منوی دسته بندی

بهترین شامپو ضد شوره برای موهای چرب و خشک (21 مدل)

شوره سر یکی از شایع‌ترین مشکلات مردم است که بروز آن دلایل متفاوتی دارد. در برخی مواقع، شوره‌های سر ظاهر ناآراسته‌ای برای ما ایجاد می‌کنند که ما آن را دوست نداریم. در گذشته برای درمان این مشکل از محصولات گیاهی و روغن‌ها استفاده می‌شد. اما امروزه شامپوهای ضد شوره زیادی در بازار وجود دارند که دسترسی و استفاده از آن‌ها بسیار راحت است. البته انتخاب و خرید بهترین شامپو ضد شوره نیاز به صرف کمی زمان و بررسی دارد که در این راهنمای خرید، به تمامی آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

راهنمای مطالعه نمایش

راهنمای خرید شامپو ضد شوره

راهنمای خرید شامپو ضد شوره مو

شوره چیست و به چه علت وجود می‌آید؟ راه‌های درمان آن کدامند؟ در بهترین شامپوی ضد شوره باید به دنبال چه ترکیباتی باشیم؟ اگر شوره سر یکی از نگرانی‌های شما است، برای مشاهده بهترین شامپوهای ضد شوره ایرانی و خارجی و همچنین، افزایش اطلاعات خود با ما همراه باشید.

مفهوم و انواع شوره سر؛ به زبان ساده

شوره سر یک بیماری شایع است که در آن سلول‌های مرده پوست به حالت پوسته‌پوسته درآمده و نمای زشتی را به سر و موها می‌دهد. شوره سر انواع و اقسام متفاوتی دارد که معمولی‌ترین نوع آن، مربوط به پوست خشک است و بیشتر در فصل زمستان ایجاد می‌شود. زیرا سرد بودن هوای بیرون و گرم بودن محیط داخل خانه منجر به خشک شدن پوست و در نهایت شوره سر خواهد شد.

البته خشکی پوست می‌تواند به دلایل دیگری مانند: شستشوی مداوم سر با آب داغ ایجاد شود. در این حالت، شوره سر به شکل دانه‌های ریز و سفید نمایان می‌شود که در برخی موارد نیز ایجاد خارش در پوست می‌کند.

نوع دیگری از شوره که شامل پوسته‌های درشت‌تر از حالت قبل است، به علت پوست چرب ایجاد می‌شود. در واقع زمانی که غدد سبوم در زیر پوست سر، بیش از حد چربی ترشح کنند، باعث تجمع چربی در سر و در نهایت شوره می‌شوند. در این حالت، شوره‌ها سفید متمایل به زرد و روغنی هستند. بنابراین برای انتخاب بهترین شامپو ضد شوره، باید به نوع شوره‌ای که بر روی پوست سر ایجاد می‌شود، توجه کرد.

نوع شوره سر در پوست‌های چرب و خشک

همچنین بهتر است بدانید، «درماتیت سبورئیک» شدیدترین شوره سر در پوست چرب است. درصورتی‌که شوره سر شما با خارش بیش‌ازحد و التهاب پوستی همراه بود، نشان از وجود بیماری پوستی است که برای درمان آن حتما باید به متخصص مراجعه نمایید.

دلایل ایجاد شوره سر چیست؟

شاید در حالت کلی پوسته‌های شوره سر شبیه به یکدیگر باشند. اما می‌توانند به دلایل و بیماری‌های مختلفی در سر ایجاد شوند. از طرفی، دانستن دلیل اصلی بروز شوره سر در درمان بهتر و همچنین، انتخاب بهترین شامپو ضد شوره تأثیر بسزایی دارد.

به‌طورکلی، شوره سر در اثر عدم مراقبت صحیح از مو یا به علت برخی بیماری‌های پوستی در افراد بروز می‌کند. در مورد اول، برای درمان شوره سر کافی است برنامه مراقبتی مو تغییر کند. حتی استفاده از شامپو ضد شوره نیز می‌تواند مؤثر باشد. اما در حالت دوم، به‌منظور درمان شوره باید از داروهای مخصوص استفاده کرد. در ادامه برخی علل بروز شوره سر را به شما معرفی می‌کنیم.

 • شوره سر ناشی از بیماری‌های پوستی

شوره سر ممکن است به دلیل بیماری‌های شایع پوستی مانند: «اگزما»، «پسوزیاریس» و «درماتیت سبورئیک» ایجاد شود. همان‌طور که اشاره کردیم، «درماتیک سبورئیک» شدیدترین حالت شوره در اثر پوست چرب است که باعث ایجاد التهاب، خارش و لکه‌های پوستی قرمز خواهد شد. اگزما نیز شرایطی مانند «درماتیت سبورئیک» دارد و با خارش، التهاب، لکه‌های پوستی و در برخی موارد بثورات قرمز بر روی سر همراه است.

«پسوزیاریس» نیز نوعی بیماری خود ایمنی است که در آن سلول‌های پوست سریع‌تر از حالت نرمال رشد می‌کنند. در نتیجه، باعث ایجاد لکه‌های ضخیم و پوسته‌پوسته بر روی سر می‌شود. «پسوزیاریس» پوست سر ممکن است به‌صورت پوسته‌های ریز و پودری با جلای نقره‌ای ظاهر شود. در برخی موارد نیز نوعی قارچ رایج به نام «مالاسزیا» موجب بروز شوره سر و بیماری‌هایی مانند اگزما می‌شود.

هنگام خرید بهترین شامپو ضد شوره، توجه به جنس پوست سر اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا همان شامپو می‌تواند باعث ایجاد التهاب و خارش شود.

 • شوره سر ناشی از مراقبت نادرست از مو

متأسفانه برخی افراد هنگام شستشوی سر در حمام، از شامپوی بسیار کمی استفاده می‌کنند و به‌نوعی سر و موی خود را به خوبی شستشو نمی‌دهند. این موضوع باعث تجمع چربی و روغن در سر شده که به‌مرور منجر به شوره سر می‌شود.

عکس این موضوع نیز می‌تواند باعث بروز شوره شود. به این صورت که استفاده بیش از حد از شامپو نیز منجر به خشکی پوست و در نهایت شوره خواهد شد. گاهی اوقات نیز پوست سر به مواد مراقبتی که افراد استفاده می‌کنند، واکنش نشان می‌دهد که منجر به خارش، التهاب و در نهایت پوسته‌پوسته شدن پوست سر می‌گردد.

پرفروش‌ترین شامپوهای بازار

 

بهترین ترکیبات برای انتخاب شامپو ضد شوره چیست؟

برای درمان شوره سر در مواردی غیر از بیماری‌ها، شامپو ضد شوره در انواع و اقسام مختلفی وجود دارد. برای شوره ناشی از بیماری‌های پوستی و قارچ نیز، شامپوهای دارویی در بازار وجود دارند. اما در این حالت‌ها بهتر است قبل از استفاده از شامپو برای شوره سر حتماً با پزشک متخصص مشورت کنید.

بهترین ترکیبات برای انتخاب شامپو ضد شوره

به‌عنوان مثال، برای شوره ناشی از قارچ «مالاسزیام»، می‌توان از نوعی شامپو ضد شوره که حاوی «پیریتیون روی» است، استفاده کرد. این ماده باعث از بین رفتن باکتری‌ها و قارچ‌های سر می‌شود. این نوع شامپو می‌تواند در درمان دیگر بیماری‌ها مانند «درماتیت سبورئیک»، «پسوزیاریس» و «اگزما» نیز مؤثر باشد.

شامپوهای حاوی «کورتیکواستروئیدها» نیز می‌توانند تا حدودی التهاب ناشی از «پسوزیاریس» را کاهش دهند. در کل برای درمان شوره سر ناشی از بیماری‌های پوستی که با خارش و التهاب زیاد همراه هستند، شامپوهایی حاوی «اسید سالیسیلیک» و روی «پیریتیون» مناسب است.

گفتنی است، «اسید سالیسیلیک» به از بین بردن چربی اضافی سر کمک می‌کند. از دیگر ترکیبات کاربردی موجود در شامپو ضد شوره می‌توان به؛ «سولفید سلنیوم»، «سیکلوپیروکس» و «کتوکونازول» اشاره کرد. بنابراین، توصیه می‌کنیم برای خرید بهترین شامپو ضد شوره بازار، به ترکیبات آن نیز توجه نمایید.

اسیدیته یا pH؛ عاملی مهم در انتخاب بهترین شامپو ضد شوره

هنگام خرید بهترین شامپو ضد شوره علاوه بر توجه به ترکیبات ذکر شده، باید به مقدار اسیدیته یا pH آن نیز توجه کرد. زیرا pH قلیایی ممکن است بار الکتریکی منفی در سطح فیبر مو را افزایش دهد که منجر به بیشتر شدن اصطکاک بین الیاف مو خواهد شد. ازاین‌رو، توجه کردن به میزان اسیدیته شامپو اهمیت بسیار زیادی دارد.

متأسفانه تاکنون مقدار مناسب این پارامتر مشخص نشده و همچنان محققان زیادی در این زمینه مطالعه می‌کنند. با این حال، معمولاً pH شامپو برای شوره سر، باید کمتر یا برابر با 5 باشد تا به موهای شما آسیب نرسد.

در حالت کلی اغلب علل شوره سر نیاز به مراجعه به پزشک ندارند و با استفاده منظم از شامپو ضد شوره مناسب پوست سر و مراقبت‌های اولیه رفع خواهند شد. اما در موارد بیماری‌های پوستی حتماً باید به پزشک مراجعه کرده و از درمان خودسرانه اجتناب شود. در ادامه این مطلب به معرفی برندهای معتبر می‌پردازیم و همچنین، بهترین شامپو ضد شوره را برای انواع موهای چرب، خشک و معمولی معرفی می‌کنیم.

بهترین مارک شامپو ضد شوره ایرانی و خارجی

اگر به سراغ خرید شامپوهای ضد شوره رفته باشید، با برندهای متنوعی که در بازار وجود دارد، دچار سردرگمی شده‌اید. زیرا تعداد برندهایی که این محصول مراقبت از مو را تولید و به بازار عرضه می‌کنند، بسیار زیاد هستند.

طبق بررسی ما در وب‌سایت بیگ سرچ، برندهای «هد اند شولدرز» (Head & Shoulders)، «استم سل» (Stem Cell)، «لافارر» (Lafarrerr)، «اویدرم» (Eviderm)، «فولیکا» (Fulica)، «ایو روشه» (Yves Rocher)، «سریتا» (Cerita)، «درمالیفت» (Dermalift)، «کلییر» (Clear) و «نئودرم» (Neuderm) جزو بهترین تولیدکنندگان شامپو ضد شوره به شمار می‌آیند.

علت انتخاب این برندها، رضایت مصرف‌کنندگان و کیفیت بالای مواد در شامپوها است. این نکته را در نظر داشته باشید که احتمال دارد یک شامپو برای موهای شما بسیار کاربردی باشد، اما برای شخص دیگر مفید واقع نشود. بنابراین، نمی‌توان گفت بهترین شامپو ضد شوره برای فرد دیگر، برای شما هم مناسب است. ازاین‌رو، توصیه می‌کنیم قبل از انتخاب، این راهنمای خرید را به دقت مطالعه نمایید تا بتوانید یک شامپوی ضد شوره خوب و با کیفیت خریداری نمایید.

بهترین شامپو ضد شوره برای انواع موها

1. شامپو ضد شوره مو هد اند شولدرز مدل Citrus Fresh
 • پرفروش‌ترین مدل هد اند شولدرز

بهترین شامپو ضد شوره خارجی

این شامپو ضد شوره توسط برند محبوب «هد اند شولدرز» (Head & Shoulders) تولید شده و با مدل «Citrus Fresh» شناخته می‌شود. محصول فوق به علت تاثیرگذاری خوبی که دارد، طرفداران زیادی دارد و همچنین، به شکلی طراحی شده تا هر دو گروه مردان و زنان نیز بتوانند از آن استفاده کنند. اگر قصد خرید بهترین شامپو ضد شوره خارجی را دارید، این برند می‌تواند برایتان مناسب باشد.

ویژگی‌ها
حجم: 400 میلی‌لیتر
خصوصیت: ضد شوره، روزانه، ضد خارش
مخصوص: موهای چرب، موهای معمولی، موهای آسیب‌دیده
مناسب برای: آقایان و خانم‌ها
ویتامین و عصاره: دارد
ساخت کشور فرانسه

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

2. شامپو ضد شوره چرب استم سل مدل Oily Dandruff
 • پرفروش‌ترین مدل استم سل

شامپو ضد شوره چرب استم سل مدل Oily Dandruff

همان‌گونه که در ابتدای این مطلب گفتیم، شامپویی که برای موهای چرب و موهای خشک استفاده می‌شود، متفاوت است و بهتر است محصولی را انتخاب کنید که نتیجه مطلوب و رضایت‌بخشی دریافت کنید.

اگر شما هم درگیر شوره‌هایی هستید که از دانه‌های چربی (شوره چرب) تشکیل می‌شود، محصول فوق می‌تواند برای شما مناسب باشد. بهترین شامپو ضد شوره موهای چرب «استم سل»، علاوه بر کنترل چربی موها، شوره‌های سر شما را به سرعت از بین می‌برد.

این محصول مراقبت از مو، 10 عامل مضر و سرطان‌زا را از ساختار خود حذف کرده و عناصر کاملا طبیعی را جایگزین آن‌ها کرده است. از عوامل مضر در شامپوها می‌توان به «سولفات» و «پارابن» اشاره کرد. گفتنی است، شامپوی ضد شوره «Stem Cell»، با کنترل و تنظیم چربی غدد سبابه پوست سر شما، از عود مجدد شوره جلوگیری می‌کند.

همچنین، موجب کاهش پوسته‌ریزی شده و در نهایت موجب افزایش درخشندگی، حالت‌پذیری و شانه‌پذیری موهای شما می‌گردد. از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌توان به رفع خارش سر و التهابات پوستی، فرمول‌بندی و تولید شده با استفاده از مواد گیاهی و مواد موثره طبیعی و حفظ رطوبت طبیعی پوست سر اشاره کرد.

ویژگی‌ها
حجم: 250 میلی‌لیتر
خصوصیت: ضد شوره، تقویت‌کننده، روزانه، ضد ریزش، کاهش‌دهنده چربی
مخصوص: موهای چرب
مناسب برای: آقایان و خانم‌ها
عصاره و ویتامین: دارد
مناسب برای شستشو بعد از کراتینه کردن، دکلره و رنگ مو
بسیار ملایم و مناسب برای مصرف روزانه

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

3. شامپو ضد شوره لافارر مخصوص موهای خشک و زبر مدل CLIMBA
 • پرفروش‌ترین مدل لافارر

بهترین شامپو ضد شوره ایرانی

این محصول که مشاهده می‌کنید، از برند ایرانی «لافارر» (Lafarrerr) بوده و از کیفیت بسیار خوبی بهره می‌برد. شامپو ضد شوره لافارر مخصوص موهای خشک و زبر تولید شده و حاوی «کلیمبازول»، «اکتوپیروکس»، «سالیسیک اسید»، «آلفا گلوکان‌ الیگوساکارید»، عصاره آلوئه‌ورا و بید سفید، ویتامین B5 و «Na-PCA» است.

ترکیبات فوق موجب می‌شود تا شوره‌های خشک کنترل شوند و از بین بروند. همچنین، عوامل میکروبی و قارچی مولد شوره از بین رفته و باعث افزایش فعالیت میکرو ارگانیسم‌های مفید پوست سر شما می‌گردد. گفتنی است، این محصول در گروه بهترین شامپو ضد شوره برای موهای خشک به شمار می‌رود.

ویژگی‌ها
حجم: 180 میلی‌لیتر
خصوصیت: ضد شوره
مخصوص: موهای خشک و ملتهب
مناسب برای: آقایان و خانم‌ها
دارای ویتامین‌های E، B5، A و C
حاوی عصاره بید سفید و آلوئه‌ورا

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

4. شامپو ضد شوره اویدرم مدل Ciclozinc
 • پرفروش‌ترین مدل اِویدرم

شامپو ضد شوره اویدرم مدل Ciclozinc

شامپو «سیکلوزینک» برند «اِویدرم»، به‌طور تخصصی برای رفع شوره‌های بسیار شدید و مقاوم به درمان و یا کسانی که دچار شوره‌های سر مزمن هستند، تولید شده است.

از ترکیبات بهترین شامپو ضد شوره «اویدرم»، می‌توان به روغن درخت چای، عصاره‌های گیاهی ضد شوره و ضد خارش نظیر گزنه، چای سبز، آویشن، گل ختمی، دم اسب، آلوئه‌ورا، «کالاندولا»، «فنوگریک» و «آرنیک» اشاره کرد. همچنین، «سیکلوپیروکس»، «پیریتیون زینک» و «اسید سالیسیلیک» نیز از ترکیبات ضد قارچ آن به شمار می‌آید.

ویژگی‌ها
حجم: 250 میلی‌لیتر
خصوصیت: ضد شوره
مخصوص: التهاب و شوره
مناسب برای: آقایان و خانم‌ها
حاوی عصاره کالاندولا و چای سبز

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

5. شامپو ضد شوره فولیکا مخصوص موهای چرب

شامپو ضد شوره فولیکا مخصوص موهای چرب

شامپو ضد شوره فولیکا (Fulica) برای افرادی که دارای پوست سر چرب هستند، مناسب بوده و قابلیت استفاده روزانه را نیز دارد. محصول فوق از یک ترکیب ضد قارچ قوی بهره می‌برد که به شکل موثری، موجب از بین رفتن عامل اصلی ایجاد شوره‌های سر شما می‌شود.

همچنین، عصاره گزنه موجود در این شامپو، سبب پاک شدن ریشه موها شده و از انتشار سبوم نیز جلوگیری می‌کند. لازم به توضیح است، جهت تکمیل درمان به مدت 10 روز و سه تا چهار بار در هفته، از این شامپو استفاده نمایید. این مدل از برند «فولیکا»، جزو پرفروش‌ترین و بهترین شامپو ضد شوره برای موهای چرب محسوب می‌شود.

ویژگی‌ها
حجم: 200 میلی‌لیتر
خصوصیت: ضد شوره
مخصوص: موهای چرب
مناسب برای: آقایان و خانم‌ها
حاوی عصاره گزنه
حاوی پیرکتون اولامین جهت از بین بردن شوره

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

6. شامپو ضد شوره مو سریتا مدل Probiotic-Oily
 • پرفروش‌ترین مدل سریتا

شامپو ضد شوره مو سریتا مدل Probiotic-Oily

ویژگی‌ها
حجم: 200 میلی‌لیتر
خصوصیت: ضد شوره، تنظیم چربی مو و پوست سر، ضد خارش، ضد قارچ
مخصوص: موهای چرب
مناسب برای: آقایان و خانم‌ها
عصاره: دارد
پروبیوتیک

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

7. شامپو ضد شوره مو کاپوس مدل آلوئه‌ورا

شامپو ضد شوره مو کاپوس مدل آلوئه‌ورا

این محصول برای موهای خشک، حساس و شکننده بسیار مناسب است. همچنین، شامپو ضد شوره «کاپوس» برای موهای آسیب‌دیده که به‌واسطه رنگ‌های شیمیایی، فر شدن و سشوار تغییر شکل یافته‌اند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. چنانچه قصد تهیه بهترین شامپو ضد شوره خارجی برای موهای خشک را دارید، این مدل از برند آلمانی «Kappus» را مدنظر داشته باشید.

ویژگی‌ها
حجم: 250 میلی‌لیتر
خصوصیت: ضد شوره، ترمیم‌کننده
مخصوص: موهای خشک، موهای شکننده، موهای آسیب‌دیده، موهای رنگ‌شده
مناسب برای: آقایان و خانم‌ها
ویتامین: دارد
حاوی عصاره آلوئه‌ورا

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

8. شامپو ضد شوره موهای چرب درمالیفت مدل ویتاکر
 • پرفروش‌ترین شامپوی ضد شوره درمالیفت

شامپو ضد شوره موهای چرب درمالیفت مدل ویتاکر

این محصول که مشاهده می‌کنید، توسط برند شناخته‌شده «درمالیفت» تولید شده و برای موهای چرب مورد استفاده قرار می‌گیرد. از ویژگی‌های بهترین شامپو ضد شوره «درمالیفت»، می‌توان به پیشگیری از پیری و سفید شدن موهای سر، تنظیم‌کننده ترشحات غدد چربی پوست و جلوگیری از رشد باکتری‌ها و قارچ‌های مولد شوره اشاره کرد.

ویژگی‌ها
حجم: 200 میلی‌لیتر
خصوصیت: ضد شوره
مخصوص: موهای چرب
مناسب برای: آقایان و خانم‌ها
فاقد سولفات، نمک و پارابن
رفع کامل شوره‌های چرب و مقاوم به درمان
کاهش قرمزی، خارش و حساسیت پوست سر

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

9. شامپو ضد شوره آقایان مخصوص موهای چرب کلییر مدل Grease Control
 • پرفروش‌ترین شامپو ضد شوره بازار

شامپو ضد شوره آقایان مخصوص موهای چرب کلییر مدل Grease Control

شامپو ضد شوره مردانه کلیر مدل «Lemon Extract»، مخصوص موهای آقایان ساخته شده و با خواص ضد شوره و کاهش‌دهنده چربی به بازار عرضه شده است. محصول فوق حاوی عصاره لیمو است که پس از استفاده، بوی مطبوع و خوشایندی را برایتان به ارمغان می‌آورد.

این شامپو برای انواع موها و افرادی که دارای موی چرب هستند، بسیار مناسب است. بنابراین، اگر قصد خرید بهترین شامپو ضد شوره برای موهای چرب را دارید، این مدل از «Clear» می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

ویژگی‌ها
حجم: 400 میلی‌لیتر
خصوصیت: ضد شوره، کاهش‌دهنده چربی
مخصوص: موهای چرب، انواع موها
مناسب برای: آقایان
حاوی عصاره لیمو

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

10. شامپو کراتینه ضد شوره آردن سری هرباسنس

شامپو کراتینه ضد شوره آردن سری هرباسنس

ویژگی‌ها
حجم: 300 میلی‌لیتر
خصوصیت: ضد شوره
مخصوص: انواع موها
مناسب برای: آقایان و خانم‌ها
حاوی عصاره جینسنگ و زنجبیل
برای رفع انواع شوره‌های مقاوم

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

11. شامپو ضد شوره بانوان کلییر مدل Complete Care

شامپو ضد شوره بانوان کلییر مدل Complete Care

ویژگی‌ها
حجم: 400 میلی‌لیتر
خصوصیت: ضد شوره
مخصوص: انواع موها
مناسب برای: خانم‌ها

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

12. شامپو ضد شوره ایروکس مدل اکتوپیروکس
 • پرفروش‌ترین مدل ایروکس

شامپو ضد شوره ایروکس مدل اکتوپیروکس

این محصول قادر است توسط ایمن‌ترین و جدیدترین ترکیب ضد شوره و ضد قارچ شناخته‌شده در دنیا (اکتو پیروکس)، خارش و شوره سر را به‌طور موثر درمان کند. شامپو ضد شوره «ایروکس»، از خواص ضد خارش، ضد التهاب و التیام‌بخش بهره می‌برد.

ترکیبات نرم‌کننده، مرطوب‌کننده و حالت‌دهنده آن نیز موجب می‌شود تا خشکی موهایتان از بین برود و زیباتر به نظر برسد. گفتنی است، این محصول با عملکرد و قیمت خوبی که دارد، جزو پرفروش‌ترین و بهترین شامپو ضد شوره ایرانی بازار به شمار می‌رود.

ویژگی‌ها
حجم: 200 میلی‌لیتر
خصوصیت: ضد شوره، تقویت‌کننده
مخصوص: التهاب و شوره، انواع موها
مناسب برای: آقایان و خانم‌ها
دارای ویتامین B5 و E
حاوی عصاره گزنه و بید کانادایی

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

13. شامپو مو مای مدل کلین فرش مخصوص آقایان
شامپو مو مای مدل کلین فرش مخصوص آقایان
ویژگی‌ها
حجم: 400 میلی‌لیتر
خصوصیت: ضد شوره
مخصوص: انواع موها
مناسب برای: آقایان

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

14. شامپو ضد شوره خشک استم سل مدل Dry Dandruff

شامپو ضد شوره خشک استم سل مدل Dry Dandruff

ویژگی‌ها
حجم: 250 میلی‌لیتر
خصوصیت: ضد شوره
مخصوص: انواع موها
مناسب برای: آقایان و خانم‌ها
حاوی عصاره روغن درخت چای و آلوئه‌ورا
حفظ رطوبت طبیعی، رفع خارش و التهابات پوست سر
حفاظت از باکتری‌های مفید روی سر
کاهش پوست‌ریزی و جلوگیری از عود مجدد شوره

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

15‏. شامپو ضد شوره مدیلن مخصوص موهای معمولی

شامپو ضد شوره مدیلن مخصوص موهای معمولی

ویژگی‌ها
حجم: 200 میلی‌لیتر
خصوصیت: ضد شوره
مخصوص: موهای معمولی
مناسب برای: آقایان و خانم‌ها

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

16. شامپو ضد شوره مو سریتا مدل Probiotic-dry

شامپو ضد شوره مو سریتا مدل Probiotic-dry

ویژگی‌ها
حجم: 200 میلی‌لیتر
خصوصیت: نرم‌کننده، ضد شوره، تنظیم چربی مو و پوست سر، لطافت‌بخش، ضد خارش، ضد قارچ
مخصوص: موهای خشک
مناسب برای: آقایان و خانم‌ها
پرویبوتیک، زینک اومادین، لایه‌بردار آنزیماتیک، پانتنول

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

17. شامپوی ضد شوره صحت
 • بهترین شامپو ضد شوره صحت

شامپو ضد شوره صحت

ویژگی‌ها
حجم: 250 میلی‌لیتر
خصوصیت: ضد شوره، کاهش‌دهنده چربی
مخصوص: انواع موها
مناسب برای: آقایان و خانم‌ها
حاوی عصاره روغن درخت چای

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

18. شامپو ضد شوره مو روزانه فولیکا
 • پرفروش‌ترین شامپوی ضد شوره فولیکا

شامپو ضد شوره مو روزانه فولیکا

ویژگی‌ها
حجم: 200 میلی‌لیتر
خصوصیت: ضد شوره
مخصوص: موهای معمولی
مناسب برای: آقایان و خانم‌ها
حاوی عصاره آویشن
قابل استفاده به مدت نامحدود جهت جلوگیری از بروز مجدد شوره

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

19. شامپو ضد شوره نئودرم مدل Nutrisol
 • بهترین شامپو ضد شوره نئودرم

شامپو ضد شوره نئودرم مدل Nutrisol

ویژگی‌ها
حجم: 300 میلی‌لیتر
خصوصیت: ضد شوره، نرم‌کننده، روزانه
مخصوص: انواع موها
مناسب برای: آقایان و خانم‌ها
حاوی ترکیب ضد قارچ کلیمبازول به همراه ایکتیول
رفع خارش و التهاب پوست سر
ضد الکتریسیته
برطرف کننده شوره و پوسته سر

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

20. شامپوی ضد شوره موهای خشک درمالیفت مدل Vita-Ker

شامپوی ضد شوره موهای خشک درمالیفت مدل Vita-Ker

ویژگی‌ها
حجم: 200 میلی‌لیتر
خصوصیت: ضد شوره
مخصوص: موهای خشک
مناسب برای: آقایان و خانم‌ها
رفع کننده کامل شوره‌های خشک و مقاوم در برابر درمان
کاهش‌دهنده قرمزی، خارش و حساسیت پوست سر
بدون سولفات، نمک و پارابن

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

21. شامپو مو سینره مدل ضد شوره

شامپو مو سینره مدل ضد شوره

 

 

ویژگی‌ها
حجم: 250 میلی‌لیتر
خصوصیت: ضد شوره
مخصوص: انواع موها
مناسب برای: آقایان و خانم‌ها
حاوی عصاره بید و آویشن

مشاهده قیمت و تصاویر

 

 

سوالات متداول

چگونه بهترین شامپو ضد شوره را انتخاب کنیم؟

در ابتدای همین مطلب، راهنمای خرید جامعی در خصوص خرید این محصول مراقبت از مو نوشتیم که مطالعه آن می‌تواند به شما کمک کند. به‌طور خلاصه، بهتر است هنگام خرید شامپو ضد شوره به مواردی مانند برند، خصوصیت (ضد شوره، نرم‌کننده، ضد خارش و…)، نوع کاربرد (موهای چرب، خشک و معمولی)، نوع عصاره و ویتامین، جنسیت، قیمت و سایر ویژگی‌های آن توجه نمایید.

قیمت شامپو ضد شوره چقدر است؟

همان‌گونه که می‌دانید، قیمت این محصول با توجه به برند سازنده، نوع، کیفیت، حجم و… متغیر است. اما به‌طورکلی، قیمت شامپو ضد شوره در بازار ایران بین 30 هزار تومان الی 5 میلیون تومان است. البته شما می‌توانید با مبلغ کمتر از 300 هزار تومان، بهترین شامپو ضد شوره را متناسب با نیاز خود خریداری کنید.

آیا شامپوی ضد شوره واقعا شوره‌های مو را از بین می‌برد؟

بله، درصورتی‌که شوره سر شما بر اثر بیماری به وجود نیامده باشد، با یک انتخاب صحیح می‌توانید شوره‌های سر خود را به‌راحتی از بین ببرید.

شامپو ضد شوره ایرانی بهتر است یا خارجی؟

قطعا کیفیت محصولات خارجی بهتر از ایرانی است. اما با توجه به افزایش کیفیت شامپوهای ایرانی و دریافت نتیجه خوب مشتریان، بسیاری از افراد خرید شامپوی ایرانی را ترجیح می‌دهند. گفتنی است، افزایش قیمت محصولات خارجی در این امر بی‌تاثیر نیست.

سخن پایانی

ما در این مطلب به راهنمای خرید تخصصی شامپو ضد شوره پرداختیم و همچنین، مجموعه‌ای از بهترین شامپو ضد شوره ایرانی و خارجی را به شما معرفی کردیم. امیدواریم به سوالات شما پاسخ مناسبی داده باشیم. به‌طورکلی، برندهای «کلییر»، «فولیکا»، «اویدرم»، «نئودرم» و «سریتا»، با توجه به قیمت مناسبی که دارند، کیفیت خوبی هم دارند. اما توصیه می‌کنیم نظرات مشتریان قبلی را نیز بخوانید. همچنین، قیمت بالای یک شامپو لزوما به معنای خوب بودن آن نیست. اگر شما هم تجربه‌ای در این خصوص دارید، در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

 

Promotion
پرفروش‌ترین شامپوهای ضد شوره بازارمشاهده محصولات

 

[تعداد آرا: 3 میانگین امتیاز: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *