منوی دسته بندی

بهترین باربیکیو خانگی گازی، زغالی و برقی [۴ مدل + ۴ برند]

بهترین راه برای طبخ یک غذای خوش‌طعم چیست؟ آیا شما هم به دنبال راهی هستید که بتوانید کباب‌های خود را با زحمت کم‌تر، اما کیفیت بالاتری بپزید؟ قطع‌به‌یقین پیش از این، از انتخاب باربیکیو (BBQ) اطمینان حاصل کرده‌اید و سپس با جستجو به این مقاله رسیده‌اید. در این نوشتار به گزینش و شرح مواردی که ممکن است در انتخاب کباب پز خانگی با آن‌ها مواجه شوید پرداخته‌ایم. همچنین، در انتهای این مطلب یک لیست از بهترین باربیکیو خانگی گازی، زغالی و برقی را ایجاد کرده‌ایم و توصیه می‌کنیم آن را مشاهده کنید.

راهنمای خرید باربیکیو خانگی

راهنمای خرید باربیکیو خانگی (زغالی، گازی و برقی)

انواع باربیکیو خانگی

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید هنگام خرید بهترین باربیکیو خانگی به آن توجه کنید، نوع سوخت مصرفی و منبع انرژی‌رسانی آن است. برخی باربیکیوها گازی هستند و برخی دیگر زغالی. برای این‌که تصمیم بگیرید کدام مدل از باربیکیو مناسب شما است، باید به چند سوال و متغیر بسیار مهم پاسخ دهید.

آیا طعم کباب برایتان اولویت دارد؟ می‌خواهید سرعت پخت کباب بالا برود؟ آیا از آن دسته افرادی هستید که پس از خوردن غذا ترجیح می‌دهند استراحت کنند و کم‌ترین میزان نظافت در اطرافشان را بر عهده داشته باشند؟ محلی که قرار است باربیکیو را در آن قرار دهید، خروجی گاز شهری دارد؟ اگر خروجی گاز موجود نیست، می‌توانید از کپسول گاز برای تامین انرژی استفاده کنید؟

 

۱. باربیکیو زغالی:

می‌دانید که طعم کباب روی زغال با پخت آن بر روی منبع گاز شهری متفاوت است و طعم دودی دارد. در این نوع از باربیکیوهای خانگی، برای پخت کباب فقط از زغال استفاده می‌شود که طعم بی‌نظیری را به کباب می‌دهد. قطعا کباب پخته‌شده با زغال لذیذتر و خوشمزه‌تر از کبابی است که با گاز پخته شده باشد.

باربیکیو خانگی زغالی

البته پس از فرایند کباب کردن، سطح و اطراف باربیکیو نیز به نظافت بیشتری احتیاج خواهد داشت. گفتنی است، اکثر باربیکیوهای خانگی موجود در بازار، با هر دو نوع زغال و گاز شهری کار می‌کنند. بااین‌حال، بهتر است هنگام خرید مشخصات آن را بررسی کنید.

پرفروش‌ترین باربیکیو زغالی

 

 

۲. باربیکیو گازی:

با این نوع از باربیکیو خانگی، می‌توانید تنها با گاز شهری فرایند کباب کردن را شروع کنید. یکی از مزایای کم‌تر اشاره‌شدۀ باربیکیوی گازی، وجود امکاناتی برای خوراک‌پزی و پخت‌وپز تابشی است. این گازها انواع مختلف کابینت‌دار، اجاق‌دار و پایه‌دار نیز دارند و همین موضوع در کنار امکان استفاده از زغال در کباب پز خانگی گازی، باعث افزایش محبوبیت آن‌ها بین خریداران شده است.

یکی از مشکلاتی که هنگام کار با باربیکیوی گازی با آن مواجه خواهید شد، سرعت گرم و سرد شدن آن است؛ حتی اگر بهترین باربیکیو خانگی گازی را داشته باشید. سرعت بالای گرم شدن آن به صرفه‌جویی در وقت کمک زیادی خواهد کرد، اما به علت زودتر سرد شدن آن، نمی‌توانید غذاهایی همچون استیک بر روی آن طبخ کنید.

البته با داشتن یک کباب پز خانگی که منبع تامین انرژی آن گاز است، دیگر نگران تمیز کردن دوده و زغال از سطح آن نخواهید بود.

باربیکیو خانگی گازی

در صورت انتخاب باربیکیوی گازی با چند پرسش دیگر مواجه خواهید شد؛ قرار است باربیکیو را در کدام قسمت خانه بگذارید؟ حیاط؟ محوطۀ داخلی؟ تراس؟ روف‌گاردن و یا… پس از انتخاب جای باربیکیو، باید برآورد کنید که فاصلۀ آن تا خروجی گاز شهری به چه اندازه است و بدین ترتیب، سایز شیلنگ انتقال گاز را نیز انتخاب کنید.

پرفروش‌ترین باربیکیو گازی

 

 

۳. باربیکیو برقی:

امروزه اصطلاحا به انواع دستگاه‌های کوچک کباب پز خانگی گریل نیز باربیکیو گفته می‌شود که منبع تامین انرژی‌شان برق است. این دستگاه مانند انواع دیگر مزایا و معایب خاص خود را دارد.

باربیکیو خانگی برقی

سرعت پخت در باربیکیوی برقی بالاتر است و میزان نظافت کم‌تری دارد، ولی نهایتا کبابتان طعم دودی زغالی نخواهد داشت. همچنین، با توجه به اینکه باربیکیو برقی دود کمتری تولید می‌کند، گزینه بهتری برای استفاده در آپارتمان است.

پرفروش‌ترین باربیکیو برقی

 

پس از انتخاب نوع بهترین باربیکیو خانگی، بهتر است چند ویژگی دیگر را مدنظر قرار دهید تا این محصول را مطابق با نیاز، سلیقه و بودجه خود تهیه کنید.

ابعاد و اندازه باربیکیو چقدر باشد بهتر است؟

پس از انتخاب جای مناسب برای باربیکیو که تهویه هوای مناسب نیز داشته باشد، می‌توانید حداقل و حداکثر ابعاد ممکن را برای آن تخمین بزنید و با توجه به همین موضوع، اقدام به خرید بهترین باربیکیو خانگی کنید.

در نظر داشته باشید که برخی از کارخانه‌های سازنده باربیکیو، با ابعاد پیشنهادی شما نیز می‌توانند برایتان کباب پز خانگی بسازند. همچنین، اگر فضای زیادی برای قرار دادن باربیکیو ندارید، می‌توانید به انواع کوچکِ روکابینتی آن نیز فکر کنید.

جنس بدنه و صفحه گریل

انتخاب این مورد به نوع استفادۀ شما از باربیکیو بستگی دارد. اگر قرار است کاربردی فراتر از کباب‌پزی با آن داشته باشید، بهتر است به جنس صفحه گریل آن بسیار توجه کنید و با دقت تمام به انتخاب آن بپردازید.

صفحه گریل در باربیکیو خانگی، گرما را در خود نگه می‌دارد و بدین‌صورت باعث طبخ مواد غذایی با حرارت غیرمستقیم می‌شود؛ این موضوع به این معنا است که خودِ صفحه گریل با حرارت برخورد مستقیم دارد.

با توجه به همین ویژگی، باید آگاه باشید که جنس تفلون به‌مرور زمان وقتی در تماس با حرارت و گرما باشد آسیب می‌بیند، از بین می‌رود و شاید باعث تغییر طعم غذایی که در حال پختن آن هستید بشود.

جنس بدنه و صفحه گریل باربیکیو

برای جلوگیری از اتفاقاتی از این دست، بهتر است از صفحه گریل با جنس چدن استفاده کنید تا در درازمدت آسیب نبیند و یا اگر استفادۀ مداوم و زیادی از باربیکیو دارید، می‌توانید از صفحۀ استیل نیز استفاده کنید که در مقایسه با آهنِ روکش‌شده با تفلون، ماندگاری و دوام بالاتری دارد. به‌طورکلی، اگر می‌خواهید بهترین باربیکیو خانگی را تهیه کنید، توصیه می‌کنیم به جنس صفحه و بدنه آن دقت بیشتری کنید.

تعداد ناودانی‌ها؛ عاملی تاثیرگذار در فرایند کباب کردن

شبکۀ چدنی در کباب‌پز باعث پخش دمای شعله و پخت یکنواخت مواد غذایی می‌شود. این شبکه از جنس چدن خالص بوده و در صورت تماس مستقیم با مواد غذایی، باعث ایجاد مشکل در آن نمی‌شود.

این ناودانی‌ها به ابعاد و تعداد مختلف در باربیکیوها وجود دارند؛ بسته به اندازۀ باربیکیو ممکن است بین ۴ الی ۸ عدد از این شبکه را در سیستم کباب‌پز مشاهده کنید (ممکن است از این تعداد کمتر یا بیشتر هم باشند).

پرفروش‌ترین باربیکیوهای بازار

 

ویژگی‌های کاربردی در بهترین باربیکیو خانگی:

شاید قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی که در این محصول به‌کاررفته است، در ابتدا پیش‌پاافتاده به نظر برسند، اما برای اینکه یک باربیکیو خانگی خوب تهیه کنید، توصیه می‌کنیم حتی به جزئیات آن نیز توجه کنید. در این بخش، به مهم‌ترین ویژگی‌ها اشاره می‌کنیم.

  • تنظیم دما و شعله:

این ویژگی را در باربیکیوهای گازی می‌توانید پیدا کنید. این نوع از کباب‌پزها برخلاف نوع زغالی، امکان تنظیم شعله و دما را دارند و بدین ترتیب، شما می‌توانید انواع و اقسام مواد غذایی را با دمای موردنظرتان بپزید.

  • برنر (Burner):

«بِرنر» که از مهم‌ترین قطعات باربیکیو به شمار می‌آید، وظیفه خارج کردن شعله‌های آتش و انتقال حرارت به ناودانی‌های چدنی را بر عهده دارد. بنابراین، جهت خرید بهترین باربیکیو خانگی باید به جنس و کیفیت آن توجه شود.

جنس برنرهای یک باربیکیو، از جهتی حائز اهمیت است که در صورت انتخاب درست، می‌تواند باعث انتقال مناسب حرارت و در نتیجه، بازدهی بالا و کاهش میزان مصرف انرژی شود. برنرهای استیل علاوه‌بر افزایش میزان عمر مشعل، ویژگی‌های ذکرشده را نیز دارند.

  • ویژگی ضدزنگ و رطوبت:

در هر نقطۀ جغرافیایی که زندگی کنید، کم یا زیاد ممکن است کباب‌پز شما در معرض زنگ‌زدگی باشد. به همین علت، بهتر است از جنس بدنه‌ای استفاده کنید که در برابر رطوبت و زنگ‌زدن مقاوم باشد.

آلومینیوم و استیل به تنهایی در برابر رطوبت مقاوم هستند، اما فولاد و چدن در صورت پوشش‌دهی با رنگ‌های ضد گرما می‌توانند خاصیت ضدزنگ نیز پیدا کنند. (البته تا زمانی که پوشش سطحی آن‌ها آسیب نبیند.)

در برخی از باربیکیوها از لعاب به‌عنوان پوشش بدنه استفاده کرده‌اند که عملکرد آن قابل توجه است، ولی جنس شکنندۀ آن باعث تردید خریداران می‌شود. استیل و آلومینیوم با وجود ضدزنگ بودن، پس از گذر زمان دچار تغییر رنگ می‌شوند و نشانه‌های سوختگی بر روی آن‌ها پدیدار می‌شود.

اگر به دنبال جنسی هستید که گرما را در محفظۀ درونی خود به خوبی نگه دارد، اما قسمت بیرونی را دچار آسیب نکند، به شما استیل دولایه را پیشنهاد می‌کنیم که قیمت بالاتری دارد و اگر جنس خوبی داشته باشد، در برابر رطوبت نیز مقاوم‌تر است. این جنس در مدل‌هایی که جزو بهترین باربیکیو خانگی هستند نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

برخی کباب‌پزهای خانگی نیز از چند لایۀ مختلف و متفاوت ساخته شده‌اند؛ مثلا لایه بیرونی‌شان فولاد با ضخامت بالا است و در لایۀ درونی از روکش لعاب استفاده کرده‌اند.

  • قابلیت نظافت آسان:

برای نظافت یک باربیکیوی گازی، تنها کافی است به سراغ پاک‌سازی صفحۀ پخت، سینی چکه‌گیر و گاهی سرشعله‌ها بروید. نظافت این نوع از گاز به علت کم بودن میزان آلودگی، نیازی به تلاش چندانی ندارد. به‌طورکلی، نحوه طراحی محصول باید به‌گونه‌ای باشد که نظافت را برای شما آسان‌تر کند.

  • کابینت و پایه:

وجود کابینت باعث لوکس شدن ظاهر کباب پز خانگی می‌شود و درعین‌حال، به شما کمک می‌کند تا وسایل موردنیاز خود را در آن بگذارید که دیگر نیازی به تجهیزات اضافه نباشد؛ و همچنین وجود پایه باعث افزایش کارایی آن می‌شود.

  • ترموکوپل:

وجود ترموکوپل در مشعل‌ها باعث کاهش خطرات ممکن در باربیکیوی گازی می‌شود. در واقع اگر بنا بر اتفاقاتی شعلۀ گاز خاموش شود، ترموکوپل جریان گاز را قطع کرده و از خطر جلوگیری می‌کند. ازاین‌رو، برای خرید بهترین باربیکیو خانگی، این قابلیت را مدنظر داشته باشید.

برخی امکانات جانبی دیگر مانند سبد زغال (برای نگهداری زغال‌ها)، شلف استیک (برای گریل کردن استیک)، کاور محافظ باربیکیو، دستگیره و… هستند که در صورت وجود، باعث ساده‌سازی کار شما با کباب پز خانگی می‌شوند.

  • قابلیت جابه‌جایی:

در برخی از بهترین باربیکیو خانگی، چرخ‌هایی تعبیه شده است که امکان جابه‌جایی را برای شما راحت می‌کند. این قابلیت می‌تواند به شما در عوض کردن مکان باربیکیو خانگی در صورت لزوم کمک کند.

تا این بخش از راهنمای خرید باربیکیو خانگی، مواردی را بررسی کردیم که قبل از خرید این محصول کاربردی باید به آن‌ها توجه کرد. اما یکی از مهم‌ترین گام‌ها که انتخاب کارخانه سازنده باربیکیو است، باقی مانده است. کدام برندها بهترین باربیکیو خانگی را تولید می‌کنند؟

بهترین مارک باربیکیو خانگی

متاسفانه اکثر برندهایی که باربیکیوهای خانگی را با کیفیت عالی تولید می‌کنند، محصولاتشان در بازار ایران نیست. به همین علت، اگر به بازار یا فروشگاه‌های اینترنتی مراجعه کنید، معمولا با برندهای ناآشنا و محصولات متفرقه روبه‌رو خواهید شد.

طی بررسی ما در سایت «بیگ سرچ»، برندهایی همچون «پارس خزر» (Pars Khazar)، «جهان گاز» (Jahan Gas) و «تتیس» (Tetis) جزو تولیدکنندگان خوب این محصول به‌حساب می‌آیند.

بهترین باربیکیو خانگی

۱. باربیکیو خانگی گازی و زغالی تتیس

تتیس؛ سازنده بهترین باربیکیو خانگی گازی و زغالی

این برند، انواع باربیکیوهای خانگی را در مدل‌های گازی و زغالی تولید کرده و با مدل‌های متنوعی به بازار ایران عرضه می‌کند. از مزایای بهترین باربیکیو خانگی «تتیس»، می‌توان شعله‌های یکپارچه و قوی، ناودانی‌های باکیفیت، دماسنج، طراحی شیک و جمع‌وجور و امکان جابه‌جایی آسان را نام برد.

همان‌طور که در تصویر این محصول هم قابل مشاهده است، باربیکیو روی یک کابینت طراحی شده، اما در صورت تمایل می‌توانید باربیکیو را از بخش زیرین جدا کرده و استفاده کنید. اگر قصد خرید بهترین باربیکیو خانگی گازی و زغالی را دارید، توصیه می‌کنیم محصولات این برند را مشاهده کنید.

ویژگی‌ها
نوع باربیکیو و گریل: گازی و زغالی
سوئیچ ایمنی: دارد
جنس ناودانی و سطح تابه: چدن
دارای سینی جمع‌آوری خاکستر
قابلیت نظافت آسان، تنظیم حرارت و...
مجهز به پایه، در و چرخ برای جابه‌جایی آسان

پرفروش‌ترین باربیکیو تتیس

 

 

۲. باربیکیو و کباب پز خانگی مه پویا

باربیکیو و کباب پز خانگی مه پویا

این شرکت که بیش از ۴۰ سال سابقه دارد، باربیکیوهای خانگی زغالی و گازی را با کیفیت و قیمت مناسب تولید می‌کند. باربیکیو و کباب پز خانگی «مه پویا»، دوگانه‌سوز است و شما می‌توانید علاوه بر گاز شهری، از زغال هم برای کباب کردن استفاده کنید.

وجود موتور سیخ گردان اتوماتیک در برخی از مدل‌های این برند، باعث می‌شود کار شما آسان شود و نیازی به چرخاندن دائم سیخ‌ها نیز نباشد.

سیخ گردان خودکار کمک می‌کند تا پخت به‌صورت یکنواخت و بدون سوختگی انجام شود. قیمت این محصول مقرون‌به‌صرفه بوده و برای افرادی که می‌خواهند بهترین باربیکیو خانگی را با بودجه کمتر تهیه کنند، گزینه خوبی محسوب می‌شود.

ویژگی‌ها
نوع باربیکیو و گریل: زغالی، گازی و برقی
سیستم ایمنی: دکمه توقف عملیات
قابل تا شدن و حمل با کیف
قابلیت نظافت سریع و آسان و تنظیم درجه حرارت

پرفروش‌ترین باربیکیو مه پویا

 

 

۳. دستگاه باربیکیو و گریل خانگی پارس خزر

دستگاه باربیکیو و گریل خانگی پارس خزر

برند ایرانی پارس خزر که در زمینه تولید لوازم خانه و آشپزخانه یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین برندها است، دستگاه‌های کباب پز، گریل و باربیکیو خانگی را با عملکرد و کیفیت مطلوب روانه بازار می‌کند. شما می‌توانید بین مدل‌های پایه‌دار و بدون پایه یکی را بر اساس نیازتان تهیه کنید.

گفتنی است، اکثر باربیکیوهای خانگی «پارس خزر» با برق کار می‌کنند و برای آپارتمان گزینه مناسبی هستند. المنت‌های پرقدرت، بادگیر برای جلوگیری از سرد شدن کباب، توری‌های قابل چرخش، سینی برای چکه‌های چربی کباب و… جزو نقاط مثبت بهترین باربیکیو خانگی پارس خزر محسوب می‌شوند.

ویژگی‌ها
نوع گریل و باربیکیو: برقی
قفسه نگهداری مواد و وسایل: دارد
مجهز به سینی دو رو با جنس تفلون و بادگیر برای فضای آزاد
دارای سیستم قطع خودکار و قفل کودک

پرفروش‌ترین باربیکیو پارس خزر

 

 

۴. دستگاه باربیکیو جهان گاز

بهترین باربیکیو خانگی گازی بدون دود با برند جهان گاز

اگر به دنبال بهترین باربیکیو خانگی گازی هستید، برند «جهان گاز» می‌تواند یک انتخاب خوب برای شما باشد. استیل‌های به‌کاررفته در باربیکیوهای گازی این شرکت، برای کشور تایوان است و همچنین شیر ورودی گاز، ولوم‌ها و ترمومتر عقربه‌ای آن نیز به‌صورت سفارشی از ایتالیا وارد می‌شوند. بنابراین، می‌توان آن را در گروه محصولات با کیفیت و البته نسبتا گران در نظر گفت.

ازآنجاکه برخی افراد باربیکیو زغالی را برای خانه گزینه مناسبی نمی‌دانند، به سمت کباب پز و باربیکیوهای گازی و برقی می‌روند. از این جهت، توصیه می‌کنیم محصول موردنظرتان را از شرکت‌های معتبر خریداری کنید تا خیالتان از بابت صحت عملکرد و دوام آن راحت باشد.

ویژگی‌ها
نوع باربیکیو: گازی
قابلیت تنظیم دما: دارد
دارای جرقه‌زن
دارای سه عدد چدن با بالاترین کیفیت لعاب

پرفروش‌ترین باربیکیو جهان‌گاز

 

 

۴ مدل از پرفروش‌ترین باربیکیوهای خانگی

در بخش بالا چهار شرکت تولیدکننده که دستگاه‌های باربیکیو و گریل خوبی تولید می‌کنند را معرفی کردیم. در ادامه می‌خواهیم به ۴ مدل از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین باربیکیوهای خانگی اشاره کنیم.

۱. باربیکیو خانگی پارمیس مدل BBQ ۴۱۲

باربیکیو خانگی ذغالی پارمیس مدل BBQ ۴۱۲

این باربیکیو خانگی، محصولی چندکاره است که می‌توانید به‌عنوان آتشدان، منقل و باربیکیو از آن استفاده کنید. باربیکیو «پارمیس» برای آلاچیق، حیاط، روف‌گاردن و باغ گزینه بسیار خوبی است و همچنین، به علت قابلیت باز و بسته شدن و وزن سبکی که دارد، امکان حمل آسان را برای شما فراهم می‌کند.

اگر می‌خواهید یک باربیکیو زغالی قابل حمل و باکیفیت داشته باشید، توصیه می‌کنیم این محصول را به لیست بررسی خود اضافه کنید. گفتنی است، این مدل با ویژگی‌هایی که دارد، در گروه بهترین باربیکیو خانگی بازار به‌حساب می‌آید.

ویژگی‌ها
نوع باربیکیو: زغالی
به همراه ۲ کیف دستی مخصوص جهت حمل
دارای پایه‌های بلند و قابل تنظیم در دو ارتفاع

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

۲. باربیکیو زغالی و گازی مدل ۱+۹۰

دستگاه باربیکیو زغالی و گازی مدل ۹۰ سانتی متری

این محصول که مشاهده می‌کنید، دارای یک باربیکیو با ۹ عدد ناودانی چدنی باکیفیت و یک عدد شعله است. شما می‌توانید هم به‌صورت زغالی و هم گازی از این محصول استفاده کنید. چنانچه به دنبال بهترین باربیکیو خانگی گازی و زغالی هستید، این مدل را نیز مدنظر داشته باشید.

ویژگی‌ها
نوع باربیکیو: گازی و زغالی
تعداد ناودانی‌ها: ۹ عدد از جنس چدن
دارای سینی چکه‌گیر

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

۳. باربیکیو خانگی گازی هیزم مدل BA۹۰

باربیکیو خانگی گازی هیزم مدل BA۹۰

باربیکیو گازی هیزم توسط برند «آذر کوپال» ساخته شده و با مدل «BA۹۰» شناخته می‌شود. از ویژگی‌های بهترین باربیکیو خانگی این شرکت، می‌توان به تابه گریل جداگانه برای پخت انواع استیک، کشوی روغن‌گیر، رنگ‌کاری استاتیک چکشی، رنگ چرمی، بدنه مقاوم و چهار عدد چرخ برای حرکت آسان اشاره کرد.

ویژگی‌ها
نوع باربیکیو: گازی
دارای ۴ پایه مستحکم و چرخ‌دار
مجهز به تابه گریل جهت پخت کباب استیک
دارای شعله برای قرارگیری قابلمه

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

۴. باربیکیو زغالی مدل جامی

باربیکیو زغالی مدل جامی قابل حمل با قیمت ارزان

این مدل از باربیکیو جزو محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین باربیکیوهای خانگی در بازار است و از قیمت مناسبی هم بهره می‌برد. این محصول دارای یک بادبزن و کیف است که برای حمل آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر به دنبال بهترین باربیکیو خانگی ارزان‌قیمت هستید، بررسی این مدل خالی از لطف نیست. البته در نظر داشته باشید که این مدل، قابلیت و امکانات خاصی را به همراه ندارد.

ویژگی‌ها
نوع باربیکیو: زغالی
دارای پایه
به همراه کیف و بادبزن

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

سوالات رایج جهت خرید باربیکیو

چه مواردی در انتخاب بهترین باربیکیو خانگی تاثیرگذار است؟

مواردی مانند کارخانه سازنده، نوع باربیکیو، جنس بدنه و صفحات، ابعاد، تعداد ناودانی، ایمنی و سایر نکاتی که در این راهنمای خرید به آن اشاره کردیم، جزو مواردی هستند که هنگام خرید این محصول باید مورد توجه قرار گیرند.

قیمت باربیکیو خانگی در بازار حدودا چقدر است؟

ازآنجاکه قیمت باربیکیوهای خانگی بر اساس کارخانه تولیدکننده، نوع و قابلیت‌های آن تعیین می‌شود، نمی‌توانیم قیمت دقیقی برای آن مشخص کنیم. به‌طورکلی، بازه قیمت باربیکیو خانگی در بازار حدودا بین ۱ میلیون تومان الی ۵۰ میلیون تومان است.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم به نکاتی اشاره کنیم که هنگام خرید برایتان کاربردی باشند. امیدواریم تمامی پارامترهای مهم برای خرید بهترین باربیکیو خانگی را پوشش داده باشیم. اگر تجربه‌ای درباره دستگاه باربیکیو، گریل و کباب پز خانگی دارید، می‌توانید در قسمت نظرات برای ما بنویسید.

 

Promotion
پرفروش‌ترین باربیکیوهای موجود در بازارمشاهده محصولات

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *