آزار داده و درنتیجه پاورپوینت شما از حالت حرفه ای خود خارج می‌شود.

رنگ اسلاید‌ها

توجه به رنگ اسلایدها، یکی از نکات موفقیت‌آمیز در ارائه است. جنسیت، سن، محیط و موضوع ارائه را بررسی کرده و در انتها رنگ پاورپوینت خود را مشخص کنید. برای مثال: اگر موضوع سخنرانی شما درباره «عشق» است، می‌توانید از رنگ قرمز استفاده کنید. اما اگر موضوع شما پزشکی بوده و قصد دارید در یک فضای علمی به سخنرانی بپردازید، بهتر است از رنگ‌های رسمی و نیمه‌رسمی استفاده کنید.

قالب پاورپوینت آماده یا سفارشی؟

همان‌گونه که می‌دانید نرم‌افزار پاورپوینت، تعدادی تمپلیت آماده و پیش‌فرض دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده نمایید. سوالی که پیش می‌آید، این است که از قالب آماده و پیش‌فرض پاورپوینت استفاده کنیم یا سفارشی؟ می‌توان گفت پاسخِ این سوال به سلیقه شما بستگی دارد. شما می‌توانید از تم پاورپوینت آماده موجود در نرم‌افزار استفاده کنید و ارائه خوبی هم داشته باشید، اما برخی افراد قصد دارند متناسب با موضوعی که دارند تم پاورپوینت سفارشی و مرتبط طراحی کنند تا ارائه بهتر و حرفه‌ای‌تری را تجربه نمایند.

قالب پاورپوینت حرفه ای

1. قالب پاورپوینت حرفه ای شرکتی

قالب پاورپوینت حرفه ای شرکتی با 48 اسلاید آماده

 

این تم یکی از بهترین گزینه‌ها برای ارائه‌کنندگان و سخنرانان حرفه‌ای است. برخلاف نام این قالب، اسلایدها به شکلی طراحی شده‌اند که می‌توان در کلیه محیط‌ها از آن استفاده نمود. قالب پاورپوینت حرفه ای شرکتی دارای 48 اسلاید آماده و بسیار زیبا است که برای موضوعات تکنولوژی و فناوری، درسی، علمی، فروش و شرکتی مناسب است.

ویژگی‌ها
تعداد اسلاید: 48
نوع فایل: PPTX
قابلیت ویرایش: دارد
سایز اسلاید: 16:9
حجم فایل: 2.8 مگابایت

مشاهده تصاویر بیشتر و دانلود

 

 

2. قالب پاورپوینت حرفه ای روانشناسی

قالب پاورپوینت حرفه ای روانشناسی مناسب سخنرانی درباره روان شناختی و روانشناسی

 

این قالب آماده پاورپوینت، برای افرادی مناسب است که قصد ارائه در زمینه روانشناسی یا سایکولوژی (Psychology) دارند. تمپلیت آماده فوق کاملا متحرک بوده و از 33 اسلاید آماده و از پیش طراحی‌شده، تشکیل شده است. به عبارتی، شما با دانلود این تم پاورپوینت آماده، دیگر نیاز به طراحی و ساخت پاورپوینت ندارید.

در طراحی اسلاید‌های این تمپلیت از المان و عناصر روانشناسی استفاده شده و کاملا اصولی طراحی شده است. اگر شما هم به دنبال قالب پاورپوینت حرفه ای روانشناسی هستید، این تم می‌تواند برایتان مناسب باشد. گفتنی است، این قالب برای ارائه پایان نامه نیز کاربرد دارد.

ویژگی‌ها
تعداد اسلاید: 33
نوع فایل: PPTX
قابلیت ویرایش: دارد
سایز اسلاید: 16:9
حجم فایل: 11 مگابایت
اسلایدهای متحرک: دارد (تمامی اسلایدها)

مشاهده تصاویر بیشتر و دانلود

 

 

3. قالب پاورپوینت حرفه ای پزشکی

قالب پاورپوینت حرفه ای پزشکی دارای 30 اسلاید است و برای سخنرانی در زمینه پزشکی مناسب است.

 

این تم پاورپوینت پزشکی از 30 اسلاید آماده و منحصربه‌فرد بهره می‌برد؛ و شما را از صرف زمان برای ساخت قالب پاورپوینت بی‌نیاز خواهد کرد. تمامی اسلایدهای این تم آماده پاورپوینت، دارای المان‌های پزشکی بوده و برای سخنرانی در زمینه پزشکی بسیار مناسب است. پزشکان، پژوهشگران، محققان، دانشجویان رشته پزشکی و… برای یک ارائه فوق‌العاده، می‌توانند از این قالب پاورپوینت حرفه ای پزشکی استفاده کنند.

ویژگی‌ها
تعداد اسلاید: 30
نوع فایل: PPTX
قابلیت ویرایش: دارد
سایز اسلاید: 16:9
حجم فایل: 1 مگابایت
اسلایدهای متحرک: دارد (تمامی اسلایدها)
دارای بیش از ۱۳۵ آیکن زیبا

مشاهده تصاویر بیشتر و دانلود

 

 

4. قالب پاورپوینت پایان نامه

قالب پاورپوینت پایان نامه، مناسب برای جلسه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری است.

 

همان‌طور که می‌دانید یکی از دغدغه‌های اصلی دانشجویان، جلسه دفاع از پایان نامه بوده و اگر آن روز به خوبی پیش برود، موجب خوشحالی دانشجو می‌گردد. طی بررسی‌های انجام‌شده، اهمیت قالب پاورپوینت پایان نامه در این جلسه بسیار بالا بوده و حتی امکان دارد نظر داوران و اساتید را تغییر دهد.

اگر شما برای محتوا و نحوه ارائه پایان نامه زحمات زیادی کشیده باشید؛ اما در یک قالب پاورپوینت نامناسب ارائه‌تان را انجام دهید، امکان دارد نظر مخاطبین را به خود جلب نکنید. پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد دانلود تم پاورپوینت پایان نامه دارید، از قالب‌های حرفه‌ای و به‌روز استفاده نمایید. این تمپلیت متحرک با رنگ و اسلایدهای مناسب می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

ویژگی‌ها
تعداد اسلاید: 30
نوع فایل: PPTX
قابلیت ویرایش: دارد
سایز اسلاید: 16:9
حجم فایل: 1/5 مگابایت
اسلایدهای متحرک: دارد (تمامی اسلایدها)
شامل بیش از ۸۰ آیکن آماده

مشاهده تصاویر بیشتر و دانلود

 

 

5. تم پاورپوینت گرافیکی زیبا
دانلود قالب پاورپوینت گرافیکی زیبا؛ طراحی شده با ترکیبی از رنگ های بنفش، آبی و قرمز

 

این تم پاورپوینت که مشاهده می‌کنید، یکی از زیباترین و حرفه‌ای‌ترین تم‌های آماده پاورپوینت است. قالب فوق دارای 47 اسلاید شیک و زیبا است و ترکیب رنگ آن نیز موجب می‌شود مخاطبین، از سخنرانی و ارائه شما لذت ببرند. گفتنی است، ویرایش اسلایدها به راحتی امکان‌پذیر بوده و با کشیدن و رها کردن ماوس می‌توانید کلیه عناصر استفاده شده در این قالب را تغییر دهید.

فقط کافی است محتوای خود را کپی کرده و در هرجای اسلاید که مایل هستید، آن را قرار دهید. چنانچه قصد دانلود قالب پاورپوینت حرفه ای دارید، این تمپیلیت آماده و زیبا می‌تواند برایتان مناسب باشد. همچنین، اگر به تعداد اسلایدهای این تم پاورپوینت آماده توجه نمایید، متوجه خواهید شد که طراحی چنین قالبی، ساعت‌ها و یا حتی روزها زمان می‌برد.

ویژگی‌ها
تعداد اسلاید: 47
نوع فایل: PPTX
قابلیت ویرایش: دارد
سایز اسلاید: ۱۶:۹
حجم فایل: 4/3 مگابایت
دارای جداول و نمودار آماده

مشاهده تصاویر بیشتر و دانلود

 

مشاهده
بهترین پرزنتر بی‌سیم برای ارائه کدام است؟ [5 برند خوب]

 

6. قالب پاورپوینت متحرک

قالب پاورپوینت متحرک با 29 اسلاید آماده یکی از بهترین تم‌های پاورپوینت متحرک در ایران است.

 

این تم پاورپوینت متحرک با ترکیب رنگ‌های زیبا و شیک طراحی شده و شامل 29 اسلاید است. لازم به ذکر است، اسلاید و المان‌های این قالب پاورپوینت به‌گونه‌ای متحرک‌سازی شده تا برای مخاطبین آزاردهنده نباشد.

همچنین، اصول و قواعد یک قالب پاورپوینت حرفه ای در ساخت این تمپلیت متحرک رعایت شده است تا بتوانید بهترین نتیجه را از سخنرانی خود دریافت نمایید. با توجه به نوع طراحی، شما می‌توانید در کلیه ارائه‌ها از قالب پاورپوینت متحرک استفاده نمایید.

ویژگی‌ها
تعداد اسلاید: 29
نوع فایل: PPTX
قابلیت ویرایش: دارد
سایز اسلاید: ۱۶:۹
حجم فایل: 1/7 مگابایت
دارای جداول آماده
اسلایدهای متحرک: دارد (تمامی اسلایدها)

مشاهده تصاویر بیشتر و دانلود

 

 

7. قالب پاورپوینت حرفه ای اقتصاد و حسابداری
قالب پاورپوینت حرفه ای اقتصاد و حسابداری

 

قالب آماده پاورپوینت مالی، برای ارائه در زمینه اقتصاد، مدیریت مالی، حسابداری و… کاربرد دارد. یک تم کاربردی و حرفه ای که از 44 اسلاید زیبا بهره می‌برد. از دیگر ویژگی‌های این قالب پاورپوینت حرفه ای، می‌توان به ۲۰ اینفوگرافی آماده، ۸۰ آیکن متفاوت، امکان ویرایش تمامی اسلایدها، جداول و نمودار آماده اشاره نمود.

ویژگی‌ها
تعداد اسلاید: 44
نوع فایل: PPTX
قابلیت ویرایش: دارد
سایز اسلاید: ۱۶:۹
حجم فایل: 3/5 مگابایت

مشاهده تصاویر بیشتر و دانلود

 

 

8. تم پاورپوینت سه بعدی متحرک

قالب پاورپوینت سه بعدی متحرک و زیبا

 

در طراحی قالب پاورپوینت سه بعدی متحرک، از المان‌های زیبای «3D» استفاده شده است که یک سبک مدرن در سخنرانی‌ها به شمار می‌رود. همچنین، رنگ‌های زیبا و ملایم بکار رفته در این تم پاورپوینت سه بعدی، سبب شده تا زیبایی این قالب دوچندان شود.

این تمپلیت آماده با سبک و طراحی نوینی که دارد، برای موضوعات مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرد. اگر شما هم قصد دانلود قالب پاورپوینت حرفه ای سه بُعدی دارید، این قالب می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد.

ویژگی‌ها
تعداد اسلاید: 47
نوع فایل: PPTX
قابلیت ویرایش: دارد
سایز اسلاید: ۱۶:۹
حجم فایل: 19/2 مگابایت
اسلایدهای متحرک: دارد (تمامی اسلایدها)

مشاهده تصاویر بیشتر و دانلود

 

 

9. قالب پاورپوینت ساده و شیک

تم پاورپوینت ساده و شیک، با ترکیب رنگ قرمز و طوسی طراحی شده است.

 

اگر فرصت کافی جهت ساخت پاورپوینت ندارید و قصد دارید یک قالب پاورپوینت ساده و شیک برای سخنرانی خود دانلود نمایید، این تم پاورپوینت حرفه ای می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد. همان‌گونه که پیش‌تر گفته شد، در برخی از محیط‌ها نمی‌توان از قالب‌های پاورپوینت غیررسمی و کودکانه استفاده نمود.

به عبارتی، بهتر است برای تأثیرگذاری بهتر، از یک تم پاورپوینت ساده و زیبا استفاده نمایید. رنگ‌های استفاده‌شده در این اسلایدها بسیار جذاب بوده و همچنین انرژی خوبی را به مخاطبین منتقل خواهد کرد.

ویژگی‌ها
تعداد اسلاید: 33
نوع فایل: PPTX
قابلیت ویرایش: دارد
سایز اسلاید: ۱۶:۹
حجم فایل: 2/4 مگابایت
شامل بیش از ۱۳۵ آیکن زیبا و قابل تنظیم

مشاهده تصاویر بیشتر و دانلود

 

 

10. قالب پاورپوینت گزارش عملکرد

 قالب پاورپوینت گزارش عملکرد با 29 اسلاید فوق العاده زیبا برای ارائه انواع گزارش

 

این تم پاورپوینت برای ارائه انواع گزارش، روند پیشرفت پروژه و… مناسب است. همان‌طور که در تصویر مشخص است، رنگ‌های به‌کاررفته در اسلایدها بسیار زیبا و دل‌نشین بوده و سبب می‌شود سخنرانی شما تاثیرگذارتر شود. شما می‌توانید تمامی عناصر و المان‌های این پاورپوینت را حذف کرده و توضیحات و اشکال موردنظر خودتان را جایگزین نمایید.

گفتنی است، در انتهای این فایل پاورپوینت، آیکن‌های متفاوتی برای استفاده شما قرار گرفته است. استفاده از این عناصر تنها با کشیدن و رها کردن ماوس امکان‌پذیر بوده و نیاز به هیچ‌گونه دانش خاصی جهت ساخت قالب پاورپوینت حرفه ای نخواهید داشت.

ویژگی‌ها
تعداد اسلاید: 29
نوع فایل: PPTX
قابلیت ویرایش: دارد
سایز اسلاید: ۱۶:۹
حجم فایل: 1/5 مگابایت
مناسب برای ارائه گزارش کار و عملکرد

مشاهده تصاویر بیشتر و دانلود

 

 

11. تم پاورپوینت بیت کوین (Bitcoin)

قالب پاورپوینت بیت کوین (Bitcoin)؛ مناسب برای سخنرانی در زمینه ارزهای دیجیتال

 

در چند سال اخیر ارزهای دیجیتال طرفداران زیادی پیدا کرده و همچنین تعداد آن‌ها هرروز رو به افزایش است. اما در این میان، پول دیجیتالی بیت کوین رتبه نخست را از آن خود کرده و حتی امروزه به یک تجارت تبدیل شده است.

تم پاورپوینت آماده بیت کوین با داشتن 57 اسلاید فوق‌العاده حرفه‌ای، برای افرادی مناسب است که قصد دارند در این زمینه سخنرانی کنند. اگر به تعداد اسلایدهای این قالب پاورپوینت حرفه ای توجه نمایید، متوجه خواهید شد که این تم بسیار کامل و منحصربه‌فرد است.

ویژگی‌ها
تعداد اسلاید: 57
نوع فایل: PPTX
قابلیت ویرایش: دارد
سایز اسلاید: ۱۶:۹
حجم فایل: 3/2 مگابایت
دارای بیش از ۲۸ اینفوگرافیک آماده
دارای جداول و نمودار آماده

مشاهده تصاویر بیشتر و دانلود

 

 

12. قالب پاورپوینت حرفه ای چشم پزشکی

قالب پاورپوینت چشم پزشکی با ۳۷ اسلاید آماده

 

الگو و پس‌زمینه‌های این تم پاورپوینت، کاملا پزشکی بوده و به‌صورت انحصاری درباره چشم طراحی شده است. اگر قصد سخنرانی در زمینه چشم پزشکی یا افتالمولوژی (Ophthalmology) دارید، قالب پاورپوینت چشم پزشکی با 37 اسلاید آماده و از پیش طراحی‌شده، می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

ویژگی‌ها
تعداد اسلاید: 37
نوع فایل: PPTX
قابلیت ویرایش: دارد
سایز اسلاید: ۱۶:۹
حجم فایل: 1/9 مگابایت
بیش از ۱۲ اینفوگرافیک آماده و قابل ویرایش
دارای جداول و نمودار آماده
مناسب پزشکان و دانشجویان رشته پزشکی

مشاهده تصاویر بیشتر و دانلود

 

 

13. قالب پاورپوینت حقوقی

قالب پاورپوینت حقوقی؛ مناسب دانشجویان رشته حقوق و وکلا

 

اگر سخنرانی و ارائه‌ای در زمینه حقوق داشته باشید و خودتان نیز در ساخت قالب پاورپوینت مهارت داشته باشید، برای ساخت چنین قالبی باید ساعت‌ها زمان صرف نمایید. یافتن تصاویر و المان‌های حقوقی، چینش اسلایدها، انتخاب فونت و بسیاری از موارد دیگر، نیازمند صرف زمان و حوصله است.

ازآنجاکه طراحی برخی از قالب‌های پاورپوینت دشوار و زمان‌بر است، پیشنهاد می‌شود از قالب پاورپوینت حرفه ای و آماده استفاده نمایید. فرض کنید چند روز مانده به سخنرانی و شما در حال تهیه و گردآوری مطالب ارائه هستید؛ در چنین مواقعی شروع به ساخت یک تم پاورپوینت سفارشی، می‌تواند شما را از کارهای دیگر عقب بیاندازد. ازاین‌رو، اگر قصد ارائه در این زمینه دارید و فرصت کافی نیز ندارید، پیشنهاد ما دانلود قالب پاورپوینت حقوقی است.

ویژگی‌ها
تعداد اسلاید: 29
نوع فایل: PPTX
قابلیت ویرایش: دارد
سایز اسلاید: ۱۶:۹
حجم فایل: 1/7 مگابایت
مناسب قضات، وکلا و دانشجویان رشته حقوق

مشاهده تصاویر بیشتر و دانلود

 

 

14. قالب پاورپوینت برای تدریس

قالب پاورپوینت برای تدریس و درس دادن

 

این تم پاورپوینت برای افرادی که قصد آموزش یا تدریس از طریق نرم‌افزار پاورپوینت را دارند، بسیار مناسب است. این تصویر که مشاهده می‌کنید، یکی از اسلایدهای داخلی این قالب آماده پاورپوینت است که متن‌های آماده در آن قرار داده شده است. شما می‌توانید به‌راحتی توضیحات خود را جایگزین این متون کرده و ارائه خود را به خوبی انجام دهید.

گفتنی است، 100% اسلایدها نظیر رنگ، متن، تصاویر، المان و عناصر به‌کاررفته در این قالب‌ها را می‌توانید حذف و ویرایش نمایید. همچنین، تعداد اسلایدها را می‌توانید با یک کلیک حذف و اضافه نمایید. چنانچه مدرس هستید و قصد دانلود قالب پاورپوینت حرفه ای برای تدریس دارید، این تم پاورپوینت درسی را مدنظر داشته باشید.

ویژگی‌ها
تعداد اسلاید: 28
نوع فایل: PPTX
قابلیت ویرایش: دارد
سایز اسلاید: ۱۶:۹
حجم فایل: 3/2 مگابایت
مناسب برای آموزش

مشاهده تصاویر بیشتر و دانلود

 

 

15. تم پاورپوینت حرفه ای بازاریابی
 قالب پاورپوینت بازاریابی (Marketing) با طراحی مینیمال

 

قالب پاورپوینت حرفه ای بازاریابی، برای ارائه با موضوعات بازاریابی و مارکتینگ (Marketing) طراحی شده است. البته شما می‌توانید از این الگو برای موضوعات مشابه در زمینه تکنولوژی هم استفاده نمایید. اسلایدهای این تم کاملا متحرک است و همین عامل، ارائه شما را جذاب‌تر خواهد کرد.

ویژگی‌ها
تعداد اسلاید: 29
نوع فایل: PPTX
قابلیت ویرایش: دارد
سایز اسلاید: ۱۶:۹
حجم فایل: 3/2 مگابایت
اسلایدهای متحرک: دارد (تمامی اسلایدها)

مشاهده تصاویر بیشتر و دانلود

 

 

16. قالب پاورپوینت مذهبی

تم پاورپوینت مذهبی؛ مناسب سخنرانی در زمینه دین و مذهب

این الگو یکی از زیباترین قالب‌های پاورپوینت مذهبی است که می‌تواند برای ارائه در زمینه مذهب، فرهنگ، دین و… مورد استفاده قرار گیرد. همچنین، این تم پاورپوینت مذهبی از 3 اسلاید آماده و بسیار زیبا بهره می‌برد.

ویژگی‌ها
تعداد اسلاید: 3
نوع فایل: PPTX
قابلیت ویرایش: دارد
سایز اسلاید: ۱۶:۹
حجم فایل: 2/7 مگابایت

مشاهده تصاویر بیشتر و دانلود

 

 

17.  تم پاورپوینت حرفه ای شهرسازی

 قالب پاورپوینت شهرسازی

 

قالب پاورپوینت حرفه ای شهرسازی با داشتن تعداد اسلایدهای بالا، جداول و اینفوگرافیک‌های آماده یکی از بهترین تم‌های آماده پاورپوینت است. البته این الگو برای موضوعات دیگر نیز قابل استفاده بوده و محدود به شهرسازی نیست. المان‌ها و تصاویر آماده این قالب، به شما کمک می‌کند تا در وقت خود صرفه‌جویی کرده و همچنین یک سخنرانی خوب را تجربه نمایید.

ویژگی‌ها
تعداد اسلاید: 37
نوع فایل: PPTX
قابلیت ویرایش: دارد
سایز اسلاید: ۱۶:۹
حجم فایل: 1/7 مگابایت

مشاهده تصاویر بیشتر و دانلود

 

 

18. قالب پاورپوینت تخته سیاه

قالب پاورپوینت آماده تخته سیاه

 

این تم پاورپوینت که مشاهده می‌کنید، برای دانش آموزان، دانشجویان و افرادی که قصد تدریس دارند، بسیار مناسب است. در طراحی قالب آماده پاورپوینت تخته سیاه، از پس‌زمینه مشکی و عناصر مشابه گچ استفاده شده تا شباهت بیشتری به تخته سیاه قدیمِ مدرسه داشته باشد. اگر قصد دانلود تم پاورپوینت حرفه ای دارید، این الگو می‌تواند برایتان مناسب باشد.

ویژگی‌ها
تعداد اسلاید: 29
نوع فایل: PPTX
قابلیت ویرایش: دارد
سایز اسلاید: ۱۶:۹
حجم فایل: 2/7 مگابایت
طراحی با پس زمینه بافت سیاه و آیکون های زیبا

مشاهده تصاویر بیشتر و دانلود

 

 

19. تم پاورپوینت خلاقیت

قالب پاورپوینت خلاقیت و ایده

 

تم پاورپوینت خلاقیت با یک طراحی مدرن و شیک، جزو محبوب‌ترین تم‌های پاورپوینت خلاقانه است. اگر موضوع سخنرانی شما درباره آموزش، خلاقیت، ایده و… است، این تمپلیت پاورپوینت حرفه ای گزینه خوبی برای شما است.

ویژگی‌ها
تعداد اسلاید: 37
نوع فایل: PPTX
قابلیت ویرایش: دارد
سایز اسلاید: ۱۶:۹
حجم فایل: 853 کیلوبایت
مناسب برای آموزش در محیط‌های علمی

مشاهده تصاویر بیشتر و دانلود

 

 

20. تم پاورپوینت آماده اداری

قالب پاورپوینت اداری

 

قالب پاورپوینت اداری متشکل از 27 اسلاید از پیش طراحی‌شده و زیبا است که برای سخنرانی در محیط‌های رسمی و نیمه‌رسمی گزینه‌ای ایده آل به شمار می‌آید. طراحی هر اسلاید در این الگو با یکدیگر متفاوت بوده و مخاطبین شما را خسته نخواهد کرد. همچنین، امکان حذف و ایجاد اسلایدها در آن به‌راحتی انجام‌پذیر است.

ویژگی‌ها
تعداد اسلاید: 27
نوع فایل: PPTX
قابلیت ویرایش: دارد
سایز اسلاید: ۱۶:۹
حجم فایل: 2.2 مگابایت

مشاهده تصاویر بیشتر و دانلود

 

مشاهده
بهترین ضبط کننده صدا در بازار [7 مارک خوب Voice Recorder]

 

21. قالب پاورپوینت ریاضی
دانلود قالب پاورپوینت ریاضی

 

تم پاورپوینت ریاضی دارای ۳۵ اسلاید مدرن و زیبا بوده و یکی از بهترین تم‌های موجود در سایت مِستر پاورپوینت می‌باشد. در این قالب از ترکیب رنگ‌های نارنجی، قرمز و آبی استفاده شده که همین عامل سبب می‌شود ارائه شما حس خوبی به مخاطب منتقل نماید.

این قالب پاورپوینت متحرک بوده و زمان زیادی نیز برای طراحی آن صرف شده است. به‌این‌علت که اگر انیمیشن‌سازی یا متحرک کردن تم پاورپوینت بیش‌ازاندازه باشد، تمرکز سخنران و مخاطبین از بین رفته و موجب شکست سخنرانی خواهد شد. اگر شما هم قصد دانلود قالب پاورپوینت حرفه ای دارید، این تم را مدنظر داشته باشید. گفتنی است، قالب فوق برای ارائه در زمینه درس ریاضی و محاسبات بسیار مناسب است.

ویژگی‌ها
تعداد اسلاید: 35
نوع فایل: PPTX
قابلیت ویرایش: دارد
سایز اسلاید: ۱۶:۹
حجم فایل: 5/5 مگابایت
اسلایدهای متحرک: دارد (تمامی اسلایدها)
دارای بیش از ۱۰۰۰ آیکون زیبا در دسته‌بندی‌های متفاوت

مشاهده تصاویر بیشتر و دانلود

 

 

22. قالب پاورپوینت کودکانه

قالب پاورپوینت کودکانه

 

ارائه برای کودکان و نوجوانان کمی با بزرگسالان متفاوت بوده و باید برای آن کمی فکر شود. با توجه به اینکه انتقال مطالب به کودکان کمی سخت‌تر بوده و باید در یک چارچوب کودکانه باشد، بهتر است از یک قالب مناسب و شاد استفاده نمود. قالب پاورپوینت کودکانه با داشتن اسلایدهای زیبا و شاد می‌تواند در سخنرانی به شما کمک فراوانی کند. البته طراحی این تم به‌گونه‌ای است که می‌توانید برای موضوعات دیگری نیز از آن استفاده نمایید.

ویژگی‌ها
تعداد اسلاید: 28
نوع فایل: PPTX
قابلیت ویرایش: دارد
سایز اسلاید: ۱۶:۹
حجم فایل: 1/3 مگابایت
طراحی بسیار زیبا با رنگ های متفاوت و شاد

مشاهده تصاویر بیشتر و دانلود

 

 

23. قالب پاورپوینت دانشگاهی

دانلود قالب پاورپوینت حرفه ای دانشگاهی

 

این تم پاورپوینت آماده برای افرادی مناسب است که قصد دارند در دانشگاه، محیط‌های علمی و رسمی سخنرانی نمایند. با توجه به اسلایدهای شکیل و زیبای این قالب، شما می‌توانید برای سمینار، پروپوزال، پایان نامه و… از این تمپلیت استفاده نمایید. البته این الگو برای محیط‌های غیر دانشگاهی هم توصیه می‌گردد. بنابراین اگر قصد دانلود قالب پاورپوینت حرفه ای دانشگاهی را دارید، این تمپلیت گزینه خوبی برای شما است.

ویژگی‌ها
تعداد اسلاید: 30
نوع فایل: PPTX
قابلیت ویرایش: دارد
سایز اسلاید: ۱۶:۹
حجم فایل: 2/4 مگابایت

مشاهده تصاویر بیشتر و دانلود

 

 

24. قالب پاورپوینت مدرسه

 تم پاورپوینت مدرسه ابتدایی با 3 اسلاید کودکانه

این تم پاورپوینت حرفه ای با 3 اسلاید کودکانه و زیبا برای ارائه و آموزش به کودکان بسیار مناسب است. همچنین، دانش آموزان نیز می‌توانند برای ارائه و تحقیق‌های خود از این الگوی زیبا استفاده نمایند. چنانچه قصد دانلود قالب پاورپوینت مدرسه دارید، می‌توانید از این تمپلیت آماده و جذاب استفاده نمایید.

ویژگی‌ها
تعداد اسلاید: 3
نوع فایل: PPTX
قابلیت ویرایش: دارد
سایز اسلاید: ۱۶:۹
حجم فایل: 682 کیلوبایت
مناسب برای ارائه در مدرسه، کودکستان، آموزشگاه و…

مشاهده تصاویر بیشتر و دانلود

 

 

[تعداد آرا: 23 میانگین امتیاز: 4.9]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‫10 نظر

 • س. احمدخانی

  خیلی ممنون بابت این تم های زیبا
  من برای پروژه دانشگاهم لنگ بودم، تم پاورپوینت ریاضی رو دانلود کردم.

  1400/02/12 در 05:56
  • تیم تحریریه

   خواهش می کنم
   موفق باشید

   1400/02/12 در 06:30
 • احمدرضا محبی

  متشکر بابت راهنمایی و اطلاعات خوبی که ارائه کردید

  1400/02/15 در 22:57
  • تیم تحریریه

   خوشحالیم که از این مطلب راضی بودید 🌺
   موفق باشید.

   1400/02/15 در 22:58
 • محمدحسین عشگری

  سلام.قالب برا رشته ی شیمی ندارین؟برا جلسه ی دفاع

  1400/06/22 در 11:00
 • لیلا

  سلام آیا قالب برای رشته کشاورزی داریدبرای جلسه دفاع میخواهم

  1400/07/24 در 10:10
  • پارسا

   سلام دوست گرامی
   یک تم آماده با موضوع کشاورزی در سایت مِستر پاورپوینت وجود دارد، اما تعداد اسلایدهای آن کم است و برای جلسه دفاع توصیه نمی‌شود.
   توصیه می‌کنم از قالب‌های پاورپوینت حرفه‌ای چندمنظوره استفاده کنید؛ تصاویر و عناصر کشاورزی را در اسلایدها اضافه نمایید.

   1400/07/24 در 10:37
 • m.h

  سلام خسته نباشید
  میشه تعداد اسلایدا رو افزایش بدیم؟

  1401/05/12 در 21:21
  • تیم پشتیبانی

   سلام
   بله امکان پذیر است

   1401/05/16 در 13:59