منوی دسته بندی

بهترین مسواک برقی دنیا [4 مدل خارجی]

همان‌طور که می‌دانید شیوه صحیح مسواک زدن از اهمیت بالایی برخوردار است اما گاهی اوقات به دلیل تنبلی و عدم انجام صحیح این کار، بیماری‌هایی مانند التهاب لثه، ایجاد پلاک دندان و… ایجاد می‌شود. بسیاری از بیماری‌های دندان به این دلیل است که قسمت‌هایی از دندان جهت تمیز کردن در دسترس نیستند و یا زمان کافی برای تمیز کردن آن را نداشته‌ایم.

متخصصان و دندانپزشکان بر این عقیده هستند که استفاده از مسواک برقی موجب بهبود بهداشت و سلامت دندان می‌شود. مسواک‌های دستی گزینه خوبی هستند اما استفاده از بهترین مسواک‌ برقی موجب طول عمر بیشتر دندان، اثرگذاری بیشتر و حفظ سلامت دندان می‌شود و همچنین موجب می‌شود این کار را صحیح و بسیار راحت انجام دهیم.

مسواک‌‌‌های برقی نسبت به حرکت دست، بسیار سریع‌ و راحت‌تر جرم‌های دندان را پاک می‌کنند. با استفاده از یک مسواک معمولی و دقت بیشتر می‌توان به نتیجه‌ی مناسب رسید؛ اما راه راحت‌تر استفاده از مسواک برقی است.

جدیدترین مسواک برقی

 

چه زمانی استفاده از مسواک برقی برایتان مناسب است؟

  • برای مسواک زدن وقت کافی نمی‌گذارید.
  • کودکی دارید که از مسواک کردن دندان فراری است.
  • برای مسواک کردن دندان حوصله کافی نداشته و این کار را به خوبی انجام نمی‌دهید.
  • به کلیه دندان‌های خود به خوبی دسترسی ندارید.

بهترین مسواک های برقی بازار

1. مسواک برقی اورال بی مدل Vitality D12.513w 3D White
مسواک برقی اورال بی مدل Vitality D12.513w 3D White با سرعت چرخش در دقیقه ۷۶۰۰ و اعلام زمان کافی مسواک با پالس پس از ۲ دقیقه

شرکت اورال بی (Oral-B) یکی از شرکت‌های قدرتمند در زمینه ساخت بهترین مسواک‌ برقی در دنیا بوده و توانسته رضایت مصرف‌کنندگان را جلب کند. این مدل از مسواک با طراحی ارگونومیک و عملکردی مناسب می‌تواند به صورتی مطلوب دندان‌ها را تمیز و سفید کند.

سرعت چرخش بالای این مسواک زمانی‌‌که روی دندان قرار می‌گیرد، باعث پاک ‌شدن و تمیزی دندان می‌شود که چندین ‌برابر عملکرد مسواک دستی است. مسواک برقی برای افرادی که فرصت زیادی برای مسواک زدن اصولی ندارند، بسیار مفید است.

مسواک‌های برقی اورال بی، پایه‌ای برای شارژ و یک بدنه‌ی اصلی دارند و برس مسواک نیز قابل تعویض بوده که می‌توان هر سه ماه یک‌بار، برای خرید سَری یدک اقدام کرد. الیاف به کار رفته در برس مسواک، در اثر استفاده تغییر رنگ می‌دهند که به معنی فرارسیدن زمان تعویض سری مسواک است. اگر قصد خرید بهترین مسواک برقی دنیا را دارید، این محصول جهانی گزینه خوبی برای شما است.

ویژگی‌ها
قابلیت تعویض سری: دارد
سری ها: سری سفید کننده
نوع حرکت: چرخشی
تایمر: دارد
سرعت چرخش در دقیقه 7600
توضیحات تایمر: اعلام زمان کافی مسواک با پالس پس از 2 دقیقه
پایه شارژ: دارد
مدت زمان شارژ باتری: 10 ساعت
مدت زمان شارژدهی باتری: 1 هفته
سایر ویژگی‌ها: تکنولوژی 2 بعدی نوسانی - دورانی، پاک کننده لکه‌ها و پلاکهای دندان، دارای الیاف نرم تر

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

2. مسواک برقی اورال بی مدل Vitality Cross Action
مسواک برقی اورال بی مدل Vitality Cross Action دارای شارژر قابل حمل، چرخش زاویه ای، تمیزکننده عمیق میان دندان‌، جلوگیری از پوسیدگی دندان و عملکردی مانند نخ دندان می باشد

در طراحی این مدل از مسواک برقی Oral-B مدل «Vitality Cross Action» از رنگ‌های آبی و سفید استفاده شده است. این مدل از بهترین مسواک برقی درعین زیبایی، فوق‌العاده کاربردی بوده و  برای دندان‌های حساس است. همچنین توانایی پاک‌ کردن فاصله‌های میان ‌دندانی را دارد؛ به‌ همین دلیل عملکردی مشابه نخ دندان خواهد داشت. این مدل از بهترین مسواک برقی، با تمیز کردن عمقی و دقیق دندان‌ها، از پوسیدگی آن‌ها جلوگیری می‌کند و اجازه نمی‌دهد کوچک‌ترین ذره‌ از مواد غذایی در میان و سطح دندان‌ها باقی بماند.

این مسواک پلاک‌های دندان را از بین می‌برد و قدرت پاک‌کنندگی بسیار بالایی دارد؛ همچنین به‌طور سه‌بعدی (3D) دندان‌ها را سفید و براق ‌می‌کند. سری مسواک دارای الیاف نرم و بسیار لطیفی است که حتی برای تمیز کردن لثه‌ها نیز مناسب بوده و می‌تواند برای انواع دندان‌ها حتی دندان‌های حساس استفاده شود.

تکنولوژی دوبعدی این مسواک نوسانی و چرخشی بوده و می‌تواند تمام سطوح دندان‌ها را بشوید. برای شارژ این مسواک از برق شهری استفاده می‌شود که در هر بار شارژ کامل، 5 تا 7 روز قابلیت استفاده دارد. مسواک اورال بی این قابلیت را دارد که پس از دو دقیقه، کافی ‌بودن زمان مسواک‌ زدن را با پالس اعلام ‌کند. همچنین می‌توان دندان‌های عقبی و دور از دسترس را که تمیز کردنشان دشوارتر است، به‌ راحتی تمیز کرد. اگر قصد خرید بهترین مسواک‌ برقی بازار را دارید، این مدل را مدنظر داشته باشید.

ویژگی‌ها
قابلیت تعویض سری: دارد
سری ها: معمولی
نوع حرکت: چرخشی، لرزشی
تایمر: دارد
سرعت چرخش در دقیقه 7600
توضیحات تایمر: اعلام زمان کافی مسواک با پالس پس از 2 دقیقه
پایه شارژ: دارد
مدت زمان شارژ باتری: 16 ساعت
مدت زمان شارژدهی باتری: 5 روز
سایر ویژگی‌ها: شارژر قابل حمل، چرخش زاویه ای، تمیزکننده عمیق میان دندان‌، جلوگیری از پوسیدگی دندان‌، عملکردی مانند نخ دندان

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

3. مسواک برقی اورال بی مدل D12.513S Vitality Sensitive Clean

مسواک برقی اورال بی مدل D12.513S Vitality Sensitive Clean با تکنولوژی 2D نوسانی - دورانی، امکان مسواک زدن نقاط دور از دسترس و دندان‌های عقبی، پاک کننده لکه ها و پلاک‌های دندان یکی از بهترین مسواک های برقی بازار است

این مدل از مسواک برقی اورال بی برای دندان‌ها و لثه‌های حساس است و با دو حرکت دورانی و نوسانی به تمیزکردن دندان‌ها بسیار کمک می‌کند. این عملکرد باعث می‌شود که حتی دندان‌های انتهایی و شیارهای بین دندان‌ها که بسیار مستعد تشکیل پلاک هستند، کاملا تمیز شده و از شروع خرابی دندان از این نقاط جلوگیری شود.

انرژی این مسواک از باتری قابل ‌شارژ آن تأمین می‌شود که با یک بار شارژ کردن تا 1 هفته شارژدهی دارد. مدت‌ زمان مسواک ‌زدنی که توسط دندان‌پزشکان توصیه می‌شود، حداقل 2 دقیقه است که این مسواک برقی پس از 2 دقیقه از شروع مسواک‌ زدن، با هشدار لرزشی، زمان موردنظر را اعلام می‌کند.

طراحی ارگونومی این مسواک موجب در دست‌ گرفتن آسان‌ آن می‌شود. همچنین سر مسواک پس از چند ماه استفاده باید تعویض شود که می‌توان نوع سر مسواک را با توجه به نیاز خود یا توصیه‌ی دندان‌پزشک تغییر داد. به طور خلاصه مدل Oral-B Vitality Sensitive Clean با قابلیت حرکت دورانی و نوسانی، هشدار زمان و سری قابل ‌تعویض، مناسب استفاده‌ی روزمره است و می‌تواند جایگزین مسواک‌ معمولی شود. گفتنی است این محصول جزو بهترین مسواک برقی دنیا به شمار می‌رود.

ویژگی‌ها
قابلیت تعویض سری: بله
سری ها: سری برای دندان های حساس
نوع حرکت: چرخشی، لرزشی
تایمر: دارد
سرعت چرخش در دقیقه 7600
توضیحات تایمر: اعلام زمان کافی مسواک با پالس پس از 2 دقیقه
پایه شارژ: دارد
مدت زمان شارژ باتری: 10 ساعت
مدت زمان شارژدهی باتری: 7 روز
سایر ویژگی‌ها: - تکنولوژی 2D نوسانی - دورانی، امکان مسواک زدن نقاط دور از دسترس و دندان‌های عقبی، پاک کننده لکه ها و پلاک‌های دندان

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

4. مسواک برقی اورال بی مدل Professional Care 3000

مسواک برقی اورال بی مدل Professional Care 3000 دارای سری سفید کننده، سری برای تمیز کنندگی قوی، سری برای دندان های حساس می باشد

مسواک برقی Professional Care از برند معتبر اورال بی یکی از کامل‌ترین نمونه‌های موجود در بازار است که برای استفاده‌ی چندین نفر در خانواده امکان‌پذیر است. این مسواک مانند بهترین مسواک برقی های دیگر، نقاط دور از دسترس را تمیز می‌کند؛ همچنین تا 97 درصد پلاک‌های دندانی را نیز از بین می‌برد.

فشار بیش از حد مسواک روی دندان و لثه، برای دندان‌ها مضر است؛ اما در این مدل از بهترین مسواک برقی به دلیل وجود سنسور فشار، فرد می‌تواند از این آسیب جلوگیری کند. استفاده‌ی مداوم از این مسواک برقی باعث سفید شدن دندان‌ها پس از 21 روز می‌شود؛ ضمن اینکه به کاهش التهاب لثه‌های حساس کمک بسیاری می‌کند.

این مسواک برای هر بار شارژ‌ به 16 الی 20 ساعت زمان احتیاج دارد. وجود پایه‌ی شارژ‌ که به‌ عنوان استند نیز قابل‌استفاده است، نگهداری از Profession Care 3000 را آسان کرده است؛ ضمن اینکه سه سری همراه این مسواک، درون محفظه‌ای قرار دارند که از آلوده‌ شدن آن‌ها جلوگیری می‌کند. وجود سنسور فشار، امکان سفیدکنندگی و از بین‌برندگی پلاک دندان از ویژگی‌های بارز این مسواک هستند که به ‌راحتی این محصول را در میان گزینه‌های خرید قرار می‌دهند. این مدل از اورال بی جزو بهترین مسواک برقی بازار ایران می‌باشد.

ویژگی‌ها
قابلیت تعویض سری: بله
سری ها: سری سفید کننده، سری برای تمیز کنندگی قوی، سری برای دندان های حساس
نوع حرکت: چرخشی، لرزشی
تایمر: دارد
سرعت چرخش در دقیقه 8800
توضیحات تایمر: اعلام زمان کافی مسواک با پالس پس از 2 دقیقه
پایه شارژ: دارد
مدت زمان شارژ باتری: تا 22 ساعت
مدت زمان شارژدهی باتری: تا 7 روز
سایر ویژگی‌ها: از بین برنده پلاک های میکروبی ( عامل اصلی التهاب لثه)، دارای سنسور فشار، دارای محفظه‌ نگهدارنده‌ی سری‌ها با در پوش

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

سوالات متداول

چگونه بهترین مسواک برقی موجود در بازار را انتخاب کنیم؟

برای خرید یک مسواک برقی خوب، بهتر است علاوه بر برند تولیدکننده، به مواردی مانند نوع سَری‌ها، قابلیت تعویض سری، سرعت چرخش، تایمر، نوع حرکت، مدت‌زمان شارژ باتری و استفاده، قیمت و دیگر ویژگی‌ها توجه نمایید.

قیمت مسواک برقی چقدر است؟

این عامل به شرکت سازنده، نوع و کیفیت محصول بستگی دارد. اما به‌طور تقریبی، قیمت مسواک برقی در بازار بین ۳۰۰ هزار تومان الی ۱۵ میلیون تومان است.

مسواک برقی خارجی بهتر است یا ایرانی؟

کیفیت محصولات خارجی بهتر بوده و دوام بیشتری نیز دارند. توصیه می‌کنیم اگر به دنبال بهترین مسواک برقی هستید، به سراغ برندهای ناشناخته و متفرقه نروید.

 

Promotion
پرفروش‌ترین مسواک‌های برقی بازارمشاهده محصولات

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *