منوی دسته بندی

11 مدل از بهترین برس گرد برای سشوار

انتخاب بهترین برس گرد برای سشوار، علاوه بر بهتر حالت گرفتن مو، موجب کاهش آسیب‌های وارد شده به موهایتان می‌شود. زیرا برخی از برس‌ها حالت شکنندگی در مو ایجاد کرده و آن را وز می‌کند. برای اینکه بدانید کدام مدل از برس گرد برایتان مناسب است، باید بدانید چه حالتی می‌خواهید به موهایتان بدهید؟ در این بخش فهرستی از بهترین برس‌های گرد موجود در بازار را برایتان آماده کرده‌ایم که پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید مشاهده کنید.

راهنمای خرید برس گرد برای سشوار

برس گرد برای سشوار

انواع برس گرد سشوار

  • برس گرد کوچک: مناسب برای مدل چتری و حالت دادن موهای کوتاه
  • برس گرد بزرگ: مناسب برای حالت دادن موهای بلند
  • برس های گرد سرامیکی: مناسب برای فر کردن موهای شما

پرفروش‌ترین برس‌های گرد

 

بهترین برس گرد برای سشوار

1. برس مو کیپه سری Nano Tech مدل 5965

بهترین برس گرد

برس گرد کیپه سری Nano Tech مدل 5965، بزرگ‌ترین سایز برس‌های کیپه است و مانند سایر محصولات این سری، دارای بدنه‌ای سرامیکی و جیوه‌ای است. یکی از ویژگی‌های مهم این برس گرد سشوار، تحمل دمای بین 180 تا 245 درجه سانتی‌گراد است.

همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، این مدل دارای دو نوار قرمز رنگ جیوه است که با حرارت دادن به آن، حرارت را در خود نگه داشته و در هنگام براشینگ، حرارت را از زیر به موهای شما انتقال می‌دهد و باعث می‌شود تا سرعت براشینگ بالا رفته و به زمان کمتری نیاز داشته باشید؛ و همچنین از آسیب موها در برابر زمان بالا در مقابل سشوار جلوگیری می‌کند.

ویژگی‌ها
فن‌آوری برس: یونی
دارای سر سرامیکی
محدوده سری: 55 تا 70 میلی متر
سایز سری: 65 میلی متر
دارای بدنه سرامیکی
دارای حلقه آویز
دارای خط‌های جیوه‌ای

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

2. برس گرد مو کیپه سری Nano Tech مدل 5953

برس گرد مو کیپه سری Nano Tech با مدل 5953

برس گرد کیپه مدل 5953، یکی از کارآمدترین مدل‌های برند کیپه است و طرفداران زیادی دارد. این محصول به دلیل دارا بودن بدنه‌ای جیوه‌ای و سرامیکی قابلیت دو برابر کردن حرارت در هنگام براشینگ را دارد. همچنین دو خط قرمز که بر روی برس مشاهده می‌کنید با حرارت سشوار محو شده و گرما را در خود نگه می‌دارند؛ و در هنگام استفاده گرما را پس می‌دهد.

یکی دیگر از خصوصیات این برند ایتالیایی، یک تکه بودن دسته برس تا بدنه و نداشتن لبه برس در هنگام استفاده است. قابلیت دیگر این محصول نسوز بودن و تحمل دمای بین 180 تا 240 درجه حرارت است. اگر قصد خرید بهترین برس گرد برای سشوار را دارید، این مدل می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

ویژگی‌ها
فن‌آوری برس: یونی
دارای سر سرامیکی
محدوده سری: 40 تا 55 میلی متر
سایز سری: 53 میلی متر
دارای بدنه سرامیکی
دارای حلقه آویز
دارای خط‌های جیوه‌ای

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

3. برس مو کراون مدل گرد سرامیکی 4 کد 53

برس مو کراون مدل گرد با پوشش سرامیکی

ویژگی‌ها
دارای سر سرامیکی
محدوده سری: 55 تا 70 میلی‌متر
سایز سری: 60 × 120 میلی‌متر
دارای بدنه سرامیکی
برس گرد سشواری با پوشش سرامیکی
دارای دستگیره از جنس پلاستیک نرم برای استفاده راحت‌تر

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

4. برس گرد آکاکاپا سری تورمالین مدل 2643

برس گرد آکاکاپا سری تورمالین مدل 2643 با فن‌آوری برس یونی

این برس گرد با قابلیت‌های گرمای تحت کنترل با اثر یونی، جنس مواد اولیه فیبر کربن، لوله آلومینیومی با روکش سرامیک و تورمالین، موهای سرگرد نایلونی مقاوم در برابر سشوار باعث شده تا این مدل یکی از پرفروش‌ترین برس‌های گرد بازار ایران شود. همچنین  طراحی ارگونومیک، دسته یک تکه و بدون لغزش این برس کار را برای شما بسیار راحت می‌کند.

به دلیل وجود مواد معدنی کریستالی در پوشش سرامیکی لوله، گرمای سشوار به سرعت بر روی کل سطح لوله پخش می‌شود و دما را ثابت نگه می‌دارد. همچنین کریستال‌های موجود در پوشش تورمالین لوله، با گرم شدن سشوار تبدیل به منبع طبیعی یون‌های منفی می‌شوند و بار یون‌های مثبت را که به طور معمول در مو یافت می‌شوند را خنثی می‌کنند.

بنابراین، اثر الکتریسیته موجود در ساختار مو را از بین می‌برد و نیز یون‌های منفی، مولکول‌های آب را به ذرات کوچکتر تبدیل کرده تا به موها نفوذ و آن‌ها را مرطوب و شفاف‌تر کنند.

همچنین تورمالین منبع پرتوهای مادون قرمز می‌باشد که به موها نفوذ کرده و سرعت خشک شدن موها را بدون آسیب رساندن به ساختارشان افزایش می‌دهد. این مدل از برند ایتالیایی آکاکاپا، جزو بهترین برس گرد سشوار بازار قرار دارد. گفتنی است این برند محبوب به عنوان یکی از پیشروهای این صنعت در جهان شناخته شده است.

ویژگی‌ها
فن‌آوری برس: یونی
دارای سر سرامیکی
محدوده سری: 40 تا 55 میلی متر

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

5. برس مو کیپه سری Nano Tech مدل 5943

برس مو کیپه سری Nano Tech مدل 5943 دارای حلقه آویز و خط‌های جیوه‌ای

برس گرد کیپه مدل 5943، از برس های براشینگ کیپه است و مخصوص افرادی می‌باشد که موهای نسبتاً متوسطی دارند. از دیگر ویژگی‌های این برس جای دست راحت آن است و از عرق کردن دست در هنگام براشینگ جلوگیری می‌کند.

همچنین حلقه‌های جیوه‌ای این برس حرارت را در خود نگه داشته و در هنگام براشینگ حرارت را از زیر پس می‌دهد. در این کار سرعت براشینگ بالا رفته و از مصرف زیاد سشوار و برس در تایم بالا جلوگیری می‌کند.

ویژگی‌ها
فن‌آوری برس: یونی
دارای سر سرامیکی
محدوده سری: 40 تا 55 میلی متر
سایز سری: 43 میلی متر
دارای بدنه سرامیکی
دارای حلقه آویز
دارای خط‌های جیوه‌ای

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

6. برس مو بابیلیس BabCB3E

برس مو بابیلیس BabCB3E با سایز سری ۴۲ میلی متر

ویژگی‌ها
دارای سر سرامیکی
محدوده سری: 40 تا 55 میلی متر
سایز سری: 42 میلی متر

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

7. برس گرد لی لی نایت سری Nano Tech مدل 45

برس گرد لی لی نایت سری Nano Tech مدل 45

ویژگی‌ها
فن‌آوری برس: یونی
دارای سر سرامیکی
سایز سری: 45 میلی متر
نسوز در برابر حرارت بالای سشوار
دارای دسته نشکن

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

8. برس گرد آکاکاپا مدل 2843

برس گرد آکاکاپا مدل 2843

این برس گرد مو، دارای لاین بدون آسیب رسانی، ضد الکتریسیته ساکن و ضد میکروب است و موها را بدون دهیدراته کردن خشک می‌کند و در نتیجه موجب سالم ماندن موهای شما می‌شود. از ویژگی‌های دیگر این مدل می‌توان به موی 100% خالص و طبیعی، دسته آرگونومیک سبک و بدون لغزش، لوله آلومینیومی با پوشش کریستال‌های سرامیک اشاره کرد.

موهای 100% طبیعی این لاین، ترکیب مولکولی مشابهی با موی انسان دارند و بنابراین مانع تبخیر آب و از بین رفتن رطوبت مو می‌شوند و ساختار مو را تغییر نمی‌دهند.

پوشش ویژه سرامیک و تورمالین بر روی لوله، شوک حرارتی را به دلیل دمای بیش از اندازه حذف و به طور طبیعی یون‌های منفی را آزاد و بار الکترواستاتیک در موها را خنثی و آن‌ها را هیدراته، براق و ابریشمی می‌کند.

همچنین تورمالین منبع پرتوهای مادون قرمز است که به خشک شدن سریع موهایتان کمک می‌کند. حضور یون‌های نقره در دسته لوله این برس که محافظ ضد باکتری می‌باشند به لایه باکتری نفوذ و از تکثیر آن جلوگیری می‌کنند. درمان‌های ضد الکتریسیته و ضد میکروبی این برس بسیار مؤثر و طولانی مدت است.

ویژگی‌ها
فن‌آوری برس: یونی
دارای سر سرامیکی
محدوده سری: 40 تا 55 میلی متر
سایز سری: 43 میلی متر

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

9. برس گرد مو بابیلیس BabCB1E

برس گرد مو بابیلیس BabCB1E

برس مو بابیلیس مدل BabCB1E دارای سری سرامیکی بوده که برای موهای کوتاه تا متوسط بسیار مناسب است. این محصول جزو لوازم شخصی و پرکاربرد محسوب می‌شود و سرامیکی بودن سر این برس گرد سشوار، به خشک شدن موهایتان سرعت بیشتری می‌دهد.

دسته‌ی این محصول کاملاً پلاستیکی و نرم است که استفاده طولانی ‌مدت از آن دستتان را خسته نخواهد کرد. برس‌هایی که دسته ارگونومیک دارند به شما امکان می‌دهند که آن را بهتر در دست بگیرید و کنترل بهتری نیز هنگام برس زدن موهایتان بر آن داشته باشید.

برس بابیلیس با سری سرامیکی به شما این امکان را می‌دهد که خودتان به راحتی به موهایتان حالت دهید. اگر به دنبال بهترین برس گرد برای سشوار هستید، این مدل از برند بابیلیس می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

ویژگی‌ها
دارای سر سرامیکی
محدوده سری: 20 تا 40 میلی متر
سایز سری: 20 میلی متر

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

10. برس مو بابیلیس BABCB2E

برس مو بابیلیس BABCB2E

برس مو بابیلیس مدل BABCB2E دارای سری سرامیکی است که برای موهای کوتاه تا متوسط بسیار مناسب است. این محصول جزو لوازم شخصی و پرکاربرد محسوب می‌شود و دارا بودن سر سرامیکی آن، به خشک شدن مو سرعت بیشتری می‌دهد.

دسته‌ی این محصول کاملا پلاستیکی و نرم است که استفاده طولانی مدت از آن دستتان را خسته نخواهد کرد. این مدل در گروه بهترین برس گرد سشوار قرار گرفته و محبوبیت زیادی دارد.

ویژگی‌ها
دارای سر سرامیکی
محدوده سری: 20 تا 40 میلی متر
سایز سری: 32 میلی متر

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

11. برس مو دلگان مدل W02-R0004-022-OW06

برس مو دلگان مدل W02-R0004-022-OW06 با دسته بامبو ۳ بعدی

ویژگی‌ها
دارای سر سرامیکی
محدوده سری: 70 تا 85 میلی متر
سایز سری: 73 میلی متر
برس گرد حرارتی دسته بامبو 3 بعدی
طول برس 24 سانتی متر

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

سوالات متداول

چگونه بهترین برس گرد برای سشوار را انتخاب کنیم؟

اگر قصد تهیه یک برس گرد خوب برای سشوار را دارید، بهتر است علاوه بر شرکت سازنده، به پارامترهایی مانند فن‌آوری برس، سایز سری، جنس بدنه و سری، حلقه آویز، طراحی ارگونومیک و قیمت توجه داشته باشید.

برس گرد خارجی بهتر است یا ایرانی؟

کیفیت و دوام برس‌های گرد خارجی بهتر است.

قیمت برس گرد سشوار چقدر است؟

این عامل به برند و نوع برس گرد انتخابی شما بستگی دارد. اما اگر بازه قیمتی آن را در نظر بگیریم، قیمت آن در بازار بین ۳۰ هزار تومان الی ۲ میلیون تومان است. البته توجه داشته باشید که لزوما بهترین برس گرد برای سشوار، گران‌ترین آن نیست.

 

Promotion
پرفروش‌ترین برس‌های گرد در بازارمشاهده محصولات

 

[تعداد آرا: 5 میانگین امتیاز: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *